Los soutěže

Evropská liga 2018/2019

Úvodní zápas 2. předkola
Spartak SuboticaSparta2. předkolo2:0 (26.7. 20:45)
odveta 2. předkola
SpartaSpartak Subotica2. předkolo2:1 (2.8. 19:00)
Úvodní zápas 3. předkola
OlomoucKajrat Almaty3. předkolo Evropské ligy2:0 (9.8. 19:00)
odveta 3. předkola
Kajrat AlmatyOlomouc3. předkolo Evropské ligy1:2 (16.8. 16:00)
úvodní zápas 4. předkola
OlomoucSevilla4. předkolo0:1 (23.8. 19:00)
odveta 4. předkola
SevillaOlomouc4. předkolo3:0 (30.8. 21:45)
1. kolo
Rapid VídeňSpartak MoskvaSkupina G2:0 (20.9. 18:55)
GenkMalmöSkupina I2:0 (20.9. 18:55)
AkhisarsporFK KrasnodarSkupina J0:1 (20.9. 18:55)
Vidi SzékesfehérvárBATE BorisovSkupina L0:2 (20.9. 18:55)
Dynamo KyjevFC AstanaSkupina K2:2 (20.9. 18:55)
Lazio ŘímApollon LimassolSkupina H2:1 (20.9. 18:55)
SevillaStandard LutychSkupina J5:1 (20.9. 18:55)
PAOK SoluňChelseaSkupina L0:1 (20.9. 18:55)
VillarrealGlasgow RangersSkupina G2:2 (20.9. 18:55)
MarseilleFrankfurtSkupina H1:2 (20.9. 18:55)
Stade RennesJablonecSkupina K2:1 (20.9. 18:55)
Besiktas IstanbulSarpsborgSkupina I3:1 (20.9. 18:55)
LudogorecLeverkusenSkupina A2:3 (20.9. 21:00)
SlaviaBordeauxSkupina C1:0 (20.9. 21:00)
Olympiakos PireusBetis SevillaSkupina F0:0 (20.9. 21:00)
ArsenalVorskla PoltavaSkupina E4:2 (20.9. 21:00)
Dinamo ZáhřebFenerbahceSkupina D4:1 (20.9. 21:00)
CelticRosenborg TrondheimSkupina B1:0 (20.9. 21:00)
RB LipskoSalcburkSkupina B2:3 (20.9. 21:00)
Sporting LisabonKarabachSkupina E2:0 (20.9. 21:00)
AEK LarnakaFC CurychSkupina A0:1 (20.9. 21:00)
FC KodaňZenit PetrohradSkupina C1:1 (20.9. 21:00)
DudelangeAC MilánSkupina F0:1 (20.9. 21:00)
TrnavaAnderlechtSkupina D1:0 (20.9. 21:00)
2. kolo
FC AstanaStade RennesSkupina K2:0 (4.10. 16:50)
AnderlechtDinamo ZáhřebSkupina D0:2 (4.10. 18:55)
KarabachArsenalSkupina E0:3 (4.10. 18:55)
Zenit PetrohradSlaviaSkupina C1:0 (4.10. 18:55)
FC CurychLudogorecSkupina A1:0 (4.10. 18:55)
AC MilánOlympiakos PireusSkupina F3:1 (4.10. 18:55)
SalcburkCelticSkupina B3:1 (4.10. 18:55)
Rosenborg TrondheimRB LipskoSkupina B1:3 (4.10. 18:55)
LeverkusenAEK LarnakaSkupina A4:2 (4.10. 18:55)
FenerbahceTrnavaSkupina D2:0 (4.10. 18:55)
BordeauxFC KodaňSkupina C1:2 (4.10. 18:55)
Vorskla PoltavaSporting LisabonSkupina E1:2 (4.10. 18:55)
Betis SevillaDudelangeSkupina F3:0 (4.10. 18:55)
Standard LutychAkhisarsporSkupina J2:1 (4.10. 21:00)
SarpsborgGenkSkupina I3:1 (4.10. 21:00)
FrankfurtLazio ŘímSkupina H4:1 (4.10. 21:00)
ChelseaVidi SzékesfehérvárSkupina L1:0 (4.10. 21:00)
JablonecDynamo KyjevSkupina K2:2 (4.10. 21:00)
Glasgow RangersRapid VídeňSkupina G3:1 (4.10. 21:00)
BATE BorisovPAOK SoluňSkupina L1:4 (4.10. 21:00)
MalmöBesiktas IstanbulSkupina I2:0 (4.10. 21:00)
Spartak MoskvaVillarrealSkupina G3:3 (4.10. 21:00)
FK KrasnodarSevillaSkupina J2:1 (4.10. 21:00)
Apollon LimassolMarseilleSkupina H2:2 (4.10. 21:00)
3. kolo
FC KodaňSlaviaSkupina C0:1 (25.10. 18:55)
TrnavaDinamo ZáhřebSkupina D1:2 (25.10. 18:55)
Sporting LisabonArsenalSkupina E0:1 (25.10. 18:55)
AEK LarnakaLudogorecSkupina A1:1 (25.10. 18:55)
RB LipskoCelticSkupina B2:0 (25.10. 18:55)
DudelangeOlympiakos PireusSkupina F0:2 (25.10. 18:55)
SalcburkRosenborg TrondheimSkupina B3:0 (25.10. 18:55)
AnderlechtFenerbahceSkupina D2:2 (25.10. 18:55)
KarabachVorskla PoltavaSkupina E0:1 (25.10. 18:55)
Zenit PetrohradBordeauxSkupina C2:1 (25.10. 18:55)
AC MilánBetis SevillaSkupina F1:2 (25.10. 18:55)
FC CurychLeverkusenSkupina A3:2 (25.10. 18:55)
MarseilleLazio ŘímSkupina H1:3 (25.10. 21:00)
Besiktas IstanbulGenkSkupina I2:4 (25.10. 21:00)
PAOK SoluňVidi SzékesfehérvárSkupina L0:2 (25.10. 21:00)
VillarrealRapid VídeňSkupina G5:0 (25.10. 21:00)
Stade RennesDynamo KyjevSkupina K1:2 (25.10. 21:00)
SevillaAkhisarsporSkupina J6:0 (25.10. 21:00)
ChelseaBATE BorisovSkupina L3:1 (25.10. 21:00)
FrankfurtApollon LimassolSkupina H2:0 (25.10. 21:00)
JablonecFC AstanaSkupina K1:1 (25.10. 21:00)
Standard LutychFK KrasnodarSkupina J2:1 (25.10. 21:00)
SarpsborgMalmöSkupina I1:1 (25.10. 21:00)
Glasgow RangersSpartak MoskvaSkupina G0:0 (25.10. 21:00)
4. kolo
FC AstanaJablonecSkupina K2:1 (8.11. 16:50)
FenerbahceAnderlechtSkupina D2:0 (8.11. 16:50)
Lazio ŘímMarseilleSkupina H2:1 (8.11. 18:55)
Rapid VídeňVillarrealSkupina G0:0 (8.11. 18:55)
Vidi SzékesfehérvárPAOK SoluňSkupina L1:0 (8.11. 18:55)
GenkBesiktas IstanbulSkupina I1:1 (8.11. 18:55)
AkhisarsporSevillaSkupina J2:3 (8.11. 18:55)
Dynamo KyjevStade RennesSkupina K3:1 (8.11. 18:55)
Spartak MoskvaGlasgow RangersSkupina G4:3 (8.11. 18:55)
FK KrasnodarStandard LutychSkupina J2:1 (8.11. 18:55)
BATE BorisovChelseaSkupina L0:1 (8.11. 18:55)
Apollon LimassolFrankfurtSkupina H2:3 (8.11. 18:55)
MalmöSarpsborgSkupina I1:1 (8.11. 18:55)
Olympiakos PireusDudelangeSkupina F5:1 (8.11. 21:00)
Dinamo ZáhřebTrnavaSkupina D3:1 (8.11. 21:00)
SlaviaFC KodaňSkupina C0:0 (8.11. 21:00)
ArsenalSporting LisabonSkupina E0:0 (8.11. 21:00)
CelticRB LipskoSkupina B2:1 (8.11. 21:00)
LudogorecAEK LarnakaSkupina A0:0 (8.11. 21:00)
Vorskla PoltavaKarabachSkupina E0:1 (8.11. 21:00)
LeverkusenFC CurychSkupina A1:0 (8.11. 21:00)
Rosenborg TrondheimSalcburkSkupina B2:5 (8.11. 21:00)
BordeauxZenit PetrohradSkupina C1:1 (8.11. 21:00)
Betis SevillaAC MilánSkupina F1:1 (8.11. 21:00)
5. kolo
Spartak MoskvaRapid VídeňSkupina G29.11. 16:50
FC AstanaDynamo KyjevSkupina K29.11. 16:50
Betis SevillaOlympiakos PireusSkupina F29.11. 18:55
Rosenborg TrondheimCelticSkupina B29.11. 18:55
BATE BorisovVidi SzékesfehérvárSkupina L29.11. 18:55
LeverkusenLudogorecSkupina A29.11. 18:55
BordeauxSlaviaSkupina C29.11. 18:55
FenerbahceDinamo ZáhřebSkupina D29.11. 18:55
Vorskla PoltavaArsenalSkupina E29.11. 18:55
FK KrasnodarAkhisarsporSkupina J29.11. 18:55
AC MilánDudelangeSkupina F29.11. 18:55
KarabachSporting LisabonSkupina E29.11. 18:55
Zenit PetrohradFC KodaňSkupina C29.11. 18:55
AnderlechtTrnavaSkupina D29.11. 18:55
SalcburkRB LipskoSkupina B29.11. 18:55
FC CurychAEK LarnakaSkupina A29.11. 18:55
Apollon LimassolLazio ŘímSkupina H29.11. 21:00
JablonecStade RennesSkupina K29.11. 21:00
MalmöGenkSkupina I29.11. 21:00
FrankfurtMarseilleSkupina H29.11. 21:00
Glasgow RangersVillarrealSkupina G29.11. 21:00
ChelseaPAOK SoluňSkupina L29.11. 21:00
Standard LutychSevillaSkupina J29.11. 21:00
SarpsborgBesiktas IstanbulSkupina I29.11. 21:00
6. kolo
Stade RennesFC AstanaSkupina K13.12. 18:55
Rapid VídeňGlasgow RangersSkupina G13.12. 18:55
Lazio ŘímFrankfurtSkupina H13.12. 18:55
AkhisarsporStandard LutychSkupina J13.12. 18:55
GenkSarpsborgSkupina I13.12. 18:55
Besiktas IstanbulMalmöSkupina I13.12. 18:55
Dynamo KyjevJablonecSkupina K13.12. 18:55
VillarrealSpartak MoskvaSkupina G13.12. 18:55
MarseilleApollon LimassolSkupina H13.12. 18:55
SevillaFK KrasnodarSkupina J13.12. 18:55
ArsenalKarabachSkupina E13.12. 21:00
LudogorecFC CurychSkupina A13.12. 21:00
CelticSalcburkSkupina B13.12. 21:00
Olympiakos PireusAC MilánSkupina F13.12. 21:00
Dinamo ZáhřebAnderlechtSkupina D13.12. 21:00
SlaviaZenit PetrohradSkupina C13.12. 21:00
Vidi SzékesfehérvárChelseaSkupina L13.12. 21:00
DudelangeBetis SevillaSkupina F13.12. 21:00
FC KodaňBordeauxSkupina C13.12. 21:00
AEK LarnakaLeverkusenSkupina A13.12. 21:00
PAOK SoluňBATE BorisovSkupina L13.12. 21:00
RB LipskoRosenborg TrondheimSkupina B13.12. 21:00
TrnavaFenerbahceSkupina D13.12. 21:00
Sporting LisabonVorskla PoltavaSkupina E13.12. 21:00

Evropská liga 2018/2019

Skupina C
1.Zenit45:38
2.Slavia42:17
3.FC Kodaň43:35
4.Bordeaux43:61
Skupina K
1.D.Kyjev49:68
2.Astana47:48
3.Rennes44:83
4.Jablonec45:72
Skupina A
1.Leverk.410:79
2.Curych45:39
3.Ludogor.43:52
4.AEK Larn43:62
Skupina B
1.Salcburk414:512
2.RB Lipsk48:66
3.Celtic44:66
4.Trondh.43:120
Skupina D
1.D.Záhřeb411:312
2.Fenerbah47:67
3.Trnava43:73
4.Anderlec42:71
Skupina E
1.Arsenal48:210
2.Sporting44:27
3.Poltava44:73
4.Karabach41:63
Skupina F
1.Betis Se46:28
2.Pireus48:47
3.AC Milán46:47
4.Dudelang41:110
Skupina G
1.Villarre410:56
2.Glasgow 48:75
3.Spartak47:85
4.Rapid43:84
Skupina H
1.Frankf.411:412
2.Lazio48:79
3.Apollon45:91
4.Marseill45:91
Skupina I
1.Genk48:67
2.Sarpsbor46:65
3.Malmö44:45
4.Besiktas46:84
Skupina J
1.Sevilla415:59
2.Krasnoda46:49
3.Standard46:96
4.43:120
Skupina L
1.Chelsea46:112
2.MOL Vidi43:36
3.PAOK44:53
4.Borisov44:83

Najdete na iDNES.cz