Los soutěže

divize D 2010/2011

1. kolo (So 7. srpna - 17:00)
FK APOS BlanskoVelké Meziříčí2:1
Žďár nad SázavouViktoria Otrokovice3:4
Napajedla Třebíč2:2
VyškovHodonín-Šardice1:2
BystrcSparta Brno 0:0
RosiceTasovice5:0
KoniceSFK Vrchovina2:0
PelhřimovUherský Brod2:0
2. kolo (So 14. srpna - 17:00)
Velké MeziříčíUherský Brod1:0
SFK VrchovinaPelhřimov1:2
TasoviceKonice3:2
Sparta Brno Rosice3:2
Hodonín-ŠardiceBystrc1:0
TřebíčVyškov0:0
Viktoria OtrokoviceNapajedla 1:2
FK APOS BlanskoŽďár nad Sázavou3:3
3. kolo (So 21. srpna - 17:00)
Žďár nad SázavouVelké Meziříčí4:0
Napajedla FK APOS Blansko4:0
VyškovViktoria Otrokovice2:1
BystrcTřebíč1:1
RosiceHodonín-Šardice2:0
KoniceSparta Brno 1:0
PelhřimovTasovice2:2
Uherský BrodSFK Vrchovina1:0
4. kolo (So 28. srpna - 17:00)
Velké MeziříčíSFK Vrchovina3:2
TasoviceUherský Brod0:0
Sparta Brno Pelhřimov2:1
Hodonín-ŠardiceKonice1:1
TřebíčRosice1:1
Viktoria OtrokoviceBystrc4:0
FK APOS BlanskoVyškov3:2
Žďár nad SázavouNapajedla 3:0
5. kolo (So 4. září - 17:00)
Napajedla Velké Meziříčí0:1
VyškovŽďár nad Sázavou2:0
BystrcFK APOS Blansko0:2
RosiceViktoria Otrokovice3:2
KoniceTřebíč2:1
PelhřimovHodonín-Šardice2:4
Uherský BrodSparta Brno 3:1
SFK VrchovinaTasovice2:0
6. kolo (So 11. září - 17:00)
Velké MeziříčíTasovice3:3
Sparta Brno SFK Vrchovina1:0
Hodonín-ŠardiceUherský Brod2:1
TřebíčPelhřimov3:1
Viktoria OtrokoviceKonice1:1
FK APOS BlanskoRosice2:0
Žďár nad SázavouBystrc5:0
Napajedla Vyškov1:2
7. kolo (So 18. září - 17:00)
VyškovVelké Meziříčí1:1
BystrcNapajedla 0:0
RosiceŽďár nad Sázavou1:1
KoniceFK APOS Blansko1:0
PelhřimovViktoria Otrokovice3:0
Uherský BrodTřebíč0:1
SFK VrchovinaHodonín-Šardice2:0
TasoviceSparta Brno 1:0
8. kolo (So 25. září - 17:00)
Velké MeziříčíSparta Brno 4:1
Hodonín-ŠardiceTasovice4:0
TřebíčSFK Vrchovina0:0
Viktoria OtrokoviceUherský Brod1:0
FK APOS BlanskoPelhřimov2:2
Žďár nad SázavouKonice2:1
Napajedla Rosice2:0
VyškovBystrc6:0
9. kolo (So 2. října - 17:00)
BystrcVelké Meziříčí1:1
RosiceVyškov1:0
KoniceNapajedla 2:2
PelhřimovŽďár nad Sázavou2:0
Uherský BrodFK APOS Blansko2:0
SFK VrchovinaViktoria Otrokovice1:1
TasoviceTřebíč2:2
Sparta Brno Hodonín-Šardice1:2
10. kolo (So 9. října - 17:00)
Velké MeziříčíHodonín-Šardice2:0
TřebíčSparta Brno 0:0
Viktoria OtrokoviceTasovice2:0
FK APOS BlanskoSFK Vrchovina0:1
Žďár nad SázavouUherský Brod1:1
Napajedla Pelhřimov2:2
VyškovKonice3:1
BystrcRosice1:6
11. kolo (So 16. října - 17:00)
RosiceVelké Meziříčí1:2
KoniceBystrc5:2
PelhřimovVyškov0:3
Uherský BrodNapajedla 2:1
SFK VrchovinaŽďár nad Sázavou0:3
TasoviceFK APOS Blansko2:1
Sparta Brno Viktoria Otrokovice1:1
Hodonín-ŠardiceTřebíč0:0
12. kolo (So 23. října - 17:00)
Velké MeziříčíTřebíč0:1
Viktoria OtrokoviceHodonín-Šardice0:3
FK APOS BlanskoSparta Brno 1:0
Žďár nad SázavouTasovice0:3
Napajedla SFK Vrchovina0:1
VyškovUherský Brod3:0
BystrcPelhřimov1:1
RosiceKonice2:0
13. kolo (So 30. října - 17:00)
KoniceVelké Meziříčí1:1
PelhřimovRosice1:0
Uherský BrodBystrc0:4
SFK VrchovinaVyškov2:0
TasoviceNapajedla 1:2
Sparta Brno Žďár nad Sázavou0:5
Hodonín-ŠardiceFK APOS Blansko5:0
TřebíčViktoria Otrokovice2:1
14. kolo (So 6. listopadu - 17:00)
Velké MeziříčíViktoria Otrokovice0:5
FK APOS BlanskoTřebíč0:0
Žďár nad SázavouHodonín-Šardice1:0
Napajedla Sparta Brno 0:0
VyškovTasovice3:2
BystrcSFK Vrchovina1:0
RosiceUherský Brod2:0
KonicePelhřimov2:2
15. kolo (St 8. září - 17:00)
PelhřimovVelké Meziříčí0:0
Uherský BrodKonice2:1
SFK VrchovinaRosice1:0
TasoviceBystrc1:2
Sparta Brno Vyškov1:0
Hodonín-ŠardiceNapajedla 1:1
TřebíčŽďár nad Sázavou2:0
Viktoria OtrokoviceFK APOS Blansko2:1
16. kolo (Ne 14. listopadu - 17:00)
Velké MeziříčíFK APOS Blansko3:1
Viktoria OtrokoviceŽďár nad Sázavou2:0
TřebíčNapajedla 4:1
Hodonín-ŠardiceVyškov0:1
Sparta Brno Bystrc0:0
TasoviceRosice3:1
SFK VrchovinaKonice1:0
Uherský BrodPelhřimov0:3
17. kolo (St 11. května - 17:00)
Uherský BrodVelké Meziříčí1:2
PelhřimovSFK Vrchovina5:1
KoniceTasovice0:3
RosiceSparta Brno 6:0
BystrcHodonín-Šardice3:0
VyškovTřebíč0:2
Napajedla Viktoria Otrokovice4:1
Žďár nad SázavouFK APOS Blansko6:1
18. kolo (Ne 27. března - 17:00)
Velké MeziříčíŽďár nad Sázavou1:3
FK APOS BlanskoNapajedla 2:1
Viktoria OtrokoviceVyškov2:0
TřebíčBystrc1:2
Hodonín-ŠardiceRosice1:1
Sparta Brno Konice0:0
TasovicePelhřimov2:1
SFK VrchovinaUherský Brod1:1
19. kolo (Ne 3. dubna - 17:00)
SFK VrchovinaVelké Meziříčí1:0
Uherský BrodTasovice0:1
PelhřimovSparta Brno 0:1
KoniceHodonín-Šardice2:5
RosiceTřebíč1:0
BystrcViktoria Otrokovice2:1
VyškovFK APOS Blansko2:0
Napajedla Žďár nad Sázavou0:0
20. kolo (Ne 10. dubna - 17:00)
Velké MeziříčíNapajedla 4:1
Žďár nad SázavouVyškov1:1
FK APOS BlanskoBystrc0:4
Viktoria OtrokoviceRosice2:1
TřebíčKonice1:1
Hodonín-ŠardicePelhřimov1:1
Sparta Brno Uherský Brod6:0
TasoviceSFK Vrchovina1:1
21. kolo (Ne 17. dubna - 17:00)
TasoviceVelké Meziříčí5:1
SFK VrchovinaSparta Brno 0:0
Uherský BrodHodonín-Šardice1:1
PelhřimovTřebíč4:3
KoniceViktoria Otrokovice0:3
RosiceFK APOS Blansko1:0
BystrcŽďár nad Sázavou1:0
VyškovNapajedla 4:2
22. kolo (Ne 24. dubna - 17:00)
Velké MeziříčíVyškov0:0
Napajedla Bystrc1:1
Žďár nad SázavouRosice2:2
FK APOS BlanskoKonice2:2
Viktoria OtrokovicePelhřimov1:2
TřebíčUherský Brod1:1
Hodonín-ŠardiceSFK Vrchovina1:0
Sparta Brno Tasovice2:1
23. kolo (Ne 1. května - 17:00)
Sparta Brno Velké Meziříčí2:2
TasoviceHodonín-Šardice2:4
SFK VrchovinaTřebíč0:0
Uherský BrodViktoria Otrokovice1:2
PelhřimovFK APOS Blansko2:0
KoniceŽďár nad Sázavou1:2
RosiceNapajedla 3:2
BystrcVyškov0:0
24. kolo (Ne 8. května - 17:00)
Velké MeziříčíBystrc2:1
VyškovRosice1:1
Napajedla Konice2:2
Žďár nad SázavouPelhřimov1:3
FK APOS BlanskoUherský Brod1:1
Viktoria OtrokoviceSFK Vrchovina2:1
TřebíčTasovice2:1
Hodonín-ŠardiceSparta Brno 1:1
25. kolo (Ne 15. května - 17:00)
Hodonín-ŠardiceVelké Meziříčí4:1
Sparta Brno Třebíč2:3
TasoviceViktoria Otrokovice0:2
SFK VrchovinaFK APOS Blansko3:0
Uherský BrodŽďár nad Sázavou2:2
PelhřimovNapajedla 6:3
KoniceVyškov0:1
RosiceBystrc5:3
26. kolo (Ne 22. května - 17:00)
Velké MeziříčíRosice0:2
BystrcKonice0:0
VyškovPelhřimov3:0
Napajedla Uherský Brod3:0
Žďár nad SázavouSFK Vrchovina3:1
FK APOS BlanskoTasovice2:0
Viktoria OtrokoviceSparta Brno 2:1
TřebíčHodonín-Šardice4:1
27. kolo (Ne 29. května - 17:00)
TřebíčVelké Meziříčí2:2
Hodonín-ŠardiceViktoria Otrokovice1:3
Sparta Brno FK APOS Blansko2:2
TasoviceŽďár nad Sázavou3:1
SFK VrchovinaNapajedla 1:1
Uherský BrodVyškov3:1
PelhřimovBystrc1:4
KoniceRosice1:2
28. kolo (Ne 5. června - 17:00)
Velké MeziříčíKonice0:0
RosicePelhřimov2:3
BystrcUherský Brod3:1
VyškovSFK Vrchovina0:0
Napajedla Tasovice1:1
Žďár nad SázavouSparta Brno 5:2
FK APOS BlanskoHodonín-Šardice1:2
Viktoria OtrokoviceTřebíč0:0
29. kolo (Ne 12. června - 17:00)
Viktoria OtrokoviceVelké Meziříčí5:0
TřebíčFK APOS Blansko4:2
Hodonín-ŠardiceŽďár nad Sázavou8:1
Sparta Brno Napajedla 3:1
TasoviceVyškov1:1
SFK VrchovinaBystrc2:0
Uherský BrodRosice1:6
PelhřimovKonice2:0
30. kolo (Ne 19. června - 17:00)
Velké MeziříčíPelhřimov0:4
KoniceUherský Brod2:3
RosiceSFK Vrchovina2:0
BystrcTasovice1:7
VyškovSparta Brno 1:0
Napajedla Hodonín-Šardice1:0
Žďár nad SázavouTřebíč3:1
FK APOS BlanskoViktoria Otrokovice0:0

divize D 2010/2011

30. kolo
19.6.2011
V. MeziřPelhřimo0:4
KoniceUher. Br2:3
RosiceVrchovin2:0
BystrcTasovice1:7
VyškovSparta B1:0
Napaj.Šardice1:0
Žďár n.STřebíč3:1
BlanskoV.Otroko0:0
29. kolo
12.6.2011
V.OtrokoV. Meziř5:0
TřebíčBlansko4:2
ŠardiceŽďár n.S8:1
Sparta BNapaj.3:1
TasoviceVyškov1:1
VrchovinBystrc2:0
Uher. BrRosice1:6
PelhřimoKonice2:0
divize D
MužstvoZVRPSB
1.Viktoria Otrokovice30165954:3553
2.Rosice30165962:3553
3.Pelhřimov30157860:4452
4.Vyškov30148844:2750
5.Hodonín-Šardice30147955:3749
6.Třebíč301114544:3147
7.Žďár nad Sázavou301371061:4846
8.Sokol Tasovice301171251:5040
9.FC Velké Meziříčí301091138:5439
Dosta Bystrc301091138:5439
11.SFK Vrchovina301081226:3038
12.Sparta Brno 308101233:4534
13.FS Napajedla 307111243:5032
14.Uherský Brod30771628:5528
15.FK APOS Blansko30771631:5828
16.Konice305111434:4926

Najdete na iDNES.cz