Los soutěže

divize E 2002/2003

1. kolo (Ne 11. srpna - 16:30)
MS. AlbrechticeLipník1:1
Velké Losiny Petrovice4:0
Kravaře Orlová5:0
Rýmařov Val. Meziříčí 3:2
Nový JičínČeský Těšín2:0
HlučínBaník Albrechtice1:0
Valašské MeziříčíZábřeh1:0
KarvináDukla Hranice2:0
2. kolo (Ne 18. srpna - 16:30)
LipníkDukla Hranice3:0
ZábřehKarviná4:0
Baník AlbrechticeValašské Meziříčí2:0
Český TěšínHlučín0:2
Val. Meziříčí Nový Jičín1:2
OrlováRýmařov 1:0
PetroviceKravaře 2:2
MS. AlbrechticeVelké Losiny 2:0
3. kolo (Ne 25. srpna - 16:30)
Velké Losiny Lipník3:2
Kravaře MS. Albrechtice0:1
Rýmařov Petrovice3:1
Nový JičínOrlová3:0
HlučínVal. Meziříčí 2:0
Valašské MeziříčíČeský Těšín2:1
KarvináBaník Albrechtice0:1
Dukla HraniceZábřeh0:0
4. kolo (Ne 1. září - 16:30)
LipníkZábřeh0:2
Baník AlbrechticeDukla Hranice1:1
Český TěšínKarviná1:1
Val. Meziříčí Valašské Meziříčí1:5
OrlováHlučín2:2
PetroviceNový Jičín0:4
MS. AlbrechticeRýmařov 3:1
Velké Losiny Kravaře 3:2
5. kolo (Ne 8. září - 16:30)
Kravaře Lipník2:0
Rýmařov Velké Losiny 2:1
Nový JičínMS. Albrechtice4:1
HlučínPetrovice7:0
Valašské MeziříčíOrlová4:1
KarvináVal. Meziříčí 1:2
Dukla HraniceČeský Těšín1:0
ZábřehBaník Albrechtice2:3
6. kolo (Ne 15. září - 16:30)
LipníkBaník Albrechtice2:0
Český TěšínZábřeh0:3
Val. Meziříčí Dukla Hranice1:2
OrlováKarviná2:2
PetroviceValašské Meziříčí1:7
MS. AlbrechticeHlučín2:4
Velké Losiny Nový Jičín2:2
Kravaře Rýmařov 3:1
7. kolo (Ne 22. září - 16:30)
Rýmařov Lipník2:0
Nový JičínKravaře 4:0
HlučínVelké Losiny 4:0
Valašské MeziříčíMS. Albrechtice2:0
KarvináPetrovice2:1
Dukla HraniceOrlová1:1
ZábřehVal. Meziříčí 6:0
Baník AlbrechticeČeský Těšín1:0
8. kolo (Ne 29. září - 16:30)
LipníkČeský Těšín2:0
Val. Meziříčí Baník Albrechtice1:0
OrlováZábřeh1:2
PetroviceDukla Hranice1:2
MS. AlbrechticeKarviná5:0
Velké Losiny Valašské Meziříčí0:2
Kravaře Hlučín2:2
Rýmařov Nový Jičín1:5
9. kolo (Ne 6. října - 16:30)
Nový JičínLipník3:1
HlučínRýmařov 4:1
Valašské MeziříčíKravaře 1:0
KarvináVelké Losiny 2:0
Dukla HraniceMS. Albrechtice0:5
ZábřehPetrovice3:2
Baník AlbrechticeOrlová1:0
Český TěšínVal. Meziříčí 3:1
10. kolo (Ne 13. října - 16:30)
LipníkVal. Meziříčí 5:1
OrlováČeský Těšín1:1
PetroviceBaník Albrechtice1:4
MS. AlbrechticeZábřeh1:1
Velké Losiny Dukla Hranice4:1
Kravaře Karviná2:1
Rýmařov Valašské Meziříčí2:2
Nový JičínHlučín2:1
11. kolo (Ne 20. října - 16:30)
HlučínLipník1:3
Valašské MeziříčíNový Jičín2:2
KarvináRýmařov 1:1
Dukla HraniceKravaře 0:2
ZábřehVelké Losiny 3:0
Baník AlbrechticeMS. Albrechtice3:2
Český TěšínPetrovice5:1
Val. Meziříčí Orlová2:1
12. kolo (Ne 27. října - 16:30)
LipníkOrlová2:0
PetroviceVal. Meziříčí 0:6
MS. AlbrechticeČeský Těšín1:4
Velké Losiny Baník Albrechtice0:0
Kravaře Zábřeh4:1
Rýmařov Dukla Hranice1:0
Nový JičínKarviná7:0
HlučínValašské Meziříčí1:3
13. kolo (Ne 3. listopadu - 16:30)
Valašské MeziříčíLipník2:1
KarvináHlučín1:2
Dukla HraniceNový Jičín0:3
ZábřehRýmařov 3:1
Baník AlbrechticeKravaře 0:0
Český TěšínVelké Losiny 1:0
Val. Meziříčí MS. Albrechtice3:1
OrlováPetrovice6:2
14. kolo (Ne 10. listopadu - 16:30)
LipníkPetrovice3:3
MS. AlbrechticeOrlová0:1
Velké Losiny Val. Meziříčí 3:0
Kravaře Český Těšín2:1
Rýmařov Baník Albrechtice2:2
Nový JičínZábřeh0:0
HlučínDukla Hranice3:2
Valašské MeziříčíKarviná5:0
15. kolo (St 4. září - 16:30)
KarvináLipník1:1
Dukla HraniceValašské Meziříčí0:2
ZábřehHlučín2:0
Baník AlbrechticeNový Jičín0:0
Český TěšínRýmařov 1:1
Val. Meziříčí Kravaře 0:3
OrlováVelké Losiny 1:3
PetroviceMS. Albrechtice1:3
16. kolo (So 15. března - 16:30)
LipníkMS. Albrechtice1:0
PetroviceVelké Losiny 2:3
OrlováKravaře 3:2
Val. Meziříčí Rýmařov 5:1
Český TěšínNový Jičín0:0
Baník AlbrechticeHlučín0:2
ZábřehValašské Meziříčí0:3
Dukla HraniceKarviná5:0
17. kolo (So 22. března - 16:30)
Dukla HraniceLipník0:0
KarvináZábřeh1:6
Valašské MeziříčíBaník Albrechtice2:1
HlučínČeský Těšín1:0
Nový JičínVal. Meziříčí 4:0
Rýmařov Orlová2:0
Kravaře Petrovice6:0
Velké Losiny MS. Albrechtice0:0
18. kolo (So 29. března - 16:30)
LipníkVelké Losiny 2:2
MS. AlbrechticeKravaře 4:1
PetroviceRýmařov 0:2
OrlováNový Jičín2:3
Val. Meziříčí Hlučín4:4
Český TěšínValašské Meziříčí1:0
Baník AlbrechticeKarviná4:0
ZábřehDukla Hranice2:0
19. kolo (So 5. dubna - 16:30)
ZábřehLipník1:1
Dukla HraniceBaník Albrechtice0:1
KarvináČeský Těšín0:6
Valašské MeziříčíVal. Meziříčí 0:1
HlučínOrlová1:0
Nový JičínPetrovice3:1
Rýmařov MS. Albrechtice5:2
Kravaře Velké Losiny 1:3
20. kolo (So 12. dubna - 16:30)
LipníkKravaře 0:1
Velké Losiny Rýmařov 3:0
MS. AlbrechticeNový Jičín0:1
PetroviceHlučín0:2
OrlováValašské Meziříčí2:2
Val. Meziříčí Karviná7:2
Český TěšínDukla Hranice3:2
Baník AlbrechticeZábřeh2:0
21. kolo (So 19. dubna - 16:30)
Baník AlbrechticeLipník0:2
ZábřehČeský Těšín2:0
Dukla HraniceVal. Meziříčí 1:1
KarvináOrlová0:3
Valašské MeziříčíPetrovice3:0
HlučínMS. Albrechtice4:0
Nový JičínVelké Losiny 1:0
Rýmařov Kravaře 2:2
22. kolo (So 26. dubna - 16:30)
LipníkRýmařov 2:3
Kravaře Nový Jičín1:1
Velké Losiny Hlučín1:4
MS. AlbrechticeValašské Meziříčí1:2
PetroviceKarviná7:0
OrlováDukla Hranice2:2
Val. Meziříčí Zábřeh2:0
Český TěšínBaník Albrechtice0:0
23. kolo (So 3. května - 16:30)
Český TěšínLipník1:1
Baník AlbrechticeVal. Meziříčí 1:1
ZábřehOrlová1:1
Dukla HranicePetrovice1:0
KarvináMS. Albrechtice0:4
Valašské MeziříčíVelké Losiny 7:0
HlučínKravaře 2:0
Nový JičínRýmařov 2:1
24. kolo (So 10. května - 16:30)
LipníkNový Jičín1:4
Rýmařov Hlučín1:3
Kravaře Valašské Meziříčí1:2
Velké Losiny Karviná3:0
MS. AlbrechticeDukla Hranice2:1
PetroviceZábřeh2:1
OrlováBaník Albrechtice2:0
Val. Meziříčí Český Těšín4:3
25. kolo (So 17. května - 16:30)
Val. Meziříčí Lipník1:2
Český TěšínOrlová4:1
Baník AlbrechticePetrovice4:1
ZábřehMS. Albrechtice4:1
Dukla HraniceVelké Losiny 1:0
KarvináKravaře 0:5
Valašské MeziříčíRýmařov 4:0
HlučínNový Jičín0:2
26. kolo (So 24. května - 16:30)
LipníkHlučín3:2
Nový JičínValašské Meziříčí1:0
Rýmařov Karviná1:0
Kravaře Dukla Hranice3:1
Velké Losiny Zábřeh2:0
MS. AlbrechticeBaník Albrechtice2:1
PetroviceČeský Těšín1:1
OrlováVal. Meziříčí 5:1
27. kolo (So 31. května - 16:30)
OrlováLipník2:0
Val. Meziříčí Petrovice4:0
Český TěšínMS. Albrechtice3:0
Baník AlbrechticeVelké Losiny 1:1
ZábřehKravaře 0:0
Dukla HraniceRýmařov 2:0
KarvináNový Jičín0:5
Valašské MeziříčíHlučín2:2
28. kolo (So 7. června - 16:30)
LipníkValašské Meziříčí0:1
HlučínKarviná7:0
Nový JičínDukla Hranice2:0
Rýmařov Zábřeh1:1
Kravaře Baník Albrechtice1:0
Velké Losiny Český Těšín0:0
MS. AlbrechticeVal. Meziříčí 3:0
PetroviceOrlová4:3
29. kolo (So 14. června - 16:30)
PetroviceLipník5:2
OrlováMS. Albrechtice3:1
Val. Meziříčí Velké Losiny 1:1
Český TěšínKravaře 1:0
Baník AlbrechticeRýmařov 1:0
ZábřehNový Jičín1:1
Dukla HraniceHlučín5:4
KarvináValašské Meziříčí0:13
30. kolo (So 21. června - 16:30)
LipníkKarviná12:0
Valašské MeziříčíDukla Hranice2:2
HlučínZábřeh4:0
Nový JičínBaník Albrechtice3:2
Rýmařov Český Těšín2:0
Kravaře Val. Meziříčí 1:0
Velké Losiny Orlová2:2
MS. AlbrechticePetrovice4:0
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.N. Jičín30237076:1876
2.Valašský30215483:2468
3.Hlučín30194778:3861
4.Kravaře301461054:3648
5.Zábřeh30138951:3447
6.B.Albr.301281036:2944
7.V.Losiny301181144:4641
8.Lipník301171255:4440
9.MS. Alb.301231552:5139
10.Rýmařov301161343:5639
11.Č.Těšín301081241:3538
12.Val.Mez.301141553:6537
13.Orlová30981349:5535
14.D.Hran.30871533:5131
15.Petrov.30432339:10015
16.Karviná30342317:12213

Najdete na iDNES.cz