Los soutěže

divize D 2002/2003

1. kolo (Ne 11. srpna - 16:30)
BrumovJihlava B0:2
Lipová Hulín 1:1
BystrcNapajedla 2:0
RatíškoviceVyškov0:3
MutěniceTřebíč1:0
HorkaSlušovice 2:0
MorkoviceDolní Němčí 2:1
MSK BřeclavSlavičín 3:0
2. kolo (Ne 18. srpna - 16:30)
Jihlava BSlavičín 8:1
Dolní Němčí MSK Břeclav2:0
Slušovice Morkovice0:2
TřebíčHorka3:1
VyškovMutěnice2:0
Napajedla Ratíškovice1:0
Hulín Bystrc0:2
BrumovLipová 0:2
3. kolo (Ne 25. srpna - 16:30)
Lipová Jihlava B1:0
BystrcBrumov2:0
RatíškoviceHulín 0:3
MutěniceNapajedla 4:0
HorkaVyškov2:1
MorkoviceTřebíč2:5
MSK BřeclavSlušovice 3:2
Slavičín Dolní Němčí 1:4
4. kolo (Ne 1. září - 16:30)
Jihlava BDolní Němčí 5:2
Slušovice Slavičín 1:1
TřebíčMSK Břeclav5:1
VyškovMorkovice5:0
Napajedla Horka2:1
Hulín Mutěnice2:1
BrumovRatíškovice3:1
Lipová Bystrc0:0
5. kolo (Ne 8. září - 16:30)
BystrcJihlava B1:0
RatíškoviceLipová 1:4
MutěniceBrumov2:1
HorkaHulín 0:2
MorkoviceNapajedla 3:0
MSK BřeclavVyškov2:1
Slavičín Třebíč0:1
Dolní Němčí Slušovice 0:5
6. kolo (Ne 15. září - 16:30)
Jihlava BSlušovice 3:4
TřebíčDolní Němčí 3:1
VyškovSlavičín 4:1
Napajedla MSK Břeclav0:0
Hulín Morkovice0:0
BrumovHorka1:3
Lipová Mutěnice2:1
BystrcRatíškovice3:0
7. kolo (Ne 22. září - 16:30)
RatíškoviceJihlava B1:4
MutěniceBystrc4:2
HorkaLipová 2:0
MorkoviceBrumov1:3
MSK BřeclavHulín 1:0
Slavičín Napajedla 2:4
Dolní Němčí Vyškov1:2
Slušovice Třebíč1:2
8. kolo (Ne 29. září - 16:30)
Jihlava BTřebíč0:1
VyškovSlušovice 2:1
Napajedla Dolní Němčí 4:2
Hulín Slavičín 1:2
BrumovMSK Břeclav0:0
Lipová Morkovice3:2
BystrcHorka1:0
RatíškoviceMutěnice0:4
9. kolo (Ne 6. října - 16:30)
MutěniceJihlava B3:1
HorkaRatíškovice1:0
MorkoviceBystrc0:3
MSK BřeclavLipová 1:1
Slavičín Brumov0:0
Dolní Němčí Hulín 2:7
Slušovice Napajedla 0:1
TřebíčVyškov3:0
10. kolo (Ne 13. října - 16:30)
Jihlava BVyškov4:3
Napajedla Třebíč1:0
Hulín Slušovice 2:0
BrumovDolní Němčí 4:3
Lipová Slavičín 2:0
BystrcMSK Břeclav0:0
RatíškoviceMorkovice1:1
MutěniceHorka2:0
11. kolo (Ne 20. října - 16:30)
HorkaJihlava B2:0
MorkoviceMutěnice5:1
MSK BřeclavRatíškovice1:1
Slavičín Bystrc2:3
Dolní Němčí Lipová 1:1
Slušovice Brumov1:3
TřebíčHulín 4:0
VyškovNapajedla 2:5
12. kolo (Ne 27. října - 16:30)
Jihlava BNapajedla 4:0
Hulín Vyškov2:1
BrumovTřebíč2:2
Lipová Slušovice 1:0
BystrcDolní Němčí 3:1
RatíškoviceSlavičín 1:0
MutěniceMSK Břeclav1:1
HorkaMorkovice2:2
13. kolo (Ne 3. listopadu - 16:30)
MorkoviceJihlava B3:0
MSK BřeclavHorka1:0
Slavičín Mutěnice1:0
Dolní Němčí Ratíškovice1:1
Slušovice Bystrc1:2
TřebíčLipová 5:3
VyškovBrumov3:1
Napajedla Hulín 2:2
14. kolo (Ne 10. listopadu - 16:30)
Jihlava BHulín 3:1
BrumovNapajedla 1:1
Lipová Vyškov3:3
BystrcTřebíč2:1
RatíškoviceSlušovice 2:0
MutěniceDolní Němčí 4:0
HorkaSlavičín 3:1
MorkoviceMSK Břeclav3:1
15. kolo (St 4. září - 16:30)
MSK BřeclavJihlava B1:2
Slavičín Morkovice1:0
Dolní Němčí Horka0:1
Slušovice Mutěnice0:2
TřebíčRatíškovice3:0
VyškovBystrc1:1
Napajedla Lipová 1:0
Hulín Brumov2:2
16. kolo (So 15. března - 16:30)
Jihlava BBrumov2:1
Hulín Lipová 1:0
Napajedla Bystrc1:0
VyškovRatíškovice1:1
TřebíčMutěnice1:0
Slušovice Horka0:2
Dolní Němčí Morkovice0:1
Slavičín MSK Břeclav1:0
17. kolo (So 22. března - 16:30)
Slavičín Jihlava B2:1
MSK BřeclavDolní Němčí 4:1
MorkoviceSlušovice 2:1
HorkaTřebíč2:0
MutěniceVyškov3:1
RatíškoviceNapajedla 1:1
BystrcHulín 3:0
Lipová Brumov1:0
18. kolo (So 29. března - 16:30)
Jihlava BLipová 1:2
BrumovBystrc1:1
Hulín Ratíškovice2:1
Napajedla Mutěnice2:2
VyškovHorka3:2
TřebíčMorkovice5:1
Slušovice MSK Břeclav1:1
Dolní Němčí Slavičín 1:1
19. kolo (So 5. dubna - 16:30)
Dolní Němčí Jihlava B0:0
Slavičín Slušovice 1:0
MSK BřeclavTřebíč0:3
MorkoviceVyškov1:2
HorkaNapajedla 0:1
MutěniceHulín 1:1
RatíškoviceBrumov1:1
BystrcLipová 2:1
20. kolo (So 12. dubna - 16:30)
Jihlava BBystrc0:2
Lipová Ratíškovice1:1
BrumovMutěnice2:1
Hulín Horka0:1
Napajedla Morkovice2:0
VyškovMSK Břeclav1:0
TřebíčSlavičín 4:0
Slušovice Dolní Němčí 1:1
21. kolo (So 19. dubna - 16:30)
Slušovice Jihlava B2:1
Dolní Němčí Třebíč1:0
Slavičín Vyškov1:2
MSK BřeclavNapajedla 2:1
MorkoviceHulín 1:2
HorkaBrumov2:0
MutěniceLipová 0:1
RatíškoviceBystrc0:3
22. kolo (So 26. dubna - 16:30)
Jihlava BRatíškovice4:0
BystrcMutěnice2:0
Lipová Horka3:1
BrumovMorkovice1:1
Hulín MSK Břeclav0:0
Napajedla Slavičín 2:0
VyškovDolní Němčí 0:0
TřebíčSlušovice 4:0
23. kolo (So 3. května - 16:30)
TřebíčJihlava B4:1
Slušovice Vyškov1:5
Dolní Němčí Napajedla 4:1
Slavičín Hulín 3:2
MSK BřeclavBrumov1:0
MorkoviceLipová 2:1
HorkaBystrc2:3
MutěniceRatíškovice1:0
24. kolo (So 10. května - 16:30)
Jihlava BMutěnice1:0
RatíškoviceHorka1:0
BystrcMorkovice2:1
Lipová MSK Břeclav3:1
BrumovSlavičín 2:0
Hulín Dolní Němčí 3:0
Napajedla Slušovice 2:1
VyškovTřebíč1:1
25. kolo (So 17. května - 16:30)
VyškovJihlava B0:0
TřebíčNapajedla 4:0
Slušovice Hulín 0:1
Dolní Němčí Brumov3:2
Slavičín Lipová 1:0
MSK BřeclavBystrc0:3
MorkoviceRatíškovice4:1
HorkaMutěnice1:0
26. kolo (So 24. května - 16:30)
Jihlava BHorka3:0
MutěniceMorkovice3:1
RatíškoviceMSK Břeclav1:1
BystrcSlavičín 4:2
Lipová Dolní Němčí 3:0
BrumovSlušovice 3:0
Hulín Třebíč1:0
Napajedla Vyškov3:1
27. kolo (So 31. května - 16:30)
Napajedla Jihlava B1:0
VyškovHulín 1:0
TřebíčBrumov3:0
Slušovice Lipová 0:4
Dolní Němčí Bystrc2:3
Slavičín Ratíškovice7:2
MSK BřeclavMutěnice0:3
MorkoviceHorka2:3
28. kolo (So 7. června - 16:30)
Jihlava BMorkovice4:0
HorkaMSK Břeclav0:0
MutěniceSlavičín 5:2
RatíškoviceDolní Němčí 1:0
BystrcSlušovice 7:1
Lipová Třebíč0:0
BrumovVyškov0:0
Hulín Napajedla 4:2
29. kolo (So 14. června - 16:30)
Hulín Jihlava B2:4
Napajedla Brumov1:3
VyškovLipová 1:2
TřebíčBystrc5:2
Slušovice Ratíškovice1:0
Dolní Němčí Mutěnice0:1
Slavičín Horka3:2
MSK BřeclavMorkovice0:1
30. kolo (So 21. června - 16:30)
Jihlava BMSK Břeclav3:0
MorkoviceSlavičín 3:1
HorkaDolní Němčí 1:2
MutěniceSlušovice 8:1
RatíškoviceTřebíč0:2
BystrcVyškov1:3
Lipová Napajedla 3:1
BrumovHulín 0:4
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Bystrc30224465:2970
2.Třebíč30213674:2466
3.Lipová30167749:3055
4.Mutěnice301631158:3351
5.Napaj.301551043:4850
6.Vyškov30147955:4249
7.Hulín301461048:3848
8.Jihl. B301521361:4047
9.Horka301421439:3744
10.Morkovic301241447:5440
11.Břeclav308101226:4034
12.Brumov30891337:4633
13.Slavičín301031738:6533
14.D.Němčí30661836:6524
15.Ratíšk.30481820:6120
16.Slušov.30432326:7015

Najdete na iDNES.cz