Los soutěže

divize D 2013/2014

1. kolo (Ne 11. srpna - 17:00)
Bystřice nad PernštejnemTasovice2:2
HodonínStará Říše1:2
PolnáVyškov1:0
Bohunice - BrnoBystrc1:3
FK BlanskoRosice3:1
Uherský BrodLíšeň1:4
Napajedla Velké Meziříčí0:1
PelhřimovNové Město na Moravě3:0
2. kolo (Ne 18. srpna - 17:00)
TasoviceNové Město na Moravě2:0
Velké MeziříčíPelhřimov2:1
LíšeňNapajedla 1:0
RosiceUherský Brod1:1
BystrcFK Blansko2:2
VyškovBohunice - Brno1:1
Stará ŘíšePolná0:3
Bystřice nad PernštejnemHodonín0:0
3. kolo (Ne 25. srpna - 17:00)
HodonínTasovice0:0
PolnáBystřice nad Pernštejnem1:1
Bohunice - BrnoStará Říše2:2
FK BlanskoVyškov2:3
Uherský BrodBystrc1:1
Napajedla Rosice1:2
PelhřimovLíšeň2:1
Nové Město na MoravěVelké Meziříčí0:0
4. kolo (Ne 1. září - 17:00)
TasoviceVelké Meziříčí1:3
LíšeňNové Město na Moravě2:0
RosicePelhřimov5:0
BystrcNapajedla 5:2
VyškovUherský Brod5:1
Stará ŘíšeFK Blansko1:0
Bystřice nad PernštejnemBohunice - Brno4:2
HodonínPolná2:1
5. kolo (Ne 8. září - 17:00)
PolnáTasovice3:0
Bohunice - BrnoHodonín2:0
FK BlanskoBystřice nad Pernštejnem3:0
Uherský BrodStará Říše2:1
Napajedla Vyškov1:1
PelhřimovBystrc1:4
Nové Město na MoravěRosice2:0
Velké MeziříčíLíšeň3:0
6. kolo (Ne 15. září - 17:00)
TasoviceLíšeň0:1
RosiceVelké Meziříčí1:0
BystrcNové Město na Moravě0:2
VyškovPelhřimov2:2
Stará ŘíšeNapajedla 3:0
Bystřice nad PernštejnemUherský Brod1:0
HodonínFK Blansko1:1
PolnáBohunice - Brno3:1
7. kolo (Ne 22. září - 17:00)
Bohunice - BrnoTasovice2:0
FK BlanskoPolná1:2
Uherský BrodHodonín2:2
Napajedla Bystřice nad Pernštejnem3:0
PelhřimovStará Říše2:2
Nové Město na MoravěVyškov1:1
Velké MeziříčíBystrc3:2
LíšeňRosice2:0
8. kolo (Ne 29. září - 17:00)
TasoviceRosice1:2
BystrcLíšeň1:1
VyškovVelké Meziříčí2:0
Stará ŘíšeNové Město na Moravě0:0
Bystřice nad PernštejnemPelhřimov1:3
HodonínNapajedla 2:0
PolnáUherský Brod2:1
Bohunice - BrnoFK Blansko2:2
9. kolo (Ne 6. října - 17:00)
FK BlanskoTasovice3:1
Uherský BrodBohunice - Brno1:0
Napajedla Polná2:2
PelhřimovHodonín2:2
Nové Město na MoravěBystřice nad Pernštejnem1:0
Velké MeziříčíStará Říše1:1
LíšeňVyškov1:3
RosiceBystrc2:0
10. kolo (Ne 13. října - 17:00)
TasoviceBystrc4:0
VyškovRosice4:1
Stará ŘíšeLíšeň1:1
Bystřice nad PernštejnemVelké Meziříčí0:1
HodonínNové Město na Moravě2:1
PolnáPelhřimov4:0
Bohunice - BrnoNapajedla 2:1
FK BlanskoUherský Brod0:0
11. kolo (Ne 20. října - 17:00)
Uherský BrodTasovice2:0
Napajedla FK Blansko2:1
PelhřimovBohunice - Brno3:0
Nové Město na MoravěPolná1:1
Velké MeziříčíHodonín1:2
LíšeňBystřice nad Pernštejnem3:0
RosiceStará Říše2:0
BystrcVyškov0:2
12. kolo (Ne 27. října - 17:00)
TasoviceVyškov1:2
Stará ŘíšeBystrc1:2
Bystřice nad PernštejnemRosice0:2
HodonínLíšeň0:0
PolnáVelké Meziříčí3:2
Bohunice - BrnoNové Město na Moravě1:2
FK BlanskoPelhřimov2:0
Uherský BrodNapajedla 1:1
13. kolo (Ne 3. listopadu - 17:00)
Napajedla Tasovice2:1
PelhřimovUherský Brod4:0
Nové Město na MoravěFK Blansko4:0
Velké MeziříčíBohunice - Brno4:1
LíšeňPolná6:1
RosiceHodonín4:0
BystrcBystřice nad Pernštejnem1:1
VyškovStará Říše2:0
14. kolo (Ne 10. listopadu - 17:00)
TasoviceStará Říše1:1
Bystřice nad PernštejnemVyškov0:2
HodonínBystrc1:1
PolnáRosice3:3
Bohunice - BrnoLíšeň0:3
FK BlanskoVelké Meziříčí2:2
Uherský BrodNové Město na Moravě2:0
Napajedla Pelhřimov0:3
15. kolo (St 11. září - 17:00)
PelhřimovTasovice1:2
Nové Město na MoravěNapajedla 1:0
Velké MeziříčíUherský Brod1:0
LíšeňFK Blansko1:1
RosiceBohunice - Brno3:1
BystrcPolná3:0
VyškovHodonín0:0
Stará ŘíšeBystřice nad Pernštejnem2:1
16. kolo (Ne 17. listopadu - 17:00)
TasoviceBystřice nad Pernštejnem2:2
Stará ŘíšeHodonín2:1
VyškovPolná2:0
BystrcBohunice - Brno3:0
RosiceFK Blansko3:1
LíšeňUherský Brod1:2
Velké MeziříčíNapajedla 1:0
Nové Město na MoravěPelhřimov2:0
17. kolo (St 7. května - 17:00)
Nové Město na MoravěTasovice2:1
PelhřimovVelké Meziříčí6:1
Napajedla Líšeň2:1
Uherský BrodRosice0:3
FK BlanskoBystrc2:2
Bohunice - BrnoVyškov0:0
PolnáStará Říše2:3
HodonínBystřice nad Pernštejnem0:1
18. kolo (Ne 23. března - 17:00)
TasoviceHodonín3:3
Bystřice nad PernštejnemPolná1:2
Stará ŘíšeBohunice - Brno1:1
VyškovFK Blansko3:1
BystrcUherský Brod0:1
RosiceNapajedla 4:0
LíšeňPelhřimov2:1
Velké MeziříčíNové Město na Moravě0:0
19. kolo (Ne 30. března - 17:00)
Velké MeziříčíTasovice0:1
Nové Město na MoravěLíšeň0:3
PelhřimovRosice3:2
Napajedla Bystrc2:0
Uherský BrodVyškov0:4
FK BlanskoStará Říše1:0
Bohunice - BrnoBystřice nad Pernštejnem1:2
PolnáHodonín1:0
20. kolo (Ne 6. dubna - 17:00)
TasovicePolná1:0
HodonínBohunice - Brno3:1
Bystřice nad PernštejnemFK Blansko1:5
Stará ŘíšeUherský Brod0:0
VyškovNapajedla 3:1
BystrcPelhřimov1:1
RosiceNové Město na Moravě0:1
LíšeňVelké Meziříčí4:1
21. kolo (Ne 13. dubna - 17:00)
LíšeňTasovice3:0
Velké MeziříčíRosice0:2
Nové Město na MoravěBystrc2:1
PelhřimovVyškov3:4
Napajedla Stará Říše0:3
Uherský BrodBystřice nad Pernštejnem1:4
FK BlanskoHodonín4:1
Bohunice - BrnoPolná2:1
22. kolo (Ne 20. dubna - 17:00)
TasoviceBohunice - Brno1:1
PolnáFK Blansko2:2
HodonínUherský Brod1:1
Bystřice nad PernštejnemNapajedla 1:0
Stará ŘíšePelhřimov2:0
VyškovNové Město na Moravě1:2
BystrcVelké Meziříčí1:3
RosiceLíšeň1:0
23. kolo (Ne 27. dubna - 17:00)
RosiceTasovice3:0
LíšeňBystrc1:2
Velké MeziříčíVyškov0:2
Nové Město na MoravěStará Říše2:1
PelhřimovBystřice nad Pernštejnem1:2
Napajedla Hodonín2:2
Uherský BrodPolná1:1
FK BlanskoBohunice - Brno1:1
24. kolo (Ne 4. května - 17:00)
TasoviceFK Blansko2:4
Bohunice - BrnoUherský Brod2:1
PolnáNapajedla 1:2
HodonínPelhřimov1:1
Bystřice nad PernštejnemNové Město na Moravě2:0
Stará ŘíšeVelké Meziříčí3:2
VyškovLíšeň3:1
BystrcRosice1:5
25. kolo (Ne 11. května - 17:00)
BystrcTasovice1:2
RosiceVyškov3:2
LíšeňStará Říše7:0
Velké MeziříčíBystřice nad Pernštejnem2:2
Nové Město na MoravěHodonín3:2
PelhřimovPolná4:3
Napajedla Bohunice - Brno1:0
Uherský BrodFK Blansko1:0
26. kolo (Ne 18. května - 17:00)
TasoviceUherský Brod5:1
FK BlanskoNapajedla 1:0
Bohunice - BrnoPelhřimov3:2
PolnáNové Město na Moravě4:6
HodonínVelké Meziříčí4:1
Bystřice nad PernštejnemLíšeň0:4
Stará ŘíšeRosice2:3
VyškovBystrc5:3
27. kolo (Ne 25. května - 17:00)
VyškovTasovice3:0
BystrcStará Říše4:4
RosiceBystřice nad Pernštejnem1:3
LíšeňHodonín1:1
Velké MeziříčíPolná5:0
Nové Město na MoravěBohunice - Brno3:0
PelhřimovFK Blansko6:0
Napajedla Uherský Brod1:0
28. kolo (Ne 1. června - 17:00)
TasoviceNapajedla 3:1
Uherský BrodPelhřimov3:1
FK BlanskoNové Město na Moravě1:0
Bohunice - BrnoVelké Meziříčí4:0
PolnáLíšeň0:0
HodonínRosice1:2
Bystřice nad PernštejnemBystrc4:0
Stará ŘíšeVyškov2:5
29. kolo (Ne 8. června - 17:00)
Stará ŘíšeTasovice2:7
VyškovBystřice nad Pernštejnem2:1
BystrcHodonín0:0
RosicePolná1:0
LíšeňBohunice - Brno1:1
Velké MeziříčíFK Blansko3:2
Nové Město na MoravěUherský Brod2:0
PelhřimovNapajedla 1:2
30. kolo (Ne 15. června - 17:00)
TasovicePelhřimov2:3
Napajedla Nové Město na Moravě7:0
Uherský BrodVelké Meziříčí1:0
FK BlanskoLíšeň5:3
Bohunice - BrnoRosice2:3
PolnáBystrc4:4
HodonínVyškov2:1
Bystřice nad PernštejnemStará Říše3:1

divize D 2013/2014

29. kolo
8.6.2014
St. ŘíšeTasovice2:7
VyškovBystřice2:1
BystrcHodonín0:0
RosicePolná1:0
LíšeňBohunice1:1
V. MeziřBlansko3:2
N.Měs./MUher. Br2:0
PelhřimoNapaj.1:2
30. kolo
15.6.2014
TasovicePelhřimo2:3
Napaj.N.Měs./M7:0
Uher. BrV. Meziř1:0
BlanskoLíšeň5:3
BohuniceRosice2:3
PolnáBystrc4:4
HodonínVyškov2:1
BystřiceSt. Říše3:1
divize D
MužstvoZVRPSB
1.Vyškov30206470:3166
2.Rosice30212765:3465
3.Nové Město na Moravě30165940:3753
4.Líšeň30147959:3249
5.FK Blansko301191053:5042
6.FC Velké Meziříčí301251343:4841
7.Bystřice nad Pernštejnem301161340:4839
8.Pelhřimov301151460:5738
9.Polná301081251:5738
10.FSC Stará Říše30991243:5836
11.Hodonín30714937:4135
12.Uherský Brod30981328:4835
13.FS Napajedla 301041636:4734
14.Sokol Tasovice30961546:5333
15.Dosta Bystrc-Kníničky307101348:6031
16.Tatran Brno Bohunice30781537:5529

Najdete na iDNES.cz