Los soutěže

divize D 2014/2015

1. kolo (Ne 10. srpna - 17:00)
Havlíčkův BrodViktoria Otrokovice3:3
SFK VrchovinaVelké Meziříčí0:3
PolnáRosice2:2
Napajedla FK Blansko1:2
Bystřice nad PernštejnemUherský Brod3:0
TasoviceŽďár nad Sázavou1:4
HodonínStará Říše4:0
MutěnicePelhřimov3:1
2. kolo (Ne 17. srpna - 17:00)
Viktoria OtrokovicePelhřimov2:1
Stará ŘíšeMutěnice1:0
Žďár nad SázavouHodonín0:2
Uherský BrodTasovice2:0
FK BlanskoBystřice nad Pernštejnem2:2
RosiceNapajedla 4:2
Velké MeziříčíPolná1:1
Havlíčkův BrodSFK Vrchovina0:2
3. kolo (Ne 24. srpna - 17:00)
SFK VrchovinaViktoria Otrokovice1:0
PolnáHavlíčkův Brod1:2
Napajedla Velké Meziříčí0:4
Bystřice nad PernštejnemRosice2:1
TasoviceFK Blansko1:1
HodonínUherský Brod3:3
MutěniceŽďár nad Sázavou1:0
PelhřimovStará Říše0:1
4. kolo (Ne 31. srpna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceStará Říše31.8. 17:00
Žďár nad SázavouPelhřimov31.8. 17:00
Uherský BrodMutěnice31.8. 17:00
FK BlanskoHodonín31.8. 17:00
RosiceTasovice31.8. 17:00
Velké MeziříčíBystřice nad Pernštejnem31.8. 17:00
Havlíčkův BrodNapajedla 31.8. 17:00
SFK VrchovinaPolná31.8. 17:00
5. kolo (Ne 7. září - 17:00)
PolnáViktoria Otrokovice7.9. 17:00
Napajedla SFK Vrchovina7.9. 17:00
Bystřice nad PernštejnemHavlíčkův Brod7.9. 17:00
TasoviceVelké Meziříčí7.9. 17:00
HodonínRosice7.9. 17:00
MutěniceFK Blansko7.9. 17:00
PelhřimovUherský Brod7.9. 17:00
Stará ŘíšeŽďár nad Sázavou7.9. 17:00
6. kolo (Ne 14. září - 17:00)
Viktoria OtrokoviceŽďár nad Sázavou14.9. 17:00
Uherský BrodStará Říše14.9. 17:00
FK BlanskoPelhřimov14.9. 17:00
RosiceMutěnice14.9. 17:00
Velké MeziříčíHodonín14.9. 17:00
Havlíčkův BrodTasovice14.9. 17:00
SFK VrchovinaBystřice nad Pernštejnem14.9. 17:00
PolnáNapajedla 14.9. 17:00
7. kolo (Ne 21. září - 17:00)
Napajedla Viktoria Otrokovice21.9. 17:00
Bystřice nad PernštejnemPolná21.9. 17:00
TasoviceSFK Vrchovina21.9. 17:00
HodonínHavlíčkův Brod21.9. 17:00
MutěniceVelké Meziříčí21.9. 17:00
PelhřimovRosice21.9. 17:00
Stará ŘíšeFK Blansko21.9. 17:00
Žďár nad SázavouUherský Brod21.9. 17:00
8. kolo (Ne 28. září - 17:00)
Viktoria OtrokoviceUherský Brod28.9. 17:00
FK BlanskoŽďár nad Sázavou28.9. 17:00
RosiceStará Říše28.9. 17:00
Velké MeziříčíPelhřimov28.9. 17:00
Havlíčkův BrodMutěnice28.9. 17:00
SFK VrchovinaHodonín28.9. 17:00
PolnáTasovice28.9. 17:00
Napajedla Bystřice nad Pernštejnem28.9. 17:00
9. kolo (Ne 5. října - 17:00)
Bystřice nad PernštejnemViktoria Otrokovice5.10. 17:00
TasoviceNapajedla 5.10. 17:00
HodonínPolná5.10. 17:00
MutěniceSFK Vrchovina5.10. 17:00
PelhřimovHavlíčkův Brod5.10. 17:00
Stará ŘíšeVelké Meziříčí5.10. 17:00
Žďár nad SázavouRosice5.10. 17:00
Uherský BrodFK Blansko5.10. 17:00
10. kolo (Ne 12. října - 17:00)
Viktoria OtrokoviceFK Blansko12.10. 17:00
RosiceUherský Brod12.10. 17:00
Velké MeziříčíŽďár nad Sázavou12.10. 17:00
Havlíčkův BrodStará Říše12.10. 17:00
SFK VrchovinaPelhřimov12.10. 17:00
PolnáMutěnice12.10. 17:00
Napajedla Hodonín12.10. 17:00
Bystřice nad PernštejnemTasovice12.10. 17:00
11. kolo (Ne 19. října - 17:00)
TasoviceViktoria Otrokovice19.10. 17:00
HodonínBystřice nad Pernštejnem19.10. 17:00
MutěniceNapajedla 19.10. 17:00
PelhřimovPolná19.10. 17:00
Stará ŘíšeSFK Vrchovina19.10. 17:00
Žďár nad SázavouHavlíčkův Brod19.10. 17:00
Uherský BrodVelké Meziříčí19.10. 17:00
FK BlanskoRosice19.10. 17:00
12. kolo (Ne 26. října - 17:00)
Viktoria OtrokoviceRosice26.10. 17:00
Velké MeziříčíFK Blansko26.10. 17:00
Havlíčkův BrodUherský Brod26.10. 17:00
SFK VrchovinaŽďár nad Sázavou26.10. 17:00
PolnáStará Říše26.10. 17:00
Napajedla Pelhřimov26.10. 17:00
Bystřice nad PernštejnemMutěnice26.10. 17:00
TasoviceHodonín26.10. 17:00
13. kolo (Ne 2. listopadu - 17:00)
HodonínViktoria Otrokovice2.11. 17:00
MutěniceTasovice2.11. 17:00
PelhřimovBystřice nad Pernštejnem2.11. 17:00
Stará ŘíšeNapajedla 2.11. 17:00
Žďár nad SázavouPolná2.11. 17:00
Uherský BrodSFK Vrchovina2.11. 17:00
FK BlanskoHavlíčkův Brod2.11. 17:00
RosiceVelké Meziříčí2.11. 17:00
14. kolo (Ne 9. listopadu - 17:00)
Viktoria OtrokoviceVelké Meziříčí9.11. 17:00
Havlíčkův BrodRosice9.11. 17:00
SFK VrchovinaFK Blansko9.11. 17:00
PolnáUherský Brod9.11. 17:00
Napajedla Žďár nad Sázavou9.11. 17:00
Bystřice nad PernštejnemStará Říše9.11. 17:00
TasovicePelhřimov9.11. 17:00
HodonínMutěnice9.11. 17:00
15. kolo (Po 15. září - 17:00)
MutěniceViktoria Otrokovice15.9. 17:00
PelhřimovHodonín15.9. 17:00
Stará ŘíšeTasovice15.9. 17:00
Žďár nad SázavouBystřice nad Pernštejnem15.9. 17:00
Uherský BrodNapajedla 15.9. 17:00
FK BlanskoPolná15.9. 17:00
RosiceSFK Vrchovina15.9. 17:00
Velké MeziříčíHavlíčkův Brod15.9. 17:00
16. kolo (Ne 16. listopadu - 17:00)
Viktoria OtrokoviceHavlíčkův Brod16.11. 17:00
Velké MeziříčíSFK Vrchovina16.11. 17:00
RosicePolná16.11. 17:00
FK BlanskoNapajedla 16.11. 17:00
Uherský BrodBystřice nad Pernštejnem16.11. 17:00
Žďár nad SázavouTasovice16.11. 17:00
Stará ŘíšeHodonín16.11. 17:00
PelhřimovMutěnice16.11. 17:00
17. kolo (St 13. května - 17:00)
PelhřimovViktoria Otrokovice13.5. 17:00
MutěniceStará Říše13.5. 17:00
HodonínŽďár nad Sázavou13.5. 17:00
TasoviceUherský Brod13.5. 17:00
Bystřice nad PernštejnemFK Blansko13.5. 17:00
Napajedla Rosice13.5. 17:00
PolnáVelké Meziříčí13.5. 17:00
SFK VrchovinaHavlíčkův Brod13.5. 17:00
18. kolo (Ne 22. března - 17:00)
Viktoria OtrokoviceSFK Vrchovina22.3. 17:00
Havlíčkův BrodPolná22.3. 17:00
Velké MeziříčíNapajedla 22.3. 17:00
RosiceBystřice nad Pernštejnem22.3. 17:00
FK BlanskoTasovice22.3. 17:00
Uherský BrodHodonín22.3. 17:00
Žďár nad SázavouMutěnice22.3. 17:00
Stará ŘíšePelhřimov22.3. 17:00
19. kolo (Ne 29. března - 17:00)
Stará ŘíšeViktoria Otrokovice29.3. 17:00
PelhřimovŽďár nad Sázavou29.3. 17:00
MutěniceUherský Brod29.3. 17:00
HodonínFK Blansko29.3. 17:00
TasoviceRosice29.3. 17:00
Bystřice nad PernštejnemVelké Meziříčí29.3. 17:00
Napajedla Havlíčkův Brod29.3. 17:00
PolnáSFK Vrchovina29.3. 17:00
20. kolo (Ne 5. dubna - 17:00)
Viktoria OtrokovicePolná5.4. 17:00
SFK VrchovinaNapajedla 5.4. 17:00
Havlíčkův BrodBystřice nad Pernštejnem5.4. 17:00
Velké MeziříčíTasovice5.4. 17:00
RosiceHodonín5.4. 17:00
FK BlanskoMutěnice5.4. 17:00
Uherský BrodPelhřimov5.4. 17:00
Žďár nad SázavouStará Říše5.4. 17:00
21. kolo (Ne 12. dubna - 17:00)
Žďár nad SázavouViktoria Otrokovice12.4. 17:00
Stará ŘíšeUherský Brod12.4. 17:00
PelhřimovFK Blansko12.4. 17:00
MutěniceRosice12.4. 17:00
HodonínVelké Meziříčí12.4. 17:00
TasoviceHavlíčkův Brod12.4. 17:00
Bystřice nad PernštejnemSFK Vrchovina12.4. 17:00
Napajedla Polná12.4. 17:00
22. kolo (Ne 19. dubna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceNapajedla 19.4. 17:00
PolnáBystřice nad Pernštejnem19.4. 17:00
SFK VrchovinaTasovice19.4. 17:00
Havlíčkův BrodHodonín19.4. 17:00
Velké MeziříčíMutěnice19.4. 17:00
RosicePelhřimov19.4. 17:00
FK BlanskoStará Říše19.4. 17:00
Uherský BrodŽďár nad Sázavou19.4. 17:00
23. kolo (Ne 26. dubna - 17:00)
Uherský BrodViktoria Otrokovice26.4. 17:00
Žďár nad SázavouFK Blansko26.4. 17:00
Stará ŘíšeRosice26.4. 17:00
PelhřimovVelké Meziříčí26.4. 17:00
MutěniceHavlíčkův Brod26.4. 17:00
HodonínSFK Vrchovina26.4. 17:00
TasovicePolná26.4. 17:00
Bystřice nad PernštejnemNapajedla 26.4. 17:00
24. kolo (Ne 3. května - 17:00)
Viktoria OtrokoviceBystřice nad Pernštejnem3.5. 17:00
Napajedla Tasovice3.5. 17:00
PolnáHodonín3.5. 17:00
SFK VrchovinaMutěnice3.5. 17:00
Havlíčkův BrodPelhřimov3.5. 17:00
Velké MeziříčíStará Říše3.5. 17:00
RosiceŽďár nad Sázavou3.5. 17:00
FK BlanskoUherský Brod3.5. 17:00
25. kolo (Ne 10. května - 17:00)
FK BlanskoViktoria Otrokovice10.5. 17:00
Uherský BrodRosice10.5. 17:00
Žďár nad SázavouVelké Meziříčí10.5. 17:00
Stará ŘíšeHavlíčkův Brod10.5. 17:00
PelhřimovSFK Vrchovina10.5. 17:00
MutěnicePolná10.5. 17:00
HodonínNapajedla 10.5. 17:00
TasoviceBystřice nad Pernštejnem10.5. 17:00
26. kolo (Ne 24. května - 17:00)
Viktoria OtrokoviceTasovice24.5. 17:00
Bystřice nad PernštejnemHodonín24.5. 17:00
Napajedla Mutěnice24.5. 17:00
PolnáPelhřimov24.5. 17:00
SFK VrchovinaStará Říše24.5. 17:00
Havlíčkův BrodŽďár nad Sázavou24.5. 17:00
Velké MeziříčíUherský Brod24.5. 17:00
RosiceFK Blansko24.5. 17:00
27. kolo (Ne 31. května - 17:00)
RosiceViktoria Otrokovice31.5. 17:00
FK BlanskoVelké Meziříčí31.5. 17:00
Uherský BrodHavlíčkův Brod31.5. 17:00
Žďár nad SázavouSFK Vrchovina31.5. 17:00
Stará ŘíšePolná31.5. 17:00
PelhřimovNapajedla 31.5. 17:00
MutěniceBystřice nad Pernštejnem31.5. 17:00
HodonínTasovice31.5. 17:00
28. kolo (Ne 7. června - 17:00)
Viktoria OtrokoviceHodonín7.6. 17:00
TasoviceMutěnice7.6. 17:00
Bystřice nad PernštejnemPelhřimov7.6. 17:00
Napajedla Stará Říše7.6. 17:00
PolnáŽďár nad Sázavou7.6. 17:00
SFK VrchovinaUherský Brod7.6. 17:00
Havlíčkův BrodFK Blansko7.6. 17:00
Velké MeziříčíRosice7.6. 17:00
29. kolo (Ne 14. června - 17:00)
Velké MeziříčíViktoria Otrokovice14.6. 17:00
RosiceHavlíčkův Brod14.6. 17:00
FK BlanskoSFK Vrchovina14.6. 17:00
Uherský BrodPolná14.6. 17:00
Žďár nad SázavouNapajedla 14.6. 17:00
Stará ŘíšeBystřice nad Pernštejnem14.6. 17:00
PelhřimovTasovice14.6. 17:00
MutěniceHodonín14.6. 17:00
30. kolo (Ne 21. června - 17:00)
Viktoria OtrokoviceMutěnice21.6. 17:00
HodonínPelhřimov21.6. 17:00
TasoviceStará Říše21.6. 17:00
Bystřice nad PernštejnemŽďár nad Sázavou21.6. 17:00
Napajedla Uherský Brod21.6. 17:00
PolnáFK Blansko21.6. 17:00
SFK VrchovinaRosice21.6. 17:00
Havlíčkův BrodVelké Meziříčí21.6. 17:00

divize D 2014/2015

18. kolo
22.3.2015
V.OtrokoVrchovinNe
H. BrodPolnáNe
V. MeziřNapaj.Ne
RosiceBystřiceNe
BlanskoTasoviceNe
Uher. BrHodonínNe
Žďár n.SMutěniceNe
St. ŘíšePelhřimoNe
19. kolo
29.3.2015
St. ŘíšeV.OtrokoNe
PelhřimoŽďár n.SNe
MutěniceUher. BrNe
HodonínBlanskoNe
TasoviceRosiceNe
BystřiceV. MeziřNe
Napaj.H. BrodNe
PolnáVrchovinNe
Divize D
MužstvoZVRPSB
1.FC Velké Meziříčí32108:17
2.Hodonín32109:37
3.Bystřice nad Pernštejnem32107:37
4.Mutěnice32014:26
5.SFK Vrchovina Nové Město na Moravě32013:36
6.FSC Stará Říše32012:46
7.FK Blansko31205:45
8.Rosice31117:64
9.Viktoria Otrokovice31115:54
10.Havlíčkův Brod31115:64
Uherský Brod31115:64
12.Žďár nad Sázavou31024:43
13.Polná30214:52
14.Sokol Tasovice30122:71
15.Pelhřimov30032:60
16.FS Napajedla 30033:100

Najdete na iDNES.cz