Los soutěže

Fotbalová národní liga 2015/2016

1. kolo (So 1. srpna - 17:00)
Ústí n. LabemTáborsko1:1
SokolovPardubice1:0
TřinecOlomouc B5:1
KarvináVarnsdorf0:0
VlašimČ. Budějovice1:1
OpavaFrýdek - Místek1:0
VyšehradZnojmo0:4
2. kolo (So 8. srpna - 17:00)
Č. BudějoviceOpava1:1
ZnojmoKarviná1:1
PardubiceTřinec0:0
TáborskoHradec Kr.0:0
Olomouc BÚstí n. Labem0:2
VyšehradVlašim2:1
VarnsdorfSokolov0:1
3. kolo (So 15. srpna - 17:00)
Ústí n. LabemZnojmo1:2
TřinecČ. Budějovice0:1
SokolovFrýdek - Místek3:0
TáborskoOlomouc B1:0
KarvináVyšehrad4:0
OpavaVlašim3:2
Hradec Kr.Pardubice1:1
4. kolo (So 22. srpna - 17:00)
Č. BudějoviceTáborsko2:2
ZnojmoTřinec5:2
VlašimSokolov1:1
Frýdek - MístekKarviná0:2
VyšehradOpava0:0
Olomouc BHradec Kr.1:4
VarnsdorfÚstí n. Labem2:2
5. kolo (So 5. září - 17:00)
Ústí n. LabemVlašim3:0
SokolovČ. Budějovice3:3
TřinecVyšehrad3:3
KarvináOpava3:0
TáborskoPardubice2:1
Olomouc BVarnsdorf5:0
Hradec Kr.Frýdek - Místek1:0
6. kolo (So 12. září - 17:00)
ZnojmoHradec Kr.2:1
PardubiceOlomouc B3:1
Frýdek - MístekÚstí n. Labem1:1
VlašimKarviná0:0
OpavaTřinec1:2
VyšehradSokolov0:2
VarnsdorfTáborsko1:3
7. kolo (So 19. září - 17:00)
Ústí n. LabemPardubice4:1
TřinecVlašim2:0
SokolovZnojmo1:0
KarvináČ. Budějovice5:0
TáborskoVyšehrad2:1
Olomouc BFrýdek - Místek1:0
Hradec Kr.Varnsdorf4:4
8. kolo (So 26. září - 17:00)
Č. BudějoviceÚstí n. Labem0:1
PardubiceVarnsdorf2:1
Frýdek - MístekTáborsko3:3
VlašimHradec Kr.0:0
KarvináTřinec1:0
OpavaSokolov2:2
ZnojmoOlomouc B3:0
9. kolo (So 3. října - 17:00)
Ústí n. LabemTřinec3:1
SokolovKarviná1:1
PardubiceZnojmo1:1
TáborskoOpava2:2
Olomouc BVyšehrad0:0
Hradec Kr.Č. Budějovice0:0
VarnsdorfFrýdek - Místek0:0
10. kolo (So 10. října - 17:00)
Č. BudějoviceOlomouc B1:3
ZnojmoVarnsdorf2:0
TřinecSokolov0:0
Frýdek - MístekPardubice3:3
VlašimTáborsko2:0
OpavaHradec Kr.0:1
VyšehradÚstí n. Labem0:2
11. kolo (So 17. října - 17:00)
Ústí n. LabemOpava3:3
PardubiceVlašim2:0
TáborskoTřinec5:1
Frýdek - MístekZnojmo0:2
Olomouc BKarviná2:1
Hradec Kr.Vyšehrad3:0
VarnsdorfČ. Budějovice3:2
12. kolo (So 24. října - 17:00)
Č. BudějoviceFrýdek - Místek1:1
ZnojmoTáborsko4:2
SokolovÚstí n. Labem1:1
KarvináHradec Kr.0:1
VlašimOlomouc B3:1
OpavaVarnsdorf1:0
VyšehradPardubice1:0
13. kolo (So 31. října - 17:00)
ZnojmoČ. Budějovice3:1
PardubiceOpava2:1
TáborskoKarviná0:2
Frýdek - MístekVyšehrad3:2
Olomouc BSokolov1:2
VarnsdorfVlašim2:2
Hradec Kr.Třinec5:0
14. kolo (So 7. listopadu - 17:00)
Č. BudějovicePardubice1:1
SokolovHradec Kr.1:1
TřinecFrýdek - Místek1:1
KarvináÚstí n. Labem1:0
VlašimZnojmo1:1
OpavaOlomouc B4:0
VyšehradVarnsdorf1:0
15. kolo (So 14. listopadu - 17:00)
Č. BudějoviceVyšehrad2:0
PardubiceKarviná1:0
TáborskoSokolov0:0
Frýdek - MístekVlašim2:1
ZnojmoOpava3:1
VarnsdorfTřinec2:0
Hradec Kr.Ústí n. Labem0:0
16. kolo (So 21. listopadu - 17:00)
SokolovVarnsdorf3:0
TřinecPardubice0:1
KarvináZnojmo3:0
Ústí n. LabemOlomouc B2:1
VlašimVyšehrad3:0
OpavaČ. Budějovice2:2
Hradec Kr.Táborsko1:0
17. kolo (So 5. března - 17:00)
VlašimOpava0:0
Frýdek - MístekSokolov1:0
ZnojmoÚstí n. Labem2:1
VyšehradKarviná0:2
Olomouc BTáborsko1:1
PardubiceHradec Kr.1:2
Č. BudějoviceTřinec3:1
18. kolo (So 12. března - 17:00)
Ústí n. LabemVarnsdorf0:0
SokolovVlašim1:0
TáborskoČ. Budějovice1:1
KarvináFrýdek - Místek2:1
TřinecZnojmo0:0
Hradec Kr.Olomouc B3:0
OpavaVyšehrad1:1
19. kolo (So 19. března - 17:00)
Č. BudějoviceSokolov1:0
VlašimÚstí n. Labem2:2
OpavaKarviná1:1
PardubiceTáborsko0:0
Frýdek - MístekHradec Kr.2:1
VyšehradTřinec0:2
VarnsdorfOlomouc B4:2
20. kolo (So 26. března - 17:00)
TřinecOpava1:1
TáborskoVarnsdorf0:0
Olomouc BPardubice0:0
KarvináVlašim1:0
Ústí n. LabemFrýdek - Místek0:0
Hradec Kr.Znojmo3:1
SokolovVyšehrad0:0
21. kolo (So 2. dubna - 17:00)
ZnojmoSokolov2:1
PardubiceÚstí n. Labem1:1
Č. BudějoviceKarviná4:4
VyšehradTáborsko2:3
VarnsdorfHradec Kr.0:0
VlašimTřinec2:1
Frýdek - MístekOlomouc B2:1
22. kolo (So 9. dubna - 17:00)
SokolovOpava1:1
VarnsdorfPardubice1:0
TřinecKarviná1:1
Hradec Kr.Vlašim2:0
Ústí n. LabemČ. Budějovice0:3
TáborskoFrýdek - Místek0:1
Olomouc BZnojmo0:2
23. kolo (So 16. dubna - 17:00)
Frýdek - MístekVarnsdorf1:2
ZnojmoPardubice0:1
KarvináSokolov2:0
TřinecÚstí n. Labem2:0
OpavaTáborsko1:1
Č. BudějoviceHradec Kr.0:3
VyšehradOlomouc B2:0
24. kolo (So 23. dubna - 17:00)
Hradec Kr.Opava1:0
TáborskoVlašim0:1
Olomouc BČ. Budějovice0:0
SokolovTřinec2:1
PardubiceFrýdek - Místek1:0
VarnsdorfZnojmo0:6
Ústí n. LabemVyšehrad4:1
25. kolo (So 30. dubna - 17:00)
Č. BudějoviceVarnsdorf3:3
VlašimPardubice2:1
OpavaÚstí n. Labem2:1
TřinecTáborsko2:0
VyšehradHradec Kr.0:2
ZnojmoFrýdek - Místek2:1
KarvináOlomouc B2:0
26. kolo (So 7. května - 17:00)
VarnsdorfOpava0:0
Ústí n. LabemSokolov1:1
Hradec Kr.Karviná0:2
Olomouc BVlašim1:0
Frýdek - MístekČ. Budějovice1:1
TáborskoZnojmo2:1
PardubiceVyšehrad0:1
27. kolo (So 14. května - 17:00)
VlašimVarnsdorf0:1
OpavaPardubice1:0
KarvináTáborsko1:1
TřinecHradec Kr.0:1
VyšehradFrýdek - Místek0:1
Č. BudějoviceZnojmo2:2
SokolovOlomouc B1:0
28. kolo (St 18. května - 17:00)
Olomouc BOpava1:1
Hradec Kr.Sokolov2:0
Ústí n. LabemKarviná1:3
ZnojmoVlašim0:4
PardubiceČ. Budějovice2:0
Frýdek - MístekTřinec1:1
VarnsdorfVyšehrad6:1
29. kolo (So 21. května - 17:00)
TřinecVarnsdorf0:1
KarvináPardubice2:0
SokolovTáborsko1:2
VyšehradČ. Budějovice1:3
Ústí n. LabemHradec Kr.1:2
VlašimFrýdek - Místek3:1
OpavaZnojmo2:3
30. kolo (So 28. května - 17:00)
Frýdek - MístekOpava3:1
PardubiceSokolov3:2
TáborskoÚstí n. Labem5:1
VarnsdorfKarviná2:3
Č. BudějoviceVlašim2:4
Olomouc BTřinec0:0
ZnojmoVyšehrad8:1

Fotbalová národní liga 2015/2016

30. kolo
28.5.2016
Varnsd.Karviná2:3
ZnojmoVyšehr.8:1
Olom. BTřinec0:0
Č.Buděj.Vlašim2:4
Fr. MístOpava3:1
Pardub.Sokolov3:2
TáborskoÚstí5:1
29. kolo
21.5.2016
SokolovTáborsko1:2
ÚstíHradec1:2
KarvináPardub.2:0
Vyšehr.Č.Buděj.1:3
OpavaZnojmo2:3
VlašimFr. Míst3:1
TřinecVarnsd.0:1
Fotbalová národní liga
MužstvoZVRPSB
1.MFK Karviná28178350:1759
2.FC Hradec Králové28178345:1659
3.1.SC Znojmo28175662:3356
4.Baník Sokolov281011732:2641
5.FC MAS Táborsko28912739:3439
6.FK Pardubice281081029:2938
7.Graffin Vlašim28981135:3335
8.FK Ústí nad Labem28811939:3835
9.FK Varnsdorf288101035:4434
10.Frýdek - Místek28891130:3733
11.Slezský FC Opava28614834:3732
12.Dynamo České Budějovice28614841:4832
13.Fotbal Třinec28691329:4127
14.Sigma Olomouc B28561723:4921
15.SKO Slavoj Vyšehrad28551820:6120

Najdete na iDNES.cz