Úterý 18. února 2020, svátek má Gizela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Los soutěže

Fortuna národní liga 2017/2018

1. kolo (So 29. července - 17:00)
Hradec Kr.Táborsko1:1
VítkoviceÚstí n. Labem0:0
Olympia PrahaPardubice1:0
PříbramZnojmo0:0
Frýdek - MístekOpava1:1
VlašimSokolov2:1
Č. BudějoviceŽižkov1:1
VarnsdorfTřinec0:1
2. kolo (So 5. srpna - 17:00)
Ústí n. LabemSokolov2:1
ZnojmoHradec Kr.1:3
PardubiceFrýdek - Místek1:0
TřinecPříbram2:1
TáborskoOlympia Praha2:2
OpavaVítkovice6:2
ŽižkovVarnsdorf0:0
VlašimČ. Budějovice0:2
3. kolo (So 12. srpna - 17:00)
VítkoviceZnojmo1:1
Ústí n. LabemOpava2:5
Olympia PrahaŽižkov2:2
PříbramVlašim2:3
Frýdek - MístekTřinec1:0
Hradec Kr.Pardubice2:1
SokolovTáborsko3:3
VarnsdorfČ. Budějovice2:3
4. kolo (So 19. srpna - 17:00)
ZnojmoFrýdek - Místek2:1
PardubiceÚstí n. Labem3:1
TřinecOlympia Praha2:0
TáborskoPříbram0:2
OpavaSokolov0:0
ŽižkovVítkovice5:0
VlašimVarnsdorf4:1
Č. BudějoviceHradec Kr.4:1
5. kolo (St 23. srpna - 18:00)
Olympia PrahaČ. Budějovice0:0
PříbramVarnsdorf3:1
Frýdek - MístekVlašim1:1
SokolovTřinec1:0
Hradec Kr.Žižkov4:1
VítkovicePardubice0:1
Ústí n. LabemZnojmo4:0
OpavaTáborsko2:1
6. kolo (So 26. srpna - 17:00)
PardubiceSokolov2:1
TáborskoFrýdek - Místek3:0
ŽižkovPříbram1:1
VlašimOlympia Praha0:1
Č. BudějoviceÚstí n. Labem2:0
VarnsdorfVítkovice0:0
TřinecHradec Kr.0:0
ZnojmoOpava2:1
7. kolo (So 9. září - 17:00)
Hradec Kr.Vlašim2:1
VítkoviceTáborsko1:1
Ústí n. LabemTřinec0:3
Olympia PrahaVarnsdorf2:2
PříbramČ. Budějovice1:0
Frýdek - MístekŽižkov0:2
OpavaPardubice1:0
SokolovZnojmo2:3
8. kolo (So 16. září - 17:00)
PardubiceZnojmo0:1
TřinecOpava3:3
PříbramOlympia Praha1:3
TáborskoÚstí n. Labem2:1
ŽižkovSokolov1:2
VlašimVítkovice3:1
VarnsdorfHradec Kr.1:1
Č. BudějoviceFrýdek - Místek1:1
9. kolo (So 23. září - 17:00)
VítkoviceTřinec2:3
Ústí n. LabemVarnsdorf1:1
ZnojmoTáborsko2:1
PardubiceŽižkov3:1
Frýdek - MístekOlympia Praha1:2
Hradec Kr.Příbram0:2
OpavaVlašim3:1
SokolovČ. Budějovice0:1
10. kolo (So 30. září - 17:00)
Olympia PrahaHradec Kr.1:1
TřinecZnojmo2:1
PříbramFrýdek - Místek2:1
TáborskoPardubice0:3
ŽižkovOpava1:5
VlašimÚstí n. Labem2:1
VarnsdorfSokolov0:1
Č. BudějoviceVítkovice6:0
11. kolo (So 14. října - 17:00)
VítkovicePříbram1:0
Ústí n. LabemŽižkov0:3
ZnojmoČ. Budějovice1:1
PardubiceVlašim2:0
TáborskoTřinec1:0
Frýdek - MístekHradec Kr.0:0
OpavaVarnsdorf3:3
SokolovOlympia Praha1:3
12. kolo (So 21. října - 17:00)
Hradec Kr.Sokolov0:1
Olympia PrahaVítkovice0:2
TřinecPardubice1:0
PříbramÚstí n. Labem4:0
ŽižkovZnojmo2:1
VlašimTáborsko2:2
VarnsdorfFrýdek - Místek1:0
Č. BudějoviceOpava2:1
13. kolo (So 28. října - 17:00)
VítkoviceFrýdek - Místek5:0
Ústí n. LabemHradec Kr.1:1
ZnojmoVlašim3:2
PardubiceVarnsdorf3:2
TřinecŽižkov1:0
TáborskoČ. Budějovice0:0
OpavaOlympia Praha5:1
SokolovPříbram1:0
14. kolo (So 4. listopadu - 17:00)
Olympia PrahaÚstí n. Labem1:3
PříbramOpava3:1
Frýdek - MístekSokolov0:0
Hradec Kr.Vítkovice2:0
ŽižkovTáborsko0:2
VlašimTřinec2:3
VarnsdorfZnojmo3:0
Č. BudějovicePardubice0:0
15. kolo (So 18. listopadu - 17:00)
PardubicePříbram1:2
Ústí n. LabemFrýdek - Místek0:1
OpavaHradec Kr.3:2
ZnojmoOlympia Praha2:1
TřinecČ. Budějovice1:1
TáborskoVarnsdorf1:2
ŽižkovVlašim0:1
SokolovVítkovice1:0
16. kolo (So 25. listopadu - 17:00)
VítkoviceOpava1:2
Olympia PrahaTáborsko1:0
Frýdek - MístekPardubice0:2
PříbramTřinec2:1
Hradec Kr.Znojmo1:1
SokolovÚstí n. Labem3:0
VarnsdorfŽižkov3:2
Č. BudějoviceVlašim0:2
17. kolo (So 3. března - 17:00)
VlašimPříbram0:4
ŽižkovOlympia Praha1:0
PardubiceHradec Kr.0:1
TřinecFrýdek - Místek2:2
ZnojmoVítkovice0:0
TáborskoSokolov5:1
OpavaÚstí n. Labem2:0
Č. BudějoviceVarnsdorf2:2
18. kolo (So 10. března - 17:00)
SokolovOpava0:3
Frýdek - MístekZnojmo2:2
Ústí n. LabemPardubice0:0
PříbramTáborsko3:1
Olympia PrahaTřinec0:0
VítkoviceŽižkov3:5
VarnsdorfVlašim0:0
Hradec Kr.Č. Budějovice2:1
19. kolo (So 17. března - 17:00)
VarnsdorfPříbram2:5
Č. BudějoviceOlympia Praha0:1
ŽižkovHradec Kr.2:0
VlašimFrýdek - Místek4:0
PardubiceVítkovice4:1
TřinecSokolov1:1
ZnojmoÚstí n. Labem3:0
TáborskoOpava0:3
20. kolo (So 31. března - 17:00)
OpavaZnojmo3:0
SokolovPardubice0:0
Frýdek - MístekTáborsko1:0
Hradec Kr.Třinec5:1
PříbramŽižkov4:2
Olympia PrahaVlašim1:1
Ústí n. LabemČ. Budějovice2:0
VítkoviceVarnsdorf1:0
21. kolo (So 7. dubna - 17:00)
Č. BudějovicePříbram1:2
VarnsdorfOlympia Praha2:1
VlašimHradec Kr.1:4
ŽižkovFrýdek - Místek1:2
TáborskoVítkovice1:0
ZnojmoSokolov0:1
TřinecÚstí n. Labem1:1
PardubiceOpava0:1
22. kolo (So 14. dubna - 17:00)
Olympia PrahaPříbram2:2
ZnojmoPardubice1:3
Ústí n. LabemTáborsko3:3
OpavaTřinec1:1
SokolovŽižkov1:2
VítkoviceVlašim4:0
Frýdek - MístekČ. Budějovice1:2
Hradec Kr.Varnsdorf2:0
23. kolo (So 21. dubna - 17:00)
PříbramHradec Kr.2:0
Olympia PrahaFrýdek - Místek1:4
TřinecVítkovice0:0
Č. BudějoviceSokolov4:1
VarnsdorfÚstí n. Labem1:0
VlašimOpava2:2
TáborskoZnojmo0:1
ŽižkovPardubice0:1
24. kolo (St 25. dubna - 18:00)
Frýdek - MístekPříbram2:1
Hradec Kr.Olympia Praha4:1
PardubiceTáborsko3:0
ZnojmoTřinec0:2
OpavaŽižkov3:0
Ústí n. LabemVlašim2:1
VítkoviceČ. Budějovice2:0
SokolovVarnsdorf2:0
25. kolo (So 28. dubna - 17:00)
Hradec Kr.Frýdek - Místek4:0
PříbramVítkovice2:1
Olympia PrahaSokolov0:1
ŽižkovÚstí n. Labem2:1
VarnsdorfOpava1:2
Č. BudějoviceZnojmo3:2
VlašimPardubice3:1
TřinecTáborsko5:1
26. kolo (So 5. května - 17:00)
Ústí n. LabemPříbram1:0
VítkoviceOlympia Praha0:0
SokolovHradec Kr.1:2
PardubiceTřinec1:0
ZnojmoŽižkov2:2
TáborskoVlašim1:0
OpavaČ. Budějovice1:1
Frýdek - MístekVarnsdorf1:1
27. kolo (So 12. května - 17:00)
Frýdek - MístekVítkovice2:2
PříbramSokolov1:0
Hradec Kr.Ústí n. Labem1:3
Olympia PrahaOpava1:1
VlašimZnojmo2:1
VarnsdorfPardubice4:2
Č. BudějoviceTáborsko1:1
ŽižkovTřinec0:4
28. kolo (St 16. května - 17:00)
OpavaPříbram1:1
Ústí n. LabemOlympia Praha2:0
VítkoviceHradec Kr.1:1
SokolovFrýdek - Místek2:0
TáborskoŽižkov2:0
TřinecVlašim0:1
PardubiceČ. Budějovice4:3
ZnojmoVarnsdorf0:2
29. kolo (So 19. května - 17:00)
VítkoviceSokolov4:2
Frýdek - MístekÚstí n. Labem1:2
Hradec Kr.Opava1:4
Olympia PrahaZnojmo4:1
PříbramPardubice3:1
VarnsdorfTáborsko1:1
Č. BudějoviceTřinec0:0
VlašimŽižkov1:2
30. kolo (So 26. května - 17:00)
ZnojmoPříbram2:0
PardubiceOlympia Praha2:0
TáborskoHradec Kr.0:2
OpavaFrýdek - Místek7:0
Ústí n. LabemVítkovice4:0
SokolovVlašim2:0
ŽižkovČ. Budějovice1:2
TřinecVarnsdorf2:2

Fortuna národní liga 2017/2018

29. kolo
19.5.2018
Vítkov.Sokolov4:2
Č.Buděj.Třinec0:0
OlympiaZnojmo4:1
HradecOpava1:4
Fr. MístÚstí1:2
PříbramPardub.3:1
VlašimŽižkov1:2
Varnsd.Táborsko1:1
30. kolo
26.5.2018
SokolovVlašim2:0
TáborskoHradec0:2
Pardub.Olympia2:0
ŽižkovČ.Buděj.1:2
ÚstíVítkov.4:0
ZnojmoPříbram2:0
TřinecVarnsd.2:2
OpavaFr. Míst7:0
2. liga
MužstvoZVRPSB
1.Slezský FC Opava30189376:3363
2.1. FK Příbram30184856:3258
3.FK Pardubice301631144:3051
4.FC Hradec Králové30148850:3650
5.Fotbal Třinec301211742:3047
6.Dynamo České Budějovice301111844:3344
7.Baník Sokolov301251334:3941
8.FC Sellier & Bellot Vlašim301151442:4938
9.1.SC Znojmo301071336:4937
10.FK Ústí nad Labem301061437:4736
11.FK Varnsdorf308111140:4635
12.FK Viktoria Žižkov301051542:5235
13.FK Olympia Praha308101233:4534
14.FC MAS Táborsko30891336:4633
15.FC Vítkovice30791435:5230
16.Frýdek - Místek30691526:5427

První slečna Kateřina Zemanová přiznala po letech účast na pornovečírku

Kateřina Zemanová (26) přiznala v rozhovoru pro časopis Téma svou účast na pornovečírku. Ten se konal před sedmi lety,...

Rád Lucince barvím vlásky a starám se o ni jako o své miminko, říká Matuš

Vztah Bohuše Matuše (46) a jeho partnerky, o třicet let mladší studentky Lucie (16) vzbuzuje v posledních dvou letech...

Napřed dezinfekce, pak manželka, šokoval Tomáš z Výměny svými prioritami

Jestli se televizním divákům zdál Tomáš z Výměny manželek jako docela starostlivý otec, při závěrečném setkání obou...

RECENZE: Pád až na nula procent. Snímek Chlap na střídačku je nestydatost

Třebaže kritikovu odolnost už zocelily Špindl 2, Ženská na vrcholu, Šťastný nový rok či Příliš osobní známost,...

Sex máme se ženou několikrát denně, mobil do ložnice nesmí, říká Bieber

Justin Bieber (25) prozradil svůj recept na úspěšné manželství. Důležité prý je, najít k sobě toho pravého člověka....