Los soutěže

divize E 2006/2007

1. kolo (Ne 13. srpna - 0:00)
Velké Karlovice + KarolinkaKravaře 1:1
AlbrechticeČeský Těšín1:0
Rýmařov Kroměříž1:2
Bystřice pod HostýnemOrlová - Lutyně1:3
DětmaroviceFrenštát pod Radhoštěm4:2
Hulín Slavičín 2:2
PetroviceBaník Albrechtice2:1
Napajedla Viktoria Otrokovice1:0
2. kolo (Ne 20. srpna - 0:00)
Kravaře Viktoria Otrokovice1:1
Baník AlbrechticeNapajedla 1:1
Slavičín Petrovice5:2
Frenštát pod RadhoštěmHulín 1:3
Orlová - LutyněDětmarovice3:0
KroměřížBystřice pod Hostýnem2:1
Český TěšínRýmařov 6:2
Velké Karlovice + KarolinkaAlbrechtice3:0
3. kolo (Ne 27. srpna - 0:00)
AlbrechticeKravaře 4:1
Rýmařov Velké Karlovice + Karolinka3:3
Bystřice pod HostýnemČeský Těšín2:0
DětmaroviceKroměříž1:0
Hulín Orlová - Lutyně0:1
PetroviceFrenštát pod Radhoštěm2:0
Napajedla Slavičín 0:3
Viktoria OtrokoviceBaník Albrechtice4:1
4. kolo (Ne 3. září - 0:00)
Kravaře Baník Albrechtice2:1
Slavičín Viktoria Otrokovice2:2
Frenštát pod RadhoštěmNapajedla 3:1
Orlová - LutyněPetrovice2:2
KroměřížHulín 1:1
Český TěšínDětmarovice1:3
Velké Karlovice + KarolinkaBystřice pod Hostýnem1:0
AlbrechticeRýmařov 3:1
5. kolo (Ne 10. září - 0:00)
Rýmařov Kravaře 0:1
Bystřice pod HostýnemAlbrechtice0:0
DětmaroviceVelké Karlovice + Karolinka5:0
Hulín Český Těšín5:0
PetroviceKroměříž1:7
Napajedla Orlová - Lutyně1:0
Viktoria OtrokoviceFrenštát pod Radhoštěm7:0
Baník AlbrechticeSlavičín 0:3
6. kolo (Ne 17. září - 0:00)
Kravaře Slavičín 3:0
Frenštát pod RadhoštěmBaník Albrechtice0:1
Orlová - LutyněViktoria Otrokovice0:1
KroměřížNapajedla 4:1
Český TěšínPetrovice3:3
Velké Karlovice + KarolinkaHulín 1:2
AlbrechticeDětmarovice1:1
Rýmařov Bystřice pod Hostýnem4:3
7. kolo (Ne 24. září - 0:00)
Bystřice pod HostýnemKravaře 2:2
DětmaroviceRýmařov 5:0
Hulín Albrechtice2:0
PetroviceVelké Karlovice + Karolinka4:0
Napajedla Český Těšín1:1
Viktoria OtrokoviceKroměříž1:2
Baník AlbrechticeOrlová - Lutyně2:1
Slavičín Frenštát pod Radhoštěm5:0
8. kolo (Ne 1. října - 0:00)
Kravaře Frenštát pod Radhoštěm1:0
Orlová - LutyněSlavičín 3:2
KroměřížBaník Albrechtice6:0
Český TěšínViktoria Otrokovice4:1
Velké Karlovice + KarolinkaNapajedla 1:2
AlbrechticePetrovice2:2
Rýmařov Hulín 0:3
Bystřice pod HostýnemDětmarovice1:1
9. kolo (Ne 8. října - 0:00)
DětmaroviceKravaře 2:1
Hulín Bystřice pod Hostýnem0:0
PetroviceRýmařov 1:2
Napajedla Albrechtice3:0
Viktoria OtrokoviceVelké Karlovice + Karolinka2:0
Baník AlbrechticeČeský Těšín3:2
Slavičín Kroměříž1:0
Frenštát pod RadhoštěmOrlová - Lutyně1:1
10. kolo (Ne 15. října - 0:00)
Kravaře Orlová - Lutyně3:1
KroměřížFrenštát pod Radhoštěm2:0
Český TěšínSlavičín 1:4
Velké Karlovice + KarolinkaBaník Albrechtice1:6
AlbrechticeViktoria Otrokovice1:0
Rýmařov Napajedla 3:1
Bystřice pod HostýnemPetrovice1:0
DětmaroviceHulín 0:0
11. kolo (Ne 22. října - 0:00)
Hulín Kravaře 1:0
PetroviceDětmarovice1:2
Napajedla Bystřice pod Hostýnem3:1
Viktoria OtrokoviceRýmařov 1:1
Baník AlbrechticeAlbrechtice0:2
Slavičín Velké Karlovice + Karolinka2:1
Frenštát pod RadhoštěmČeský Těšín2:0
Orlová - LutyněKroměříž0:3
12. kolo (Ne 29. října - 0:00)
Kravaře Kroměříž1:1
Český TěšínOrlová - Lutyně1:1
Velké Karlovice + KarolinkaFrenštát pod Radhoštěm2:1
AlbrechticeSlavičín 0:1
Rýmařov Baník Albrechtice2:1
Bystřice pod HostýnemViktoria Otrokovice1:1
DětmaroviceNapajedla 2:0
Hulín Petrovice5:0
13. kolo (Ne 5. listopadu - 0:00)
PetroviceKravaře 1:2
Napajedla Hulín 2:1
Viktoria OtrokoviceDětmarovice1:1
Baník AlbrechticeBystřice pod Hostýnem1:2
Slavičín Rýmařov 0:2
Frenštát pod RadhoštěmAlbrechtice2:1
Orlová - LutyněVelké Karlovice + Karolinka1:2
KroměřížČeský Těšín8:0
14. kolo (Ne 12. listopadu - 0:00)
Kravaře Český Těšín3:0
Velké Karlovice + KarolinkaKroměříž1:1
AlbrechticeOrlová - Lutyně0:2
Rýmařov Frenštát pod Radhoštěm2:1
Bystřice pod HostýnemSlavičín 0:0
DětmaroviceBaník Albrechtice4:1
Hulín Viktoria Otrokovice0:1
PetroviceNapajedla 2:1
15. kolo (Čt 28. září - 0:00)
Napajedla Kravaře 2:1
Viktoria OtrokovicePetrovice1:1
Baník AlbrechticeHulín 1:1
Slavičín Dětmarovice0:1
Frenštát pod RadhoštěmBystřice pod Hostýnem1:4
Orlová - LutyněRýmařov 3:0
KroměřížAlbrechtice4:0
Český TěšínVelké Karlovice + Karolinka4:1
16. kolo (Ne 19. listopadu - 0:00)
Kravaře Velké Karlovice + Karolinka1:2
Český TěšínAlbrechtice4:1
KroměřížRýmařov 2:1
Orlová - LutyněBystřice pod Hostýnem3:3
Frenštát pod RadhoštěmDětmarovice2:2
Slavičín Hulín 1:2
Baník AlbrechticePetrovice1:1
Viktoria OtrokoviceNapajedla 1:1
17. kolo (Ne 25. března - 0:00)
Viktoria OtrokoviceKravaře 2:0
Napajedla Baník Albrechtice0:0
PetroviceSlavičín 0:0
Hulín Frenštát pod Radhoštěm0:0
DětmaroviceOrlová - Lutyně2:2
Bystřice pod HostýnemKroměříž0:2
Rýmařov Český Těšín2:0
AlbrechticeVelké Karlovice + Karolinka3:0
18. kolo (Ne 1. dubna - 0:00)
Kravaře Albrechtice1:0
Velké Karlovice + KarolinkaRýmařov 1:1
Český TěšínBystřice pod Hostýnem1:3
KroměřížDětmarovice3:0
Orlová - LutyněHulín 0:2
Frenštát pod RadhoštěmPetrovice5:0
Slavičín Napajedla 0:1
Baník AlbrechticeViktoria Otrokovice4:1
19. kolo (Ne 8. dubna - 0:00)
Baník AlbrechticeKravaře 2:2
Viktoria OtrokoviceSlavičín 2:1
Napajedla Frenštát pod Radhoštěm1:0
PetroviceOrlová - Lutyně0:2
Hulín Kroměříž0:1
DětmaroviceČeský Těšín4:1
Bystřice pod HostýnemVelké Karlovice + Karolinka1:1
Rýmařov Albrechtice1:0
20. kolo (Ne 15. dubna - 0:00)
Kravaře Rýmařov 3:2
AlbrechticeBystřice pod Hostýnem5:1
Velké Karlovice + KarolinkaDětmarovice3:0
Český TěšínHulín 3:2
KroměřížPetrovice4:3
Orlová - LutyněNapajedla 0:0
Frenštát pod RadhoštěmViktoria Otrokovice0:0
Slavičín Baník Albrechtice3:1
21. kolo (Ne 22. dubna - 0:00)
Slavičín Kravaře 4:2
Baník AlbrechticeFrenštát pod Radhoštěm0:2
Viktoria OtrokoviceOrlová - Lutyně0:0
Napajedla Kroměříž2:0
PetroviceČeský Těšín0:3
Hulín Velké Karlovice + Karolinka4:0
DětmaroviceAlbrechtice1:1
Bystřice pod HostýnemRýmařov 1:3
22. kolo (Ne 29. dubna - 0:00)
Kravaře Bystřice pod Hostýnem3:4
Rýmařov Dětmarovice4:1
AlbrechticeHulín 2:3
Velké Karlovice + KarolinkaPetrovice3:1
Český TěšínNapajedla 3:0
KroměřížViktoria Otrokovice4:0
Orlová - LutyněBaník Albrechtice2:0
Frenštát pod RadhoštěmSlavičín 1:0
23. kolo (Ne 6. května - 0:00)
Frenštát pod RadhoštěmKravaře 1:1
Slavičín Orlová - Lutyně1:1
Baník AlbrechticeKroměříž2:4
Viktoria OtrokoviceČeský Těšín2:0
Napajedla Velké Karlovice + Karolinka1:1
PetroviceAlbrechtice2:2
Hulín Rýmařov 4:1
DětmaroviceBystřice pod Hostýnem1:1
24. kolo (Ne 13. května - 0:00)
Kravaře Dětmarovice0:3
Bystřice pod HostýnemHulín 2:2
Rýmařov Petrovice2:0
AlbrechticeNapajedla 1:1
Velké Karlovice + KarolinkaViktoria Otrokovice3:1
Český TěšínBaník Albrechtice0:0
KroměřížSlavičín 2:1
Orlová - LutyněFrenštát pod Radhoštěm0:0
25. kolo (Ne 20. května - 0:00)
Orlová - LutyněKravaře 0:0
Frenštát pod RadhoštěmKroměříž1:2
Slavičín Český Těšín10:0
Baník AlbrechticeVelké Karlovice + Karolinka3:1
Viktoria OtrokoviceAlbrechtice0:0
Napajedla Rýmařov 4:1
PetroviceBystřice pod Hostýnem1:3
Hulín Dětmarovice4:1
26. kolo (Ne 27. května - 0:00)
Kravaře Hulín 2:1
DětmarovicePetrovice1:0
Bystřice pod HostýnemNapajedla 2:0
Rýmařov Viktoria Otrokovice1:0
AlbrechticeBaník Albrechtice4:0
Velké Karlovice + KarolinkaSlavičín 1:1
Český TěšínFrenštát pod Radhoštěm2:4
KroměřížOrlová - Lutyně3:1
27. kolo (Ne 3. června - 0:00)
KroměřížKravaře 1:0
Orlová - LutyněČeský Těšín3:0
Frenštát pod RadhoštěmVelké Karlovice + Karolinka1:1
Slavičín Albrechtice4:1
Baník AlbrechticeRýmařov 4:0
Viktoria OtrokoviceBystřice pod Hostýnem3:2
Napajedla Dětmarovice1:1
PetroviceHulín 1:4
28. kolo (Ne 10. června - 0:00)
Kravaře Petrovice3:1
Hulín Napajedla 1:2
DětmaroviceViktoria Otrokovice2:2
Bystřice pod HostýnemBaník Albrechtice2:0
Rýmařov Slavičín 1:3
AlbrechticeFrenštát pod Radhoštěm0:2
Velké Karlovice + KarolinkaOrlová - Lutyně2:1
Český TěšínKroměříž0:2
29. kolo (Ne 17. června - 0:00)
Český TěšínKravaře 5:3
KroměřížVelké Karlovice + Karolinka3:0
Orlová - LutyněAlbrechtice1:0
Frenštát pod RadhoštěmRýmařov 1:0
Slavičín Bystřice pod Hostýnem5:1
Baník AlbrechticeDětmarovice2:1
Viktoria OtrokoviceHulín 1:1
Napajedla Petrovice6:1
30. kolo (Út 8. května - 0:00)
Kravaře Napajedla 0:2
PetroviceViktoria Otrokovice1:1
Hulín Baník Albrechtice0:0
DětmaroviceSlavičín 1:0
Bystřice pod HostýnemFrenštát pod Radhoštěm0:0
Rýmařov Orlová - Lutyně3:0
AlbrechticeKroměříž1:1
Velké Karlovice + KarolinkaČeský Těšín3:0
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Kroměříž30234377:2273
2.Dětmar.301410653:3852
3.Hulín30149756:2751
4.Napaj.30148842:3550
5.Slavičín301461064:3448
6.Rýmařov301331446:5842
7.V.Otroko30913840:3640
8.Kravaře301171244:4740
9.Slavia O3010101038:3540
10.Karlovic301081240:5638
11.Bystřice309111045:4938
12.Frenštát30981334:4535
13.Albrecht30881436:4432
14.B.Albr.30871539:5631
15.Č.Těšín30841845:7928
16.Petrov.30481836:7420

Najdete na iDNES.cz