Los soutěže

divize D 2003/2004

1. kolo (Ne 10. srpna - 0:00)
ŽdírecJihlava B1:1
Lipová MSK Břeclav0:0
KyjovHulín 1:0
Slavičín Třebíč5:2
Napajedla Brumov4:1
VyškovMutěnice0:1
MorkoviceHorka2:4
Uherský BrodRousínov3:1
2. kolo (Ne 17. srpna - 0:00)
Jihlava BRousínov4:1
HorkaUherský Brod3:1
MutěniceMorkovice2:1
BrumovVyškov0:3
TřebíčNapajedla 4:1
Hulín Slavičín 2:1
MSK BřeclavKyjov0:2
ŽdírecLipová 1:2
3. kolo (Ne 24. srpna - 0:00)
Lipová Jihlava B4:3
KyjovŽdírec3:1
Slavičín MSK Břeclav3:1
Napajedla Hulín 3:2
VyškovTřebíč2:2
MorkoviceBrumov6:1
Uherský BrodMutěnice1:2
RousínovHorka2:0
4. kolo (Ne 31. srpna - 0:00)
Jihlava BHorka0:2
MutěniceRousínov1:0
BrumovUherský Brod1:0
TřebíčMorkovice2:1
Hulín Vyškov3:2
MSK BřeclavNapajedla 0:5
ŽdírecSlavičín 1:2
Lipová Kyjov5:0
5. kolo (Ne 7. září - 0:00)
KyjovJihlava B1:2
Slavičín Lipová 0:3
Napajedla Ždírec2:0
VyškovMSK Břeclav3:3
MorkoviceHulín 3:3
Uherský BrodTřebíč1:5
RousínovBrumov1:1
HorkaMutěnice1:0
6. kolo (Ne 14. září - 0:00)
Jihlava BMutěnice1:2
BrumovHorka0:0
TřebíčRousínov2:1
Hulín Uherský Brod2:0
MSK BřeclavMorkovice2:1
ŽdírecVyškov5:0
Lipová Napajedla 2:0
KyjovSlavičín 0:4
7. kolo (Ne 21. září - 0:00)
Slavičín Jihlava B0:2
Napajedla Kyjov2:2
VyškovLipová 3:0
MorkoviceŽdírec0:3
Uherský BrodMSK Břeclav0:2
RousínovHulín 3:0
HorkaTřebíč8:3
MutěniceBrumov2:0
8. kolo (Ne 28. září - 0:00)
Jihlava BBrumov1:3
TřebíčMutěnice2:1
Hulín Horka2:0
MSK BřeclavRousínov0:1
ŽdírecUherský Brod2:1
Lipová Morkovice4:0
KyjovVyškov2:2
Slavičín Napajedla 1:1
9. kolo (Ne 5. října - 0:00)
Napajedla Jihlava B2:3
VyškovSlavičín 3:1
MorkoviceKyjov5:1
Uherský BrodLipová 1:3
RousínovŽdírec2:1
HorkaMSK Břeclav3:0
MutěniceHulín 2:0
BrumovTřebíč0:0
10. kolo (Ne 12. října - 0:00)
Jihlava BTřebíč1:2
Hulín Brumov2:2
MSK BřeclavMutěnice0:0
ŽdírecHorka1:1
Lipová Rousínov2:0
KyjovUherský Brod1:0
Slavičín Morkovice2:0
Napajedla Vyškov2:4
11. kolo (Ne 19. října - 0:00)
VyškovJihlava B2:0
MorkoviceNapajedla 1:3
Uherský BrodSlavičín 2:2
RousínovKyjov0:0
HorkaLipová 2:0
MutěniceŽdírec1:0
BrumovMSK Břeclav1:1
TřebíčHulín 1:2
12. kolo (Ne 26. října - 0:00)
Jihlava BHulín 3:1
MSK BřeclavTřebíč2:1
ŽdírecBrumov7:0
Lipová Mutěnice1:3
KyjovHorka3:1
Slavičín Rousínov2:0
Napajedla Uherský Brod4:0
VyškovMorkovice3:1
13. kolo (Ne 2. listopadu - 0:00)
MorkoviceJihlava B1:1
Uherský BrodVyškov0:5
RousínovNapajedla 2:1
HorkaSlavičín 2:0
MutěniceKyjov1:0
BrumovLipová 0:1
TřebíčŽdírec2:4
Hulín MSK Břeclav0:1
14. kolo (Ne 9. listopadu - 0:00)
Jihlava BMSK Břeclav4:3
ŽdírecHulín 1:2
Lipová Třebíč4:3
KyjovBrumov3:2
Slavičín Mutěnice0:0
Napajedla Horka2:1
VyškovRousínov1:2
MorkoviceUherský Brod3:0
15. kolo (St 3. září - 0:00)
Uherský BrodJihlava B1:2
RousínovMorkovice5:4
HorkaVyškov1:1
MutěniceNapajedla 2:0
BrumovSlavičín 0:0
TřebíčKyjov1:1
Hulín Lipová 2:3
MSK BřeclavŽdírec1:1
16. kolo (So 13. března - 0:00)
Jihlava BŽdírec1:0
MSK BřeclavLipová 0:0
Hulín Kyjov0:2
TřebíčSlavičín 2:0
BrumovNapajedla 1:1
MutěniceVyškov2:1
HorkaMorkovice2:3
RousínovUherský Brod2:1
17. kolo (So 20. března - 0:00)
RousínovJihlava B1:3
Uherský BrodHorka6:2
MorkoviceMutěnice0:0
VyškovBrumov1:1
Napajedla Třebíč2:3
Slavičín Hulín 2:0
KyjovMSK Břeclav2:0
Lipová Ždírec1:1
18. kolo (So 27. března - 0:00)
Jihlava BLipová 4:2
ŽdírecKyjov3:2
MSK BřeclavSlavičín 3:1
Hulín Napajedla 0:1
TřebíčVyškov3:2
BrumovMorkovice0:2
MutěniceUherský Brod2:0
HorkaRousínov0:2
19. kolo (So 3. dubna - 0:00)
HorkaJihlava B0:1
RousínovMutěnice1:0
Uherský BrodBrumov1:1
MorkoviceTřebíč1:1
VyškovHulín 4:0
Napajedla MSK Břeclav3:0
Slavičín Ždírec3:0
KyjovLipová 1:3
20. kolo (So 10. dubna - 0:00)
Jihlava BKyjov0:0
Lipová Slavičín 2:1
ŽdírecNapajedla 2:0
MSK BřeclavVyškov1:0
Hulín Morkovice1:3
TřebíčUherský Brod3:2
BrumovRousínov2:2
MutěniceHorka3:1
21. kolo (So 17. dubna - 0:00)
MutěniceJihlava B4:2
HorkaBrumov4:0
RousínovTřebíč0:0
Uherský BrodHulín 2:1
MorkoviceMSK Břeclav0:0
VyškovŽdírec4:1
Napajedla Lipová 2:2
Slavičín Kyjov6:1
22. kolo (So 24. dubna - 0:00)
Jihlava BSlavičín 1:1
KyjovNapajedla 3:2
Lipová Vyškov1:0
ŽdírecMorkovice1:1
MSK BřeclavUherský Brod2:2
Hulín Rousínov3:1
TřebíčHorka1:1
BrumovMutěnice1:2
23. kolo (So 1. května - 0:00)
BrumovJihlava B3:1
MutěniceTřebíč4:1
HorkaHulín 3:1
RousínovMSK Břeclav0:1
Uherský BrodŽdírec1:1
MorkoviceLipová 0:1
VyškovKyjov1:1
Napajedla Slavičín 1:1
24. kolo (So 8. května - 0:00)
Jihlava BNapajedla 4:1
Slavičín Vyškov1:0
KyjovMorkovice1:1
Lipová Uherský Brod1:1
ŽdírecRousínov3:0
MSK BřeclavHorka1:2
Hulín Mutěnice0:0
TřebíčBrumov0:1
25. kolo (So 15. května - 0:00)
TřebíčJihlava B1:4
BrumovHulín 3:1
MutěniceMSK Břeclav0:0
HorkaŽdírec1:0
RousínovLipová 1:5
Uherský BrodKyjov2:2
MorkoviceSlavičín 0:1
VyškovNapajedla 5:1
26. kolo (So 22. května - 0:00)
Jihlava BVyškov1:1
Napajedla Morkovice2:1
Slavičín Uherský Brod1:3
KyjovRousínov2:2
Lipová Horka4:1
ŽdírecMutěnice1:0
MSK BřeclavBrumov4:1
Hulín Třebíč1:0
27. kolo (So 29. května - 0:00)
Hulín Jihlava B0:0
TřebíčMSK Břeclav2:0
BrumovŽdírec2:1
MutěniceLipová 2:2
HorkaKyjov2:2
RousínovSlavičín 0:1
Uherský BrodNapajedla 2:0
MorkoviceVyškov3:1
28. kolo (So 5. června - 0:00)
Jihlava BMorkovice3:0
VyškovUherský Brod5:1
Napajedla Rousínov1:1
Slavičín Horka3:1
KyjovMutěnice1:3
Lipová Brumov6:1
ŽdírecTřebíč1:0
MSK BřeclavHulín 2:0
29. kolo (So 12. června - 0:00)
MSK BřeclavJihlava B2:1
Hulín Ždírec3:1
TřebíčLipová 2:3
BrumovKyjov2:1
MutěniceSlavičín 1:1
HorkaNapajedla 2:0
RousínovVyškov0:2
Uherský BrodMorkovice1:1
30. kolo (So 19. června - 0:00)
Jihlava BUherský Brod3:0
MorkoviceRousínov2:6
VyškovHorka8:0
Napajedla Mutěnice1:2
Slavičín Brumov1:2
KyjovTřebíč0:2
Lipová Hulín 9:0
ŽdírecMSK Břeclav0:4
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Lipová30206476:3566
2.Mutěnice30197445:2064
3.Jihl. B30156957:4251
4.Vyškov301371069:4046
5.Slavičín301371047:3646
6.Horka301351251:5244
7.Třebíč301261253:5642
8.Břeclav301191036:3942
9.Rousínov301161340:4839
10.Kyjov309101141:5537
11.Ždírec301061445:4336
12.Napaj.301061450:5436
13.Brumov308101233:5934
14.Hulín30941734:5931
15.Morkovic30781547:5729
16.Uher. Br30571836:6522

Najdete na iDNES.cz