Los soutěže
Fotbalová národní liga 2014/2015
1. kolo (So 2. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Olomouc | 2:1 |
Pardubice | Vlašim | 1:1 |
Zlín | Třinec | 0:0 |
Varnsdorf | Ústí n. Labem | 1:1 |
Sokolov | Táborsko | 1:1 |
Karviná | Most | 1:1 |
Frýdek - Místek | Opava | 2:3 |
Kolín | Znojmo | 0:4 |
2. kolo (So 9. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Pardubice | 1:1 |
Most | Opava | 0:3 |
Ústí n. Labem | Znojmo | 1:2 |
Třinec | Karviná | 1:3 |
Olomouc | Frýdek - Místek | 3:0 |
Vlašim | Sokolov | 1:1 |
Táborsko | Varnsdorf | 1:1 |
Kolín | Zlín | 1:2 |
3. kolo (So 16. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Zlín | Žižkov | 3:2 |
Varnsdorf | Pardubice | 0:0 |
Sokolov | Olomouc | 3:2 |
Karviná | Kolín | 1:0 |
Frýdek - Místek | Táborsko | 1:1 |
Znojmo | Vlašim | 1:3 |
Opava | Ústí n. Labem | 1:0 |
Most | Třinec | 2:3 |
4. kolo (So 23. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Varnsdorf | 3:0 |
Pardubice | Zlín | 0:0 |
Ústí n. Labem | Most | 1:3 |
Třinec | Opava | 2:1 |
Olomouc | Znojmo | 0:2 |
Vlašim | Frýdek - Místek | 0:2 |
Táborsko | Karviná | 1:1 |
Kolín | Sokolov | 1:4 |
5. kolo (So 30. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Frýdek - Místek | Kolín | 1:0 |
Karviná | Pardubice | 1:3 |
Most | Vlašim | 0:1 |
Opava | Olomouc | 0:0 |
Sokolov | Žižkov | 0:1 |
Ústí n. Labem | Třinec | 1:3 |
Varnsdorf | Zlín | 3:0 |
Znojmo | Táborsko | 1:4 |
6. kolo (So 13. září - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Karviná | 1:0 |
Pardubice | Frýdek - Místek | 1:0 |
Zlín | Sokolov | 3:0 |
Třinec | Znojmo | 2:2 |
Olomouc | Ústí n. Labem | 5:0 |
Vlašim | Opava | 2:0 |
Táborsko | Most | 3:0 |
Kolín | Varnsdorf | 0:5 |
7. kolo (So 20. září - 17:00) | ||
---|---|---|
Sokolov | Varnsdorf | 2:0 |
Karviná | Zlín | 2:1 |
Frýdek - Místek | Žižkov | 1:0 |
Znojmo | Pardubice | 1:1 |
Opava | Táborsko | 3:3 |
Most | Kolín | 1:1 |
Ústí n. Labem | Vlašim | 2:0 |
Třinec | Olomouc | 1:3 |
8. kolo (So 27. září - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Opava | 2:0 |
Pardubice | Sokolov | 0:3 |
Zlín | Frýdek - Místek | 1:1 |
Varnsdorf | Znojmo | 4:1 |
Olomouc | Most | 3:2 |
Vlašim | Karviná | 2:1 |
Táborsko | Třinec | 3:1 |
Kolín | Ústí n. Labem | 1:0 |
9. kolo (So 4. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Karviná | Sokolov | 2:1 |
Frýdek - Místek | Varnsdorf | 0:1 |
Znojmo | Zlín | 2:2 |
Opava | Pardubice | 0:5 |
Most | Žižkov | 2:2 |
Ústí n. Labem | Táborsko | 0:4 |
Třinec | Kolín | 2:2 |
Olomouc | Vlašim | 6:0 |
10. kolo (So 11. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Znojmo | 0:2 |
Pardubice | Most | 0:0 |
Zlín | Ústí n. Labem | 2:1 |
Varnsdorf | Karviná | 3:1 |
Sokolov | Frýdek - Místek | 1:0 |
Vlašim | Třinec | 3:2 |
Táborsko | Olomouc | 1:2 |
Kolín | Opava | 0:1 |
11. kolo (So 18. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Frýdek - Místek | Karviná | 2:4 |
Znojmo | Sokolov | 2:0 |
Opava | Varnsdorf | 0:1 |
Most | Zlín | 0:0 |
Ústí n. Labem | Pardubice | 3:0 |
Třinec | Žižkov | 0:0 |
Olomouc | Kolín | 4:1 |
Vlašim | Táborsko | 2:4 |
12. kolo (So 25. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Ústí n. Labem | 1:0 |
Pardubice | Táborsko | 0:3 |
Zlín | Olomouc | 0:1 |
Varnsdorf | Třinec | 3:1 |
Sokolov | Most | 2:0 |
Karviná | Opava | 1:0 |
Frýdek - Místek | Znojmo | 1:0 |
Kolín | Vlašim | 1:3 |
13. kolo (So 1. listopadu - 17:00) | ||
---|---|---|
Znojmo | Karviná | 0:2 |
Opava | Zlín | 3:1 |
Most | Varnsdorf | 2:1 |
Ústí n. Labem | Frýdek - Místek | 2:3 |
Třinec | Sokolov | 0:2 |
Olomouc | Pardubice | 1:0 |
Vlašim | Žižkov | 2:1 |
Táborsko | Kolín | 3:0 |
14. kolo (So 8. listopadu - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Kolín | 4:0 |
Pardubice | Třinec | 1:0 |
Zlín | Táborsko | 3:2 |
Varnsdorf | Vlašim | 2:0 |
Sokolov | Ústí n. Labem | 1:1 |
Karviná | Olomouc | 2:2 |
Frýdek - Místek | Most | 0:0 |
Znojmo | Opava | 1:1 |
15. kolo (So 15. listopadu - 17:00) | ||
---|---|---|
Opava | Sokolov | 0:0 |
Most | Znojmo | 2:0 |
Ústí n. Labem | Karviná | 1:0 |
Třinec | Frýdek - Místek | 3:1 |
Olomouc | Varnsdorf | 2:1 |
Vlašim | Zlín | 2:3 |
Táborsko | Žižkov | 0:4 |
Kolín | Pardubice | 2:4 |
16. kolo (So 22. listopadu - 17:00) | ||
---|---|---|
Pardubice | Žižkov | 1:1 |
Zlín | Kolín | 1:1 |
Varnsdorf | Táborsko | 2:1 |
Sokolov | Vlašim | 2:0 |
Karviná | Třinec | 3:1 |
Frýdek - Místek | Olomouc | 0:1 |
Znojmo | Ústí n. Labem | 0:1 |
Opava | Most | 3:0 |
17. kolo (So 7. března - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Zlín | 1:2 |
Pardubice | Varnsdorf | 0:1 |
Ústí n. Labem | Opava | 1:0 |
Třinec | Most | 1:0 |
Olomouc | Sokolov | 7:0 |
Vlašim | Znojmo | 0:2 |
Táborsko | Frýdek - Místek | 1:0 |
Kolín | Karviná | 0:0 |
18. kolo (So 14. března - 17:00) | ||
---|---|---|
Zlín | Pardubice | 4:0 |
Varnsdorf | Žižkov | 0:0 |
Sokolov | Kolín | 3:0 |
Karviná | Táborsko | 2:2 |
Frýdek - Místek | Vlašim | 1:1 |
Znojmo | Olomouc | 1:2 |
Opava | Třinec | 3:1 |
Most | Ústí n. Labem | 0:1 |
19. kolo (So 21. března - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Sokolov | 4:2 |
Pardubice | Karviná | 2:1 |
Zlín | Varnsdorf | 6:0 |
Třinec | Ústí n. Labem | 3:1 |
Olomouc | Opava | 1:1 |
Vlašim | Most | 2:0 |
Táborsko | Znojmo | 2:0 |
Kolín | Frýdek - Místek | 0:3 |
20. kolo (So 28. března - 17:00) | ||
---|---|---|
Varnsdorf | Kolín | 3:1 |
Sokolov | Zlín | 0:2 |
Karviná | Žižkov | 1:1 |
Frýdek - Místek | Pardubice | 2:1 |
Znojmo | Třinec | 2:0 |
Opava | Vlašim | 2:1 |
Most | Táborsko | 0:1 |
Ústí n. Labem | Olomouc | 1:0 |
21. kolo (So 4. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Frýdek - Místek | 2:0 |
Pardubice | Znojmo | 2:1 |
Zlín | Karviná | 1:0 |
Varnsdorf | Sokolov | 1:1 |
Olomouc | Třinec | 1:0 |
Vlašim | Ústí n. Labem | 1:0 |
Táborsko | Opava | 2:2 |
Kolín | Most | 3:1 |
22. kolo (So 11. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Sokolov | Pardubice | 1:1 |
Karviná | Vlašim | 2:0 |
Frýdek - Místek | Zlín | 0:2 |
Znojmo | Varnsdorf | 0:1 |
Opava | Žižkov | 2:1 |
Most | Olomouc | 0:2 |
Ústí n. Labem | Kolín | 5:1 |
Třinec | Táborsko | 1:0 |
23. kolo (So 18. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Most | 3:1 |
Pardubice | Opava | 0:0 |
Zlín | Znojmo | 1:2 |
Varnsdorf | Frýdek - Místek | 1:0 |
Sokolov | Karviná | 1:1 |
Vlašim | Olomouc | 1:1 |
Táborsko | Ústí n. Labem | 3:1 |
Kolín | Třinec | 1:1 |
24. kolo (So 25. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Karviná | Varnsdorf | 0:0 |
Frýdek - Místek | Sokolov | 0:1 |
Znojmo | Žižkov | 1:0 |
Opava | Kolín | 3:1 |
Most | Pardubice | 2:5 |
Ústí n. Labem | Zlín | 1:2 |
Třinec | Vlašim | 0:1 |
Olomouc | Táborsko | 4:0 |
25. kolo (So 2. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Třinec | 2:0 |
Pardubice | Ústí n. Labem | 3:2 |
Zlín | Most | 2:0 |
Varnsdorf | Opava | 2:1 |
Sokolov | Znojmo | 3:1 |
Karviná | Frýdek - Místek | 1:0 |
Táborsko | Vlašim | 3:1 |
Kolín | Olomouc | 0:2 |
26. kolo (So 9. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Znojmo | Frýdek - Místek | 2:1 |
Opava | Karviná | 0:0 |
Most | Sokolov | 0:1 |
Ústí n. Labem | Žižkov | 0:0 |
Třinec | Varnsdorf | 1:4 |
Olomouc | Zlín | 4:2 |
Vlašim | Kolín | 3:3 |
Táborsko | Pardubice | 0:1 |
27. kolo (St 13. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Vlašim | 3:0 |
Pardubice | Olomouc | 1:2 |
Zlín | Opava | 3:0 |
Varnsdorf | Most | 3:1 |
Sokolov | Třinec | 1:1 |
Karviná | Znojmo | 3:1 |
Frýdek - Místek | Ústí n. Labem | 3:1 |
Kolín | Táborsko | 3:1 |
28. kolo (So 16. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Opava | Znojmo | 0:0 |
Most | Frýdek - Místek | 3:2 |
Ústí n. Labem | Sokolov | 4:3 |
Třinec | Pardubice | 0:1 |
Olomouc | Karviná | 2:2 |
Vlašim | Varnsdorf | 1:3 |
Táborsko | Zlín | 2:0 |
Kolín | Žižkov | 0:4 |
29. kolo (Ne 24. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Žižkov | Táborsko | 3:1 |
Pardubice | Kolín | 2:0 |
Zlín | Vlašim | 1:1 |
Varnsdorf | Olomouc | 0:0 |
Sokolov | Opava | 2:1 |
Karviná | Ústí n. Labem | 0:1 |
Frýdek - Místek | Třinec | 1:2 |
Znojmo | Most | 0:2 |
30. kolo (Ne 31. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Opava | Frýdek - Místek | 2:0 |
Most | Karviná | 0:1 |
Ústí n. Labem | Varnsdorf | 0:0 |
Třinec | Zlín | 0:3 |
Olomouc | Žižkov | 0:1 |
Vlašim | Pardubice | 1:0 |
Táborsko | Sokolov | 2:2 |
Znojmo | Kolín | 3:2 |