Los soutěže

divize D 2009/2010

1. kolo (Ne 9. srpna - 17:00)
Slovácko BViktoria Otrokovice1:0
RosiceŽďár nad Sázavou1:3
Napajedla Vyškov1:0
RousínovTřebíč0:1
KoniceBoskovice2:0
PelhřimovUherský Brod0:0
Hodonín-ŠardiceFK APOS Blansko4:1
2. kolo (Ne 16. srpna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceFK APOS Blansko3:0
Uherský BrodVelké Meziříčí0:1
BoskovicePelhřimov3:3
TřebíčKonice2:2
VyškovRousínov1:3
Žďár nad SázavouNapajedla 3:0
Slovácko BRosice4:0
3. kolo (Ne 23. srpna - 17:00)
RosiceViktoria Otrokovice2:0
Napajedla Slovácko B1:2
RousínovŽďár nad Sázavou0:1
KoniceVyškov3:0
PelhřimovTřebíč1:2
Velké MeziříčíBoskovice0:1
Hodonín-ŠardiceUherský Brod0:0
4. kolo (Ne 30. srpna - 17:00)
Uherský BrodFK APOS Blansko3:3
BoskoviceHodonín-Šardice0:6
TřebíčVelké Meziříčí3:0
VyškovPelhřimov1:3
Žďár nad SázavouKonice2:1
Slovácko BRousínov9:2
RosiceNapajedla 2:1
5. kolo (Ne 6. září - 17:00)
Napajedla Viktoria Otrokovice0:4
RousínovRosice1:1
KoniceSlovácko B1:0
PelhřimovŽďár nad Sázavou3:0
Velké MeziříčíVyškov1:1
Hodonín-ŠardiceTřebíč4:0
FK APOS BlanskoBoskovice0:0
6. kolo (Ne 13. září - 17:00)
Viktoria OtrokoviceUherský Brod2:1
TřebíčFK APOS Blansko1:4
VyškovHodonín-Šardice0:1
Žďár nad SázavouVelké Meziříčí5:1
Slovácko BPelhřimov1:2
RosiceKonice1:1
Napajedla Rousínov2:0
7. kolo (Ne 20. září - 17:00)
RousínovViktoria Otrokovice1:1
KoniceNapajedla 0:3
PelhřimovRosice2:4
Velké MeziříčíSlovácko B1:0
Hodonín-ŠardiceŽďár nad Sázavou1:0
FK APOS BlanskoVyškov3:2
Uherský BrodBoskovice2:1
8. kolo (Ne 27. září - 17:00)
Viktoria OtrokoviceBoskovice1:2
TřebíčUherský Brod2:0
Žďár nad SázavouFK APOS Blansko3:0
Slovácko BHodonín-Šardice3:2
RosiceVelké Meziříčí5:1
Napajedla Pelhřimov2:2
RousínovKonice1:0
9. kolo (Ne 4. října - 17:00)
KoniceViktoria Otrokovice0:0
PelhřimovRousínov1:0
Velké MeziříčíNapajedla 3:2
Hodonín-ŠardiceRosice3:0
FK APOS BlanskoSlovácko B0:0
Uherský BrodVyškov3:0
BoskoviceTřebíč0:0
10. kolo (Ne 11. října - 17:00)
Viktoria OtrokoviceTřebíč0:0
VyškovBoskovice2:0
Žďár nad SázavouUherský Brod3:0
RosiceFK APOS Blansko2:0
Napajedla Hodonín-Šardice0:0
RousínovVelké Meziříčí1:2
KonicePelhřimov0:4
11. kolo (Ne 18. října - 17:00)
PelhřimovViktoria Otrokovice0:1
Velké MeziříčíKonice3:1
Hodonín-ŠardiceRousínov3:0
FK APOS BlanskoNapajedla 4:0
Uherský BrodSlovácko B1:1
BoskoviceŽďár nad Sázavou3:4
TřebíčVyškov1:0
12. kolo (Ne 25. října - 17:00)
Viktoria OtrokoviceVyškov0:1
Žďár nad SázavouTřebíč1:1
Slovácko BBoskovice4:1
RosiceUherský Brod4:2
RousínovFK APOS Blansko1:1
KoniceHodonín-Šardice1:6
PelhřimovVelké Meziříčí2:0
13. kolo (Ne 1. listopadu - 17:00)
Velké MeziříčíViktoria Otrokovice1:1
Hodonín-ŠardicePelhřimov2:0
FK APOS BlanskoKonice0:2
Uherský BrodNapajedla 2:0
BoskoviceRosice3:1
TřebíčSlovácko B1:2
VyškovŽďár nad Sázavou1:2
14. kolo (Ne 8. listopadu - 17:00)
Viktoria OtrokoviceŽďár nad Sázavou0:1
Slovácko BVyškov2:1
RosiceTřebíč1:1
Napajedla Boskovice4:2
RousínovUherský Brod1:2
PelhřimovFK APOS Blansko2:2
Velké MeziříčíHodonín-Šardice1:0
15. kolo (St 2. září - 17:00)
Hodonín-ŠardiceViktoria Otrokovice3:1
FK APOS BlanskoVelké Meziříčí3:0
Uherský BrodKonice0:5
BoskoviceRousínov2:2
TřebíčNapajedla 5:0
VyškovRosice2:1
Žďár nad SázavouSlovácko B0:1
16. kolo (So 13. března - 17:00)
Viktoria OtrokoviceSlovácko B1:1
Žďár nad SázavouRosice0:0
VyškovNapajedla 2:2
TřebíčRousínov1:1
BoskoviceKonice0:1
Uherský BrodPelhřimov1:2
FK APOS BlanskoHodonín-Šardice0:0
17. kolo (So 20. března - 17:00)
FK APOS BlanskoViktoria Otrokovice3:3
Velké MeziříčíUherský Brod2:1
PelhřimovBoskovice1:1
KoniceTřebíč2:0
RousínovVyškov0:0
Napajedla Žďár nad Sázavou2:1
RosiceSlovácko B1:0
18. kolo (So 27. března - 17:00)
Viktoria OtrokoviceRosice2:2
Slovácko BNapajedla 2:0
Žďár nad SázavouRousínov0:1
VyškovKonice2:0
TřebíčPelhřimov5:0
BoskoviceVelké Meziříčí2:2
Uherský BrodHodonín-Šardice2:2
19. kolo (St 31. března - 17:00)
FK APOS BlanskoUherský Brod1:1
Hodonín-ŠardiceBoskovice3:0
Velké MeziříčíTřebíč2:0
PelhřimovVyškov0:0
KoniceŽďár nad Sázavou1:1
RousínovSlovácko B0:1
Napajedla Rosice4:0
20. kolo (Ne 4. dubna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceNapajedla 0:0
RosiceRousínov0:0
Slovácko BKonice0:1
Žďár nad SázavouPelhřimov1:0
VyškovVelké Meziříčí0:1
TřebíčHodonín-Šardice0:1
BoskoviceFK APOS Blansko2:3
21. kolo (Ne 11. dubna - 17:00)
Uherský BrodViktoria Otrokovice0:0
FK APOS BlanskoTřebíč3:1
Hodonín-ŠardiceVyškov2:1
Velké MeziříčíŽďár nad Sázavou3:2
PelhřimovSlovácko B0:5
KoniceRosice2:0
RousínovNapajedla 2:1
22. kolo (Ne 18. dubna - 17:00)
Viktoria OtrokoviceRousínov0:0
Napajedla Konice1:0
RosicePelhřimov1:1
Slovácko BVelké Meziříčí0:0
Žďár nad SázavouHodonín-Šardice1:1
VyškovFK APOS Blansko1:0
BoskoviceUherský Brod2:1
23. kolo (Ne 25. dubna - 17:00)
BoskoviceViktoria Otrokovice0:3
Uherský BrodTřebíč4:0
FK APOS BlanskoŽďár nad Sázavou1:0
Hodonín-ŠardiceSlovácko B1:1
Velké MeziříčíRosice1:3
PelhřimovNapajedla 0:2
KoniceRousínov1:4
24. kolo (Ne 2. května - 17:00)
Viktoria OtrokoviceKonice6:3
RousínovPelhřimov0:0
Napajedla Velké Meziříčí2:0
RosiceHodonín-Šardice0:2
Slovácko BFK APOS Blansko5:1
VyškovUherský Brod2:0
TřebíčBoskovice2:0
25. kolo (Ne 9. května - 17:00)
TřebíčViktoria Otrokovice1:1
BoskoviceVyškov0:3
Uherský BrodŽďár nad Sázavou4:0
FK APOS BlanskoRosice1:1
Hodonín-ŠardiceNapajedla 1:0
Velké MeziříčíRousínov2:2
PelhřimovKonice0:2
26. kolo (Ne 16. května - 17:00)
Viktoria OtrokovicePelhřimov0:2
KoniceVelké Meziříčí0:0
RousínovHodonín-Šardice1:3
Napajedla FK APOS Blansko3:0
Slovácko BUherský Brod0:2
Žďár nad SázavouBoskovice3:1
VyškovTřebíč0:2
27. kolo (Ne 23. května - 17:00)
VyškovViktoria Otrokovice2:0
TřebíčŽďár nad Sázavou3:4
BoskoviceSlovácko B4:5
Uherský BrodRosice2:0
FK APOS BlanskoRousínov1:1
Hodonín-ŠardiceKonice2:1
Velké MeziříčíPelhřimov2:1
28. kolo (Ne 30. května - 17:00)
Viktoria OtrokoviceVelké Meziříčí4:0
PelhřimovHodonín-Šardice1:1
KoniceFK APOS Blansko2:1
Napajedla Uherský Brod0:3
RosiceBoskovice2:0
Slovácko BTřebíč1:1
Žďár nad SázavouVyškov1:0
29. kolo (Ne 6. června - 17:00)
Žďár nad SázavouViktoria Otrokovice4:0
VyškovSlovácko B1:0
TřebíčRosice1:1
BoskoviceNapajedla 1:4
Uherský BrodRousínov4:2
FK APOS BlanskoPelhřimov1:2
Hodonín-ŠardiceVelké Meziříčí3:0
30. kolo (Ne 13. června - 17:00)
Viktoria OtrokoviceHodonín-Šardice3:1
Velké MeziříčíFK APOS Blansko5:2
KoniceUherský Brod0:0
RousínovBoskovice3:1
Napajedla Třebíč1:3
RosiceVyškov2:2
Slovácko BŽďár nad Sázavou5:1

divize D 2009/2010

29. kolo
6.6.2010
Žďár n.SV.Otroko4:0
VyškovSlovácko1:0
TřebíčRosice1:1
BoskovicNapaj.1:4
Uher. BrRousínov4:2
BlanskoPelhřimo1:2
ŠardiceV. Meziř3:0
30. kolo
13.6.2010
V.OtrokoŠardice3:1
V. MeziřBlansko5:2
KoniceUher. Br0:0
RousínovBoskovic3:1
Napaj.Třebíč1:3
RosiceVyškov2:2
SlováckoŽďár n.S5:1
divize D
MužstvoZVRPSB
1.Šardice28187358:1861
2.Slovácko28156756:2751
3.Žďár n.S28154947:3549
4.V. Meziř281261035:4742
5.Třebíč28109940:3639
6.Konice281161135:3939
7.Uher. Br281081041:3638
8.Rosice28910938:4237
9.Napaj.281141338:4437
10.Pelhřimo28991035:4036
11.V.Otroko28811937:3235
12.Vyškov28951428:3432
13.Blansko287101139:5031
14.Rousínov286111130:4229
15.Boskovic28461832:6718

Najdete na iDNES.cz