Los soutěže

divize E 2010/2011

1. kolo (So 7. srpna - 17:00)
BrumovOstrava B1:1
ŠumperkOrlová - Lutyně2:0
LískovecBystřice pod Hostýnem3:0
Valašské MeziříčíNový Jičín0:1
Opava BHavířov5:0
FK MohelnicePoruba7.8. 17:00
PetroviceFK Mikulovice3:0
Dolní BenešovKravaře 2:0
2. kolo (So 14. srpna - 17:00)
Ostrava BKravaře 4:0
FK MikuloviceDolní Benešov2:0
PorubaPetrovice14.8. 17:00
HavířovFK Mohelnice3:3
Nový JičínOpava B0:1
Bystřice pod HostýnemValašské Meziříčí0:0
Orlová - LutyněLískovec1:0
BrumovŠumperk1:2
3. kolo (So 21. srpna - 17:00)
ŠumperkOstrava B0:3
LískovecBrumov4:1
Valašské MeziříčíOrlová - Lutyně0:0
Opava BBystřice pod Hostýnem0:0
FK MohelniceNový Jičín1:1
PetroviceHavířov2:0
Dolní BenešovPoruba21.8. 17:00
Kravaře FK Mikulovice1:2
4. kolo (So 28. srpna - 17:00)
Ostrava BFK Mikulovice1:0
PorubaKravaře 28.8. 17:00
HavířovDolní Benešov0:1
Nový JičínPetrovice1:0
Bystřice pod HostýnemFK Mohelnice3:1
Orlová - LutyněOpava B0:1
BrumovValašské Meziříčí3:2
ŠumperkLískovec2:3
5. kolo (So 4. září - 17:00)
LískovecOstrava B0:3
Valašské MeziříčíŠumperk1:0
Opava BBrumov6:1
FK MohelniceOrlová - Lutyně0:0
PetroviceBystřice pod Hostýnem1:1
Dolní BenešovNový Jičín3:0
Kravaře Havířov4:2
FK MikulovicePoruba4.9. 17:00
6. kolo (So 11. září - 17:00)
Ostrava BPoruba11.9. 17:00
HavířovFK Mikulovice4:1
Nový JičínKravaře 0:2
Bystřice pod HostýnemDolní Benešov4:3
Orlová - LutyněPetrovice1:2
BrumovFK Mohelnice0:2
ŠumperkOpava B4:2
LískovecValašské Meziříčí0:1
7. kolo (So 18. září - 17:00)
Valašské MeziříčíOstrava B2:2
Opava BLískovec0:0
FK MohelniceŠumperk0:0
PetroviceBrumov0:0
Dolní BenešovOrlová - Lutyně5:1
Kravaře Bystřice pod Hostýnem1:1
FK MikuloviceNový Jičín3:2
PorubaHavířov18.9. 17:00
8. kolo (So 25. září - 17:00)
Ostrava BHavířov3:1
Nový JičínPoruba25.9. 17:00
Bystřice pod HostýnemFK Mikulovice1:3
Orlová - LutyněKravaře 0:3
BrumovDolní Benešov0:2
ŠumperkPetrovice2:1
LískovecFK Mohelnice3:4
Valašské MeziříčíOpava B3:1
9. kolo (So 2. října - 17:00)
Opava BOstrava B2:1
FK MohelniceValašské Meziříčí0:3
PetroviceLískovec2:1
Dolní BenešovŠumperk0:4
Kravaře Brumov3:1
FK MikuloviceOrlová - Lutyně4:1
PorubaBystřice pod Hostýnem2.10. 17:00
HavířovNový Jičín0:2
10. kolo (So 9. října - 17:00)
Ostrava BNový Jičín5:0
Bystřice pod HostýnemHavířov0:2
Orlová - LutyněPoruba9.10. 17:00
BrumovFK Mikulovice2:2
ŠumperkKravaře 0:1
LískovecDolní Benešov2:1
Valašské MeziříčíPetrovice0:2
Opava BFK Mohelnice0:0
11. kolo (So 16. října - 17:00)
FK MohelniceOstrava B1:3
PetroviceOpava B1:0
Dolní BenešovValašské Meziříčí0:3
Kravaře Lískovec0:2
FK MikuloviceŠumperk1:2
PorubaBrumov16.10. 17:00
HavířovOrlová - Lutyně0:1
Nový JičínBystřice pod Hostýnem3:1
12. kolo (So 23. října - 17:00)
Ostrava BBystřice pod Hostýnem3:1
Orlová - LutyněNový Jičín2:1
BrumovHavířov5:0
ŠumperkPoruba23.10. 17:00
LískovecFK Mikulovice4:0
Valašské MeziříčíKravaře 3:0
Opava BDolní Benešov4:1
FK MohelnicePetrovice2:1
13. kolo (So 30. října - 17:00)
PetroviceOstrava B0:0
Dolní BenešovFK Mohelnice1:1
Kravaře Opava B0:0
FK MikuloviceValašské Meziříčí3:2
PorubaLískovec30.10. 17:00
HavířovŠumperk2:3
Nový JičínBrumov4:3
Bystřice pod HostýnemOrlová - Lutyně0:0
14. kolo (So 6. listopadu - 17:00)
Ostrava BOrlová - Lutyně7:3
BrumovBystřice pod Hostýnem0:1
ŠumperkNový Jičín3:0
LískovecHavířov7:3
Valašské MeziříčíPoruba6.11. 17:00
Opava BFK Mikulovice2:2
FK MohelniceKravaře 2:0
PetroviceDolní Benešov1:0
15. kolo (St 8. září - 17:00)
Dolní BenešovOstrava B0:0
Kravaře Petrovice3:0
FK MikuloviceFK Mohelnice2:0
PorubaOpava B8.9. 17:00
HavířovValašské Meziříčí2:1
Nový JičínLískovec0:3
Bystřice pod HostýnemŠumperk1:1
Orlová - LutyněBrumov0:2
16. kolo (Ne 14. listopadu - 17:00)
Ostrava BBrumov2:2
Orlová - LutyněŠumperk0:5
Bystřice pod HostýnemLískovec0:1
Nový JičínValašské Meziříčí2:0
HavířovOpava B0:6
PorubaFK Mohelnice14.11. 17:00
FK MikulovicePetrovice0:2
Kravaře Dolní Benešov1:2
17. kolo (St 11. května - 17:00)
Kravaře Ostrava B0:1
Dolní BenešovFK Mikulovice6:1
PetrovicePoruba11.5. 17:00
FK MohelniceHavířov0:2
Opava BNový Jičín1:0
Valašské MeziříčíBystřice pod Hostýnem4:2
LískovecOrlová - Lutyně0:1
ŠumperkBrumov2:3
18. kolo (Ne 27. března - 17:00)
Ostrava BŠumperk5:1
BrumovLískovec3:1
Orlová - LutyněValašské Meziříčí0:1
Bystřice pod HostýnemOpava B0:2
Nový JičínFK Mohelnice4:0
HavířovPetrovice1:0
PorubaDolní Benešov27.3. 17:00
FK MikuloviceKravaře 3:0
19. kolo (Ne 3. dubna - 17:00)
FK MikuloviceOstrava B1:1
Kravaře Poruba3.4. 17:00
Dolní BenešovHavířov2:2
PetroviceNový Jičín0:0
FK MohelniceBystřice pod Hostýnem2:2
Opava BOrlová - Lutyně0:3
Valašské MeziříčíBrumov2:2
LískovecŠumperk0:2
20. kolo (Ne 10. dubna - 17:00)
Ostrava BLískovec4:0
ŠumperkValašské Meziříčí1:1
BrumovOpava B1:1
Orlová - LutyněFK Mohelnice3:0
Bystřice pod HostýnemPetrovice0:1
Nový JičínDolní Benešov1:0
HavířovKravaře 2:3
PorubaFK Mikulovice10.4. 17:00
21. kolo (Ne 17. dubna - 17:00)
PorubaOstrava B17.4. 17:00
FK MikuloviceHavířov0:2
Kravaře Nový Jičín2:1
Dolní BenešovBystřice pod Hostýnem3:1
PetroviceOrlová - Lutyně1:1
FK MohelniceBrumov0:1
Opava BŠumperk0:1
Valašské MeziříčíLískovec1:1
22. kolo (Ne 24. dubna - 17:00)
Ostrava BValašské Meziříčí1:1
LískovecOpava B1:0
ŠumperkFK Mohelnice6:1
BrumovPetrovice1:0
Orlová - LutyněDolní Benešov2:0
Bystřice pod HostýnemKravaře 0:0
Nový JičínFK Mikulovice3:3
HavířovPoruba24.4. 17:00
23. kolo (Ne 1. května - 17:00)
HavířovOstrava B0:3
PorubaNový Jičín1.5. 17:00
FK MikuloviceBystřice pod Hostýnem2:0
Kravaře Orlová - Lutyně0:2
Dolní BenešovBrumov1:1
PetroviceŠumperk1:1
FK MohelniceLískovec3:2
Opava BValašské Meziříčí4:2
24. kolo (Ne 8. května - 17:00)
Ostrava BOpava B2:0
Valašské MeziříčíFK Mohelnice2:0
LískovecPetrovice2:0
ŠumperkDolní Benešov2:0
BrumovKravaře 3:0
Orlová - LutyněFK Mikulovice4:2
Bystřice pod HostýnemPoruba8.5. 17:00
Nový JičínHavířov1:0
25. kolo (Ne 15. května - 17:00)
Nový JičínOstrava B1:0
HavířovBystřice pod Hostýnem7:0
PorubaOrlová - Lutyně15.5. 17:00
FK MikuloviceBrumov3:0
Kravaře Šumperk0:1
Dolní BenešovLískovec2:1
PetroviceValašské Meziříčí0:1
FK MohelniceOpava B3:1
26. kolo (Ne 22. května - 17:00)
Ostrava BFK Mohelnice1:0
Opava BPetrovice2:0
Valašské MeziříčíDolní Benešov1:1
LískovecKravaře 4:3
ŠumperkFK Mikulovice1:4
BrumovPoruba22.5. 17:00
Orlová - LutyněHavířov2:0
Bystřice pod HostýnemNový Jičín1:0
27. kolo (Ne 29. května - 17:00)
Bystřice pod HostýnemOstrava B2:2
Nový JičínOrlová - Lutyně1:1
HavířovBrumov5:2
PorubaŠumperk29.5. 17:00
FK MikuloviceLískovec3:2
Kravaře Valašské Meziříčí1:3
Dolní BenešovOpava B1:0
PetroviceFK Mohelnice2:0
28. kolo (Ne 5. června - 17:00)
Ostrava BPetrovice4:0
FK MohelniceDolní Benešov0:2
Opava BKravaře 1:2
Valašské MeziříčíFK Mikulovice2:4
LískovecPoruba5.6. 17:00
ŠumperkHavířov2:2
BrumovNový Jičín2:0
Orlová - LutyněBystřice pod Hostýnem5:0
29. kolo (Ne 12. června - 17:00)
Orlová - LutyněOstrava B3:0
Bystřice pod HostýnemBrumov3:2
Nový JičínŠumperk2:0
HavířovLískovec6:1
PorubaValašské Meziříčí12.6. 17:00
FK MikuloviceOpava B3:2
Kravaře FK Mohelnice0:3
Dolní BenešovPetrovice1:3
30. kolo (Ne 19. června - 17:00)
Ostrava BDolní Benešov2:0
PetroviceKravaře 5:1
FK MohelniceFK Mikulovice3:2
Opava BPoruba19.6. 17:00
Valašské MeziříčíHavířov0:3
LískovecNový Jičín0:2
ŠumperkBystřice pod Hostýnem5:0
BrumovOrlová - Lutyně3:2

divize E 2010/2011

30. kolo
19.6.2011
Ostr. BD.Beneš.2:0
Petrov.Kravaře5:1
MohelnicMikulovi3:2
Opava BPorubaNe
ValašskéHavířov0:3
LískovecN. Jičín0:2
ŠumperkBystřice5:0
BrumovOrlová L3:2
30. kolo
19.6.2011
Ostr. BD.Beneš.2:0
Petrov.Kravaře5:1
MohelnicMikulovi3:2
Opava BPorubaNe
ValašskéHavířov0:3
LískovecN. Jičín0:2
ŠumperkBystřice5:0
BrumovOrlová L3:2
divize E
MužstvoZVRPSB
1.Baník Ostrava B28178364:2259
2.TJ Šumperk28155855:3550
3.FC Mikulovice281441056:5346
4.Petrovice281261031:2642
5.Valašské Meziříčí28118942:3641
6.Slavia Orlová - Lutyně281251139:4041
7.Nový Jičín281241233:3740
8.Slezský FC Opava B281161144:3239
9.Sokol Lískovec281221448:4838
10.Dolní Benešov281151240:4038
11.Brumov281071146:5137
12.MFK Havířov281031551:6033
13.FK Mohelnice Moravičany28871332:5031
14.SK Kravaře 28931631:5030
15.Bystřice pod Hostýnem28591425:5724
16.TJ VOKD - Poruba TCHAS00000:00

Najdete na iDNES.cz