Los soutěže

divize E 2003/2004

1. kolo (Ne 10. srpna - 0:00)
MS. AlbrechticeLipník2:4
Velké Losiny Baník Albrechtice3:0
Rýmařov Mokré Lazce1:0
Val. Meziříčí Český Těšín0:3
DětmaroviceKrálová3:2
Kravaře Zábřeh0:1
Valašské MeziříčíOrlová5:0
Opava BHlučín1:0
2. kolo (Ne 17. srpna - 0:00)
LipníkHlučín2:2
OrlováOpava B0:2
ZábřehValašské Meziříčí1:0
KrálováKravaře 3:1
Český TěšínDětmarovice3:0
Mokré LazceVal. Meziříčí 5:0
Baník AlbrechticeRýmařov 1:0
MS. AlbrechticeVelké Losiny 3:0
3. kolo (Ne 24. srpna - 0:00)
Velké Losiny Lipník2:2
Rýmařov MS. Albrechtice1:2
Val. Meziříčí Baník Albrechtice0:1
DětmaroviceMokré Lazce3:4
Kravaře Český Těšín1:1
Valašské MeziříčíKrálová1:1
Opava BZábřeh0:0
HlučínOrlová3:2
4. kolo (Ne 31. srpna - 0:00)
LipníkOrlová2:3
ZábřehHlučín0:3
KrálováOpava B1:2
Český TěšínValašské Meziříčí2:1
Mokré LazceKravaře 4:0
Baník AlbrechticeDětmarovice2:0
MS. AlbrechticeVal. Meziříčí 3:1
Velké Losiny Rýmařov 2:4
5. kolo (Ne 7. září - 0:00)
Rýmařov Lipník0:2
Val. Meziříčí Velké Losiny 4:2
DětmaroviceMS. Albrechtice1:0
Kravaře Baník Albrechtice2:1
Valašské MeziříčíMokré Lazce2:0
Opava BČeský Těšín3:0
HlučínKrálová3:0
OrlováZábřeh3:6
6. kolo (Ne 14. září - 0:00)
LipníkZábřeh1:2
KrálováOrlová1:3
Český TěšínHlučín1:1
Mokré LazceOpava B1:1
Baník AlbrechticeValašské Meziříčí1:3
MS. AlbrechticeKravaře 1:0
Velké Losiny Dětmarovice3:1
Rýmařov Val. Meziříčí 3:3
7. kolo (Ne 21. září - 0:00)
Val. Meziříčí Lipník2:1
DětmaroviceRýmařov 2:0
Kravaře Velké Losiny 4:0
Valašské MeziříčíMS. Albrechtice7:2
Opava BBaník Albrechtice6:0
HlučínMokré Lazce2:0
OrlováČeský Těšín2:0
ZábřehKrálová1:0
8. kolo (Ne 28. září - 0:00)
LipníkKrálová0:1
Český TěšínZábřeh2:0
Mokré LazceOrlová0:1
Baník AlbrechticeHlučín1:1
MS. AlbrechticeOpava B0:0
Velké Losiny Valašské Meziříčí3:2
Rýmařov Kravaře 1:3
Val. Meziříčí Dětmarovice1:1
9. kolo (Ne 5. října - 0:00)
DětmaroviceLipník2:0
Kravaře Val. Meziříčí 6:3
Valašské MeziříčíRýmařov 6:1
Opava BVelké Losiny 3:1
HlučínMS. Albrechtice6:1
OrlováBaník Albrechtice1:1
ZábřehMokré Lazce4:1
KrálováČeský Těšín1:1
10. kolo (Ne 12. října - 0:00)
LipníkČeský Těšín3:1
Mokré LazceKrálová1:0
Baník AlbrechticeZábřeh0:0
MS. AlbrechticeOrlová5:1
Velké Losiny Hlučín1:2
Rýmařov Opava B0:2
Val. Meziříčí Valašské Meziříčí0:2
DětmaroviceKravaře 0:0
11. kolo (Ne 19. října - 0:00)
Kravaře Lipník1:0
Valašské MeziříčíDětmarovice2:3
Opava BVal. Meziříčí 7:0
HlučínRýmařov 3:0
OrlováVelké Losiny 1:3
ZábřehMS. Albrechtice1:0
KrálováBaník Albrechtice1:1
Český TěšínMokré Lazce2:0
12. kolo (Ne 26. října - 0:00)
LipníkMokré Lazce1:0
Baník AlbrechticeČeský Těšín1:0
MS. AlbrechticeKrálová3:1
Velké Losiny Zábřeh1:0
Rýmařov Orlová1:2
Val. Meziříčí Hlučín1:6
DětmaroviceOpava B1:0
Kravaře Valašské Meziříčí2:4
13. kolo (Ne 2. listopadu - 0:00)
Valašské MeziříčíLipník3:1
Opava BKravaře 1:0
HlučínDětmarovice8:0
OrlováVal. Meziříčí 2:0
ZábřehRýmařov 3:1
KrálováVelké Losiny 2:3
Český TěšínMS. Albrechtice0:3
Mokré LazceBaník Albrechtice1:2
14. kolo (Ne 9. listopadu - 0:00)
LipníkBaník Albrechtice0:0
MS. AlbrechticeMokré Lazce1:2
Velké Losiny Český Těšín0:0
Rýmařov Králová3:2
Val. Meziříčí Zábřeh0:2
DětmaroviceOrlová0:0
Kravaře Hlučín0:2
Valašské MeziříčíOpava B1:1
15. kolo (St 3. září - 0:00)
Opava BLipník1:0
HlučínValašské Meziříčí1:2
OrlováKravaře 0:0
ZábřehDětmarovice2:0
KrálováVal. Meziříčí 4:0
Český TěšínRýmařov 2:1
Mokré LazceVelké Losiny 1:0
Baník AlbrechticeMS. Albrechtice2:1
16. kolo (So 13. března - 0:00)
LipníkMS. Albrechtice0:4
Baník AlbrechticeVelké Losiny 4:1
Mokré LazceRýmařov 2:0
Český TěšínVal. Meziříčí 1:0
KrálováDětmarovice5:1
ZábřehKravaře 3:0
OrlováValašské Meziříčí1:5
HlučínOpava B2:2
17. kolo (So 20. března - 0:00)
HlučínLipník2:4
Opava BOrlová0:0
Valašské MeziříčíZábřeh0:2
Kravaře Králová4:1
DětmaroviceČeský Těšín1:0
Val. Meziříčí Mokré Lazce2:1
Rýmařov Baník Albrechtice3:1
Velké Losiny MS. Albrechtice1:0
18. kolo (So 27. března - 0:00)
LipníkVelké Losiny 1:2
MS. AlbrechticeRýmařov 5:0
Baník AlbrechticeVal. Meziříčí 2:3
Mokré LazceDětmarovice1:1
Český TěšínKravaře 3:0
KrálováValašské Meziříčí1:5
ZábřehOpava B2:2
OrlováHlučín0:1
19. kolo (So 3. dubna - 0:00)
OrlováLipník3:0
HlučínZábřeh0:1
Opava BKrálová3:0
Valašské MeziříčíČeský Těšín0:1
Kravaře Mokré Lazce2:2
DětmaroviceBaník Albrechtice3:0
Val. Meziříčí MS. Albrechtice1:1
Rýmařov Velké Losiny 2:2
20. kolo (So 10. dubna - 0:00)
LipníkRýmařov 3:1
Velké Losiny Val. Meziříčí 2:1
MS. AlbrechticeDětmarovice1:1
Baník AlbrechticeKravaře 0:0
Mokré LazceValašské Meziříčí2:3
Český TěšínOpava B2:4
KrálováHlučín0:1
ZábřehOrlová0:1
21. kolo (So 17. dubna - 0:00)
ZábřehLipník1:2
OrlováKrálová0:1
HlučínČeský Těšín2:0
Opava BMokré Lazce0:1
Valašské MeziříčíBaník Albrechtice2:0
Kravaře MS. Albrechtice5:1
DětmaroviceVelké Losiny 4:2
Val. Meziříčí Rýmařov 1:0
22. kolo (So 24. dubna - 0:00)
LipníkVal. Meziříčí 1:2
Rýmařov Dětmarovice3:0
Velké Losiny Kravaře 0:2
MS. AlbrechticeValašské Meziříčí2:1
Baník AlbrechticeOpava B1:0
Mokré LazceHlučín2:2
Český TěšínOrlová0:2
KrálováZábřeh1:2
23. kolo (So 1. května - 0:00)
KrálováLipník1:1
ZábřehČeský Těšín2:0
OrlováMokré Lazce0:3
HlučínBaník Albrechtice3:1
Opava BMS. Albrechtice6:0
Valašské MeziříčíVelké Losiny 3:0
Kravaře Rýmařov 1:1
DětmaroviceVal. Meziříčí 1:0
24. kolo (So 8. května - 0:00)
LipníkDětmarovice1:0
Val. Meziříčí Kravaře 3:1
Rýmařov Valašské Meziříčí1:2
Velké Losiny Opava B1:2
MS. AlbrechticeHlučín0:2
Baník AlbrechticeOrlová0:1
Mokré LazceZábřeh3:0
Český TěšínKrálová1:2
25. kolo (So 15. května - 0:00)
Český TěšínLipník4:0
KrálováMokré Lazce1:0
ZábřehBaník Albrechtice3:1
OrlováMS. Albrechtice1:1
HlučínVelké Losiny 5:1
Opava BRýmařov 2:0
Valašské MeziříčíVal. Meziříčí 2:0
Kravaře Dětmarovice4:0
26. kolo (So 22. května - 0:00)
LipníkKravaře 2:1
DětmaroviceValašské Meziříčí0:2
Val. Meziříčí Opava B2:5
Rýmařov Hlučín1:5
Velké Losiny Orlová3:1
MS. AlbrechticeZábřeh1:1
Baník AlbrechticeKrálová1:2
Mokré LazceČeský Těšín1:1
27. kolo (So 29. května - 0:00)
Mokré LazceLipník2:0
Český TěšínBaník Albrechtice1:0
KrálováMS. Albrechtice5:1
ZábřehVelké Losiny 2:1
OrlováRýmařov 5:1
HlučínVal. Meziříčí 3:0
Opava BDětmarovice1:0
Valašské MeziříčíKravaře 1:2
28. kolo (So 5. června - 0:00)
LipníkValašské Meziříčí1:1
Kravaře Opava B1:2
DětmaroviceHlučín0:3
Val. Meziříčí Orlová3:1
Rýmařov Zábřeh1:0
Velké Losiny Králová0:0
MS. AlbrechticeČeský Těšín1:1
Baník AlbrechticeMokré Lazce0:1
29. kolo (So 12. června - 0:00)
Baník AlbrechticeLipník1:1
Mokré LazceMS. Albrechtice4:0
Český TěšínVelké Losiny 2:0
KrálováRýmařov 4:2
ZábřehVal. Meziříčí 2:1
OrlováDětmarovice2:0
HlučínKravaře 7:1
Opava BValašské Meziříčí1:3
30. kolo (So 19. června - 0:00)
LipníkOpava B1:5
Valašské MeziříčíHlučín0:2
Kravaře Orlová1:1
DětmaroviceZábřeh2:3
Val. Meziříčí Králová4:2
Rýmařov Český Těšín2:0
Velké Losiny Mokré Lazce0:1
MS. AlbrechticeBaník Albrechtice0:2
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Hlučín30215483:2568
2.Opava B30197465:2164
3.Zábřeh30194747:2861
4.Valašský30183971:3557
5.M. Lazce301451146:3247
6.Č.Těšín301261235:3442
7.Orlová301261240:4842
8.Kravaře301071345:4937
9.MS. Alb.301061445:5836
10.Králová301051546:5235
11.Dětmar.301051531:5535
12.B.Albr.30971428:4334
13.V.Losiny301041640:5934
14.Lipník30961537:5233
15.Val.Mez.30931838:7330
16.Rýmařov30732035:6824

Najdete na iDNES.cz