Los soutěže

divize E 2013/2014

1. kolo (Ne 11. srpna - 17:00)
Slavičín Viktoria Otrokovice1:1
Dolní BenešovOpava B2:2
FK ŠumperkHavířov1:3
Valašské MeziříčíFK Mohelnice0:2
TJ Sokol UrčiceKarviná B1:0
SK HraniceBrumov0:2
Petrovice1. FC Přerov1:1
Nový JičínLískovec1:1
2. kolo (Ne 18. srpna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceLískovec2:5
1. FC PřerovNový Jičín0:1
BrumovPetrovice1:2
Karviná BSK Hranice2:1
FK MohelniceTJ Sokol Určice0:0
HavířovValašské Meziříčí3:2
Opava BFK Šumperk0:0
Slavičín Dolní Benešov1:2
3. kolo (Ne 25. srpna - 17:00)
Dolní BenešovViktoria Otrokovice2:0
FK ŠumperkSlavičín 0:0
Valašské MeziříčíOpava B0:2
TJ Sokol UrčiceHavířov4:0
SK HraniceFK Mohelnice2:1
PetroviceKarviná B0:0
Nový JičínBrumov3:3
Lískovec1. FC Přerov2:2
4. kolo (Ne 1. září - 17:00)
Viktoria Otrokovice1. FC Přerov0:1
BrumovLískovec2:2
Karviná BNový Jičín0:1
FK MohelnicePetrovice3:2
HavířovSK Hranice3:0
Opava BTJ Sokol Určice2:0
Slavičín Valašské Meziříčí2:1
Dolní BenešovFK Šumperk4:0
5. kolo (Ne 8. září - 17:00)
FK ŠumperkViktoria Otrokovice1:1
Valašské MeziříčíDolní Benešov1:3
TJ Sokol UrčiceSlavičín 1:1
SK HraniceOpava B2:2
PetroviceHavířov0:1
Nový JičínFK Mohelnice0:1
LískovecKarviná B1:2
1. FC PřerovBrumov1:0
6. kolo (Ne 15. září - 17:00)
Viktoria OtrokoviceBrumov3:0
Karviná B1. FC Přerov2:2
FK MohelniceLískovec1:1
HavířovNový Jičín2:0
Opava BPetrovice1:4
Slavičín SK Hranice3:1
Dolní BenešovTJ Sokol Určice1:2
FK ŠumperkValašské Meziříčí1:3
7. kolo (Ne 22. září - 17:00)
Valašské MeziříčíViktoria Otrokovice3:1
TJ Sokol UrčiceFK Šumperk1:1
SK HraniceDolní Benešov3:0
PetroviceSlavičín 1:2
Nový JičínOpava B1:0
LískovecHavířov0:1
1. FC PřerovFK Mohelnice2:2
BrumovKarviná B3:1
8. kolo (Ne 29. září - 17:00)
Viktoria OtrokoviceKarviná B1:3
FK MohelniceBrumov0:1
Havířov1. FC Přerov2:1
Opava BLískovec3:0
Slavičín Nový Jičín2:0
Dolní BenešovPetrovice1:1
FK ŠumperkSK Hranice1:1
Valašské MeziříčíTJ Sokol Určice4:1
9. kolo (Ne 6. října - 17:00)
TJ Sokol UrčiceViktoria Otrokovice1:0
SK HraniceValašské Meziříčí2:0
PetroviceFK Šumperk4:0
Nový JičínDolní Benešov3:1
LískovecSlavičín 1:0
1. FC PřerovOpava B1:2
BrumovHavířov3:1
Karviná BFK Mohelnice0:3
10. kolo (Ne 13. října - 17:00)
Viktoria OtrokoviceFK Mohelnice2:3
HavířovKarviná B1:4
Opava BBrumov3:0
Slavičín 1. FC Přerov2:1
Dolní BenešovLískovec4:4
FK ŠumperkNový Jičín2:1
Valašské MeziříčíPetrovice1:3
TJ Sokol UrčiceSK Hranice2:0
11. kolo (Ne 20. října - 17:00)
SK HraniceViktoria Otrokovice0:0
PetroviceTJ Sokol Určice1:1
Nový JičínValašské Meziříčí2:1
LískovecFK Šumperk4:0
1. FC PřerovDolní Benešov0:2
BrumovSlavičín 0:4
Karviná BOpava B3:1
FK MohelniceHavířov0:2
12. kolo (Ne 27. října - 17:00)
Viktoria OtrokoviceHavířov1:1
Opava BFK Mohelnice2:0
Slavičín Karviná B1:0
Dolní BenešovBrumov4:0
FK Šumperk1. FC Přerov1:2
Valašské MeziříčíLískovec2:2
TJ Sokol UrčiceNový Jičín4:2
SK HranicePetrovice2:0
13. kolo (Ne 3. listopadu - 17:00)
PetroviceViktoria Otrokovice1:1
Nový JičínSK Hranice2:1
LískovecTJ Sokol Určice2:0
1. FC PřerovValašské Meziříčí2:2
BrumovFK Šumperk2:2
Karviná BDolní Benešov1:0
FK MohelniceSlavičín 0:0
HavířovOpava B3:1
14. kolo (Ne 10. listopadu - 17:00)
Viktoria OtrokoviceOpava B8:0
Slavičín Havířov3:1
Dolní BenešovFK Mohelnice1:1
FK ŠumperkKarviná B4:1
Valašské MeziříčíBrumov4:0
TJ Sokol Určice1. FC Přerov0:1
SK HraniceLískovec1:0
PetroviceNový Jičín1:1
15. kolo (St 11. září - 17:00)
Nový JičínViktoria Otrokovice4:1
LískovecPetrovice4:2
1. FC PřerovSK Hranice0:2
BrumovTJ Sokol Určice1:1
Karviná BValašské Meziříčí3:0
FK MohelniceFK Šumperk0:1
HavířovDolní Benešov3:2
Opava BSlavičín 3:1
16. kolo (Ne 17. listopadu - 17:00)
Viktoria OtrokoviceSlavičín 1:1
Opava BDolní Benešov2:0
HavířovFK Šumperk1:3
FK MohelniceValašské Meziříčí4:0
Karviná BTJ Sokol Určice0:2
BrumovSK Hranice0:0
1. FC PřerovPetrovice1:0
LískovecNový Jičín3:0
17. kolo (St 7. května - 17:00)
LískovecViktoria Otrokovice2:0
Nový Jičín1. FC Přerov3:1
PetroviceBrumov2:1
SK HraniceKarviná B1:2
TJ Sokol UrčiceFK Mohelnice0:1
Valašské MeziříčíHavířov5:2
FK ŠumperkOpava B1:3
Dolní BenešovSlavičín 2:1
18. kolo (Ne 23. března - 17:00)
Viktoria OtrokoviceDolní Benešov3:0
Slavičín FK Šumperk2:0
Opava BValašské Meziříčí0:1
HavířovTJ Sokol Určice0:1
FK MohelniceSK Hranice1:1
Karviná BPetrovice0:3
BrumovNový Jičín1:0
1. FC PřerovLískovec3:0
19. kolo (Ne 30. března - 17:00)
1. FC PřerovViktoria Otrokovice0:1
LískovecBrumov3:1
Nový JičínKarviná B2:1
PetroviceFK Mohelnice1:0
SK HraniceHavířov2:1
TJ Sokol UrčiceOpava B2:3
Valašské MeziříčíSlavičín 3:1
FK ŠumperkDolní Benešov0:3
20. kolo (Ne 6. dubna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceFK Šumperk2:2
Dolní BenešovValašské Meziříčí3:0
Slavičín TJ Sokol Určice0:0
Opava BSK Hranice4:1
HavířovPetrovice2:0
FK MohelniceNový Jičín3:0
Karviná BLískovec0:1
Brumov1. FC Přerov1:0
21. kolo (Ne 13. dubna - 17:00)
BrumovViktoria Otrokovice2:1
1. FC PřerovKarviná B1:1
LískovecFK Mohelnice1:1
Nový JičínHavířov1:1
PetroviceOpava B1:1
SK HraniceSlavičín 2:3
TJ Sokol UrčiceDolní Benešov1:0
Valašské MeziříčíFK Šumperk0:0
22. kolo (Ne 20. dubna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceValašské Meziříčí5:2
FK ŠumperkTJ Sokol Určice0:2
Dolní BenešovSK Hranice3:1
Slavičín Petrovice1:0
Opava BNový Jičín1:1
HavířovLískovec1:6
FK Mohelnice1. FC Přerov2:1
Karviná BBrumov3:4
23. kolo (Ne 27. dubna - 17:00)
Karviná BViktoria Otrokovice0:0
BrumovFK Mohelnice1:2
1. FC PřerovHavířov2:1
LískovecOpava B1:0
Nový JičínSlavičín 3:1
PetroviceDolní Benešov4:0
SK HraniceFK Šumperk2:1
TJ Sokol UrčiceValašské Meziříčí0:2
24. kolo (Ne 4. května - 17:00)
Viktoria OtrokoviceTJ Sokol Určice3:1
Valašské MeziříčíSK Hranice1:2
FK ŠumperkPetrovice2:3
Dolní BenešovNový Jičín3:0
Slavičín Lískovec2:1
Opava B1. FC Přerov1:0
HavířovBrumov0:3
FK MohelniceKarviná B2:1
25. kolo (Ne 11. května - 17:00)
FK MohelniceViktoria Otrokovice1:0
Karviná BHavířov0:1
BrumovOpava B3:0
1. FC PřerovSlavičín 5:0
LískovecDolní Benešov2:2
Nový JičínFK Šumperk2:1
PetroviceValašské Meziříčí1:0
SK HraniceTJ Sokol Určice2:2
26. kolo (Ne 18. května - 17:00)
Viktoria OtrokoviceSK Hranice1:0
TJ Sokol UrčicePetrovice1:1
Valašské MeziříčíNový Jičín2:1
FK ŠumperkLískovec2:1
Dolní Benešov1. FC Přerov5:2
Slavičín Brumov2:1
Opava BKarviná B7:1
HavířovFK Mohelnice1:0
27. kolo (Ne 25. května - 17:00)
HavířovViktoria Otrokovice0:3
FK MohelniceOpava B1:3
Karviná BSlavičín 2:0
BrumovDolní Benešov1:0
1. FC PřerovFK Šumperk3:3
LískovecValašské Meziříčí3:1
Nový JičínTJ Sokol Určice3:2
PetroviceSK Hranice1:1
28. kolo (Ne 1. června - 17:00)
Viktoria OtrokovicePetrovice1:1
SK HraniceNový Jičín3:0
TJ Sokol UrčiceLískovec1:2
Valašské Meziříčí1. FC Přerov5:2
FK ŠumperkBrumov1:1
Dolní BenešovKarviná B4:2
Slavičín FK Mohelnice0:0
Opava BHavířov2:1
29. kolo (Ne 8. června - 17:00)
Opava BViktoria Otrokovice1:1
HavířovSlavičín 4:2
FK MohelniceDolní Benešov0:0
Karviná BFK Šumperk2:2
BrumovValašské Meziříčí1:4
1. FC PřerovTJ Sokol Určice3:1
LískovecSK Hranice3:0
Nový JičínPetrovice3:5
30. kolo (Ne 15. června - 17:00)
Viktoria OtrokoviceNový Jičín2:0
PetroviceLískovec1:2
SK Hranice1. FC Přerov0:1
TJ Sokol UrčiceBrumov1:5
Valašské MeziříčíKarviná B0:5
FK ŠumperkFK Mohelnice0:2
Dolní BenešovHavířov5:4
Slavičín Opava B4:1

divize E 2013/2014

29. kolo
8.6.2014
Opava BV.Otroko1:1
HavířovSlavičín4:2
MohelnicD.Beneš.0:0
Karv. BŠumperk2:2
BrumovValašské1:4
PřerovUrčice3:1
LískovecSK Hran.3:0
N. JičínPetrov.3:5
30. kolo
15.6.2014
V.OtrokoN. Jičín2:0
Petrov.Lískovec1:2
SK Hran.Přerov0:1
UrčiceBrumov1:5
ValašskéKarv. B0:5
ŠumperkMohelnic0:2
D.Beneš.Havířov5:4
SlavičínOpava B4:1
divize E
MužstvoZVRPSB
1.Sokol Lískovec30158760:3853
2.Slezský FC Opava B30156953:4451
3.Slavičín 30147943:3849
4.Dolní Benešov301461059:4548
5.FK Mohelnice Moravičany30139837:2648
6.MFK Havířov301421447:5744
7.Petrovice301110947:3643
8.Brumov301261244:5042
9.Nový Jičín301251341:5041
10.TJ Sokol Určice301081236:4138
11.Viktoria Otrokovice309101146:3937
12.1. FC Přerov301071342:4537
13.SK Hranice301071336:4237
14.Valašské Meziříčí301131650:5936
15.Karviná B301051542:5035
16.FK Šumperk305111433:5626

Najdete na iDNES.cz