Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Los soutěže

Fortuna národní liga 2017/2018

1. kolo (So 29. července - 17:00)
Hradec Kr.Táborsko1:1
VítkoviceÚstí n. Labem0:0
Olympia PrahaPardubice1:0
PříbramZnojmo0:0
Frýdek - MístekOpava1:1
VlašimSokolov2:1
Č. BudějoviceŽižkov1:1
VarnsdorfTřinec0:1
2. kolo (So 5. srpna - 17:00)
Ústí n. LabemSokolov2:1
ZnojmoHradec Kr.1:3
PardubiceFrýdek - Místek1:0
TřinecPříbram2:1
TáborskoOlympia Praha2:2
OpavaVítkovice6:2
ŽižkovVarnsdorf0:0
VlašimČ. Budějovice0:2
3. kolo (So 12. srpna - 17:00)
VítkoviceZnojmo1:1
Ústí n. LabemOpava2:5
Olympia PrahaŽižkov2:2
PříbramVlašim2:3
Frýdek - MístekTřinec1:0
Hradec Kr.Pardubice2:1
SokolovTáborsko3:3
VarnsdorfČ. Budějovice2:3
4. kolo (So 19. srpna - 17:00)
ZnojmoFrýdek - Místek2:1
PardubiceÚstí n. Labem3:1
TřinecOlympia Praha2:1
TáborskoPříbram0:2
OpavaSokolov0:0
ŽižkovVítkovice5:0
VlašimVarnsdorf4:1
Č. BudějoviceHradec Kr.4:1
5. kolo (St 23. srpna - 18:00)
Olympia PrahaČ. Budějovice0:0
PříbramVarnsdorf3:1
Frýdek - MístekVlašim1:1
SokolovTřinec1:0
Hradec Kr.Žižkov4:1
VítkovicePardubice0:1
Ústí n. LabemZnojmo4:0
OpavaTáborsko2:1
6. kolo (So 26. srpna - 17:00)
PardubiceSokolov2:1
TáborskoFrýdek - Místek3:0
ŽižkovPříbram1:1
VlašimOlympia Praha0:1
Č. BudějoviceÚstí n. Labem2:0
VarnsdorfVítkovice0:0
TřinecHradec Kr.0:0
ZnojmoOpava2:1
7. kolo (So 9. září - 17:00)
Hradec Kr.Vlašim2:1
VítkoviceTáborsko1:1
Ústí n. LabemTřinec0:3
Olympia PrahaVarnsdorf9.9. 10:15
PříbramČ. Budějovice1:0
Frýdek - MístekŽižkov0:2
OpavaPardubice1:0
SokolovZnojmo2:3
8. kolo (So 16. září - 17:00)
PardubiceZnojmo0:1
TřinecOpava3:3
PříbramOlympia Praha1:3
TáborskoÚstí n. Labem2:1
ŽižkovSokolov1:2
VlašimVítkovice3:1
VarnsdorfHradec Kr.1:1
Č. BudějoviceFrýdek - Místek17.9. 17:00
9. kolo (So 23. září - 17:00)
VítkoviceTřinec2:3
Ústí n. LabemVarnsdorf1:1
ZnojmoTáborsko2:1
PardubiceŽižkov3:1
Frýdek - MístekOlympia Praha23.9. 16:30
Hradec Kr.Příbram0:2
OpavaVlašim3:1
SokolovČ. Budějovice0:1
10. kolo (So 30. září - 17:00)
Olympia PrahaHradec Kr.30.9. 10:15
TřinecZnojmo30.9. 10:15
PříbramFrýdek - Místek30.9. 16:00
TáborskoPardubice30.9. 16:00
ŽižkovOpava1.10. 10:15
VlašimÚstí n. Labem1.10. 16:00
VarnsdorfSokolov1.10. 16:00
Č. BudějoviceVítkovice1.10. 17:00
11. kolo (So 14. října - 17:00)
VítkovicePříbram13.10. 18:00
Ústí n. LabemŽižkov13.10. 18:00
ZnojmoČ. Budějovice13.10. 19:30
PardubiceVlašim14.10. 10:15
TáborskoTřinec14.10. 15:30
Frýdek - MístekHradec Kr.14.10. 16:00
OpavaVarnsdorf14.10. 18:00
SokolovOlympia Praha15.10. 15:00
12. kolo (So 21. října - 17:00)
Hradec Kr.Sokolov20.10. 18:00
Olympia PrahaVítkovice21.10. 10:15
TřinecPardubice21.10. 10:15
PříbramÚstí n. Labem21.10. 15:30
ŽižkovZnojmo22.10. 10:15
VlašimTáborsko22.10. 15:30
VarnsdorfFrýdek - Místek22.10. 15:30
Č. BudějoviceOpava22.10. 17:00
13. kolo (So 28. října - 17:00)
VítkoviceFrýdek - Místek27.10. 18:00
Ústí n. LabemHradec Kr.27.10. 18:00
ZnojmoVlašim27.10. 19:30
PardubiceVarnsdorf28.10. 10:15
TřinecŽižkov28.10. 10:15
TáborskoČ. Budějovice28.10. 14:30
OpavaOlympia Praha28.10. 18:00
SokolovPříbram29.10. 14:30
14. kolo (So 4. listopadu - 17:00)
Olympia PrahaÚstí n. Labem4.11. 10:15
PříbramOpava4.11. 14:00
Frýdek - MístekSokolov4.11. 14:00
Hradec Kr.Vítkovice4.11. 18:00
ŽižkovTáborsko5.11. 10:15
VlašimTřinec5.11. 14:00
VarnsdorfZnojmo5.11. 14:00
Č. BudějovicePardubice5.11. 17:00
15. kolo (So 18. listopadu - 17:00)
PardubicePříbram17.11. 10:15
Ústí n. LabemFrýdek - Místek17.11. 18:00
OpavaHradec Kr.17.11. 18:00
ZnojmoOlympia Praha17.11. 19:30
TřinecČ. Budějovice18.11. 10:15
TáborskoVarnsdorf18.11. 13:30
ŽižkovVlašim19.11. 10:15
SokolovVítkovice19.11. 13:30
16. kolo (So 25. listopadu - 17:00)
VítkoviceOpava24.11. 18:00
Olympia PrahaTáborsko25.11. 10:15
Frýdek - MístekPardubice25.11. 13:30
PříbramTřinec25.11. 13:30
Hradec Kr.Znojmo25.11. 18:00
SokolovÚstí n. Labem26.11. 13:30
VarnsdorfŽižkov26.11. 13:30
Č. BudějoviceVlašim26.11. 17:00
17. kolo (So 3. března - 17:00)
VlašimPříbram3.3. 17:00
ŽižkovOlympia Praha3.3. 17:00
PardubiceHradec Kr.3.3. 17:00
TřinecFrýdek - Místek3.3. 17:00
ZnojmoVítkovice3.3. 17:00
TáborskoSokolov3.3. 17:00
OpavaÚstí n. Labem3.3. 17:00
Č. BudějoviceVarnsdorf3.3. 17:00
18. kolo (So 10. března - 17:00)
SokolovOpava10.3. 17:00
Frýdek - MístekZnojmo10.3. 17:00
Ústí n. LabemPardubice10.3. 17:00
PříbramTáborsko10.3. 17:00
Olympia PrahaTřinec10.3. 17:00
VítkoviceŽižkov10.3. 17:00
VarnsdorfVlašim10.3. 17:00
Hradec Kr.Č. Budějovice10.3. 17:00
19. kolo (So 17. března - 17:00)
VarnsdorfPříbram17.3. 17:00
Č. BudějoviceOlympia Praha17.3. 17:00
ŽižkovHradec Kr.17.3. 17:00
VlašimFrýdek - Místek17.3. 17:00
PardubiceVítkovice17.3. 17:00
TřinecSokolov17.3. 17:00
ZnojmoÚstí n. Labem17.3. 17:00
TáborskoOpava17.3. 17:00
20. kolo (So 31. března - 17:00)
OpavaZnojmo31.3. 17:00
SokolovPardubice31.3. 17:00
Frýdek - MístekTáborsko31.3. 17:00
Hradec Kr.Třinec31.3. 17:00
PříbramŽižkov31.3. 17:00
Olympia PrahaVlašim31.3. 17:00
Ústí n. LabemČ. Budějovice31.3. 17:00
VítkoviceVarnsdorf31.3. 17:00
21. kolo (So 7. dubna - 17:00)
Č. BudějovicePříbram7.4. 17:00
VarnsdorfOlympia Praha7.4. 17:00
VlašimHradec Kr.7.4. 17:00
ŽižkovFrýdek - Místek7.4. 17:00
TáborskoVítkovice7.4. 17:00
ZnojmoSokolov7.4. 17:00
TřinecÚstí n. Labem7.4. 17:00
PardubiceOpava7.4. 17:00
22. kolo (So 14. dubna - 17:00)
Olympia PrahaPříbram14.4. 17:00
ZnojmoPardubice14.4. 17:00
Ústí n. LabemTáborsko14.4. 17:00
OpavaTřinec14.4. 17:00
SokolovŽižkov14.4. 17:00
VítkoviceVlašim14.4. 17:00
Frýdek - MístekČ. Budějovice14.4. 17:00
Hradec Kr.Varnsdorf14.4. 17:00
23. kolo (So 21. dubna - 17:00)
PříbramHradec Kr.21.4. 17:00
Olympia PrahaFrýdek - Místek21.4. 17:00
TřinecVítkovice21.4. 17:00
Č. BudějoviceSokolov21.4. 17:00
VarnsdorfÚstí n. Labem21.4. 17:00
VlašimOpava21.4. 17:00
TáborskoZnojmo21.4. 17:00
ŽižkovPardubice21.4. 17:00
24. kolo (St 25. dubna - 18:00)
Frýdek - MístekPříbram25.4. 18:00
Hradec Kr.Olympia Praha25.4. 18:00
PardubiceTáborsko25.4. 18:00
ZnojmoTřinec25.4. 18:00
OpavaŽižkov25.4. 18:00
Ústí n. LabemVlašim25.4. 18:00
VítkoviceČ. Budějovice25.4. 18:00
SokolovVarnsdorf25.4. 18:00
25. kolo (So 28. dubna - 17:00)
Hradec Kr.Frýdek - Místek28.4. 17:00
PříbramVítkovice28.4. 17:00
Olympia PrahaSokolov28.4. 17:00
ŽižkovÚstí n. Labem28.4. 17:00
VarnsdorfOpava28.4. 17:00
Č. BudějoviceZnojmo28.4. 17:00
VlašimPardubice28.4. 17:00
TřinecTáborsko28.4. 17:00
26. kolo (So 5. května - 17:00)
Ústí n. LabemPříbram5.5. 17:00
VítkoviceOlympia Praha5.5. 17:00
SokolovHradec Kr.5.5. 17:00
PardubiceTřinec5.5. 17:00
ZnojmoŽižkov5.5. 17:00
TáborskoVlašim5.5. 17:00
OpavaČ. Budějovice5.5. 17:00
Frýdek - MístekVarnsdorf5.5. 17:00
27. kolo (So 12. května - 17:00)
Frýdek - MístekVítkovice12.5. 17:00
PříbramSokolov12.5. 17:00
Hradec Kr.Ústí n. Labem12.5. 17:00
Olympia PrahaOpava12.5. 17:00
VlašimZnojmo12.5. 17:00
VarnsdorfPardubice12.5. 17:00
Č. BudějoviceTáborsko12.5. 17:00
ŽižkovTřinec12.5. 17:00
28. kolo (St 16. května - 18:00)
OpavaPříbram16.5. 18:00
Ústí n. LabemOlympia Praha16.5. 18:00
VítkoviceHradec Kr.16.5. 18:00
SokolovFrýdek - Místek16.5. 18:00
TáborskoŽižkov16.5. 18:00
TřinecVlašim16.5. 18:00
PardubiceČ. Budějovice16.5. 18:00
ZnojmoVarnsdorf16.5. 18:00
29. kolo (So 19. května - 17:00)
VítkoviceSokolov19.5. 17:00
Frýdek - MístekÚstí n. Labem19.5. 17:00
Hradec Kr.Opava19.5. 17:00
Olympia PrahaZnojmo19.5. 17:00
PříbramPardubice19.5. 17:00
VarnsdorfTáborsko19.5. 17:00
Č. BudějoviceTřinec19.5. 17:00
VlašimŽižkov19.5. 17:00
30. kolo (So 26. května - 17:00)
ZnojmoPříbram26.5. 17:00
PardubiceOlympia Praha26.5. 17:00
TáborskoHradec Kr.26.5. 17:00
OpavaFrýdek - Místek26.5. 17:00
Ústí n. LabemVítkovice26.5. 17:00
SokolovVlašim26.5. 17:00
ŽižkovČ. Budějovice26.5. 17:00
TřinecVarnsdorf26.5. 17:00

Fortuna národní liga 2017/2018

9. kolo
23.9.2017
Pardub.Žižkov3:1
Vítkov.Třinec2:3
OpavaVlašim3:1
SokolovČ.Buděj.0:1
Fr. MístOlympiaSo
ÚstíVarnsd.1:1
ZnojmoTáborsko2:1
HradecPříbram0:2
10. kolo
30.9.2017
VlašimÚstíNe
OlympiaHradecSo
Varnsd.SokolovNe
Č.Buděj.Vítkov.Ne
TřinecZnojmoSo
TáborskoPardub.So
PříbramFr. MístSo
ŽižkovOpavaNe
2. liga
MužstvoZVRPSB
1.Slezský FC Opava953122:1218
2.Dynamo České Budějovice852113:517
3.Fotbal Třinec952214:917
4.1.SC Znojmo952212:1317
5.FK Pardubice950411:815
6.FC Hradec Králové943214:1215
7.1. FK Příbram942313:1014
8.FC Sellier & Bellot Vlašim941415:1413
9.FK Olympia Praha733110:712
10.FK Viktoria Žižkov924314:1310
11.FC MAS Táborsko924314:1410
12.Baník Sokolov922511:148
13.FK Ústí nad Labem922511:178
14.Frýdek - Místek71244:105
15.FK Varnsdorf80446:134
16.FC Vítkovice90457:204


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze