Los soutěže

divize D 2001/2002

1. kolo (Ne 5. srpna - 16:30)
SvitavyMSK Břeclav0:0
Drnovice BSlavia Třebíč 2:1
Napajedla Rousínov1:0
MutěniceSlavičín 3:1
BrumovZnojmo0:0
Dolní Němčí Slušovice 4:0
Hulín Bystrc1:1
Chropyně Zlín B 1:4
2. kolo (Ne 12. srpna - 16:30)
MSK BřeclavZlín B 1:4
BystrcChropyně 4:0
Slušovice Hulín 1:0
ZnojmoDolní Němčí 1:1
Slavičín Brumov3:0
RousínovMutěnice1:2
Slavia Třebíč Napajedla 5:0
SvitavyDrnovice B2:1
3. kolo (Ne 19. srpna - 16:30)
Drnovice BMSK Břeclav6:2
Napajedla Svitavy3:1
MutěniceSlavia Třebíč 3:0
BrumovRousínov6:2
Dolní Němčí Slavičín 2:2
Hulín Znojmo4:0
Chropyně Slušovice 0:2
Zlín B Bystrc2:0
4. kolo (Ne 26. srpna - 16:30)
MSK BřeclavBystrc2:1
Slušovice Zlín B 1:0
ZnojmoChropyně 5:1
Slavičín Hulín 2:1
RousínovDolní Němčí 4:1
Slavia Třebíč Brumov3:3
SvitavyMutěnice0:0
Drnovice BNapajedla 6:1
5. kolo (Ne 2. září - 16:30)
Napajedla MSK Břeclav3:2
MutěniceDrnovice B3:3
BrumovSvitavy1:1
Dolní Němčí Slavia Třebíč 0:2
Hulín Rousínov1:0
Chropyně Slavičín 1:1
Zlín B Znojmo0:1
BystrcSlušovice 3:1
6. kolo (Ne 9. září - 16:30)
MSK BřeclavSlušovice 1:5
ZnojmoBystrc1:1
Slavičín Zlín B 2:2
RousínovChropyně 2:2
Slavia Třebíč Hulín 1:1
SvitavyDolní Němčí 1:0
Drnovice BBrumov2:1
Napajedla Mutěnice2:2
7. kolo (Ne 16. září - 16:00)
MutěniceMSK Břeclav3:3
BrumovNapajedla 1:1
Dolní Němčí Drnovice B2:1
Hulín Svitavy2:0
Chropyně Slavia Třebíč 2:5
Zlín B Rousínov4:0
BystrcSlavičín 0:0
Slušovice Znojmo1:2
8. kolo (Ne 23. září - 16:00)
MSK BřeclavZnojmo0:1
Slavičín Slušovice 1:1
RousínovBystrc2:2
Slavia Třebíč Zlín B 0:2
SvitavyChropyně 1:0
Drnovice BHulín 3:1
Napajedla Dolní Němčí 2:0
MutěniceBrumov3:1
9. kolo (Ne 30. září - 16:00)
BrumovMSK Břeclav2:0
Dolní Němčí Mutěnice1:2
Hulín Napajedla 1:2
Chropyně Drnovice B2:1
Zlín B Svitavy2:1
BystrcSlavia Třebíč 1:1
Slušovice Rousínov4:1
ZnojmoSlavičín 4:0
10. kolo (Ne 7. října - 15:30)
MSK BřeclavSlavičín 1:2
RousínovZnojmo0:0
Slavia Třebíč Slušovice 1:2
SvitavyBystrc0:0
Drnovice BZlín B 1:0
Napajedla Chropyně 3:1
MutěniceHulín 4:1
BrumovDolní Němčí 1:0
11. kolo (Ne 14. října - 15:30)
Dolní Němčí MSK Břeclav2:2
Hulín Brumov2:1
Chropyně Mutěnice2:3
Zlín B Napajedla 0:0
BystrcDrnovice B1:1
Slušovice Svitavy0:0
ZnojmoSlavia Třebíč 4:1
Slavičín Rousínov4:1
12. kolo (Ne 21. října - 15:00)
MSK BřeclavRousínov2:2
Slavia Třebíč Slavičín 1:2
SvitavyZnojmo0:0
Drnovice BSlušovice 1:1
Napajedla Bystrc0:0
MutěniceZlín B 1:3
BrumovChropyně 3:2
Dolní Němčí Hulín 3:3
13. kolo (Ne 28. října - 14:00)
Hulín MSK Břeclav4:0
Chropyně Dolní Němčí 5:2
Zlín B Brumov2:2
BystrcMutěnice3:1
Slušovice Napajedla 2:0
ZnojmoDrnovice B3:0
Slavičín Svitavy0:0
RousínovSlavia Třebíč 0:2
14. kolo (Ne 4. listopadu - 13:30)
MSK BřeclavSlavia Třebíč 0:2
SvitavyRousínov1:0
Drnovice BSlavičín 5:0
Napajedla Znojmo0:1
MutěniceSlušovice 2:1
BrumovBystrc2:1
Dolní Němčí Zlín B 2:3
Hulín Chropyně 1:3
15. kolo (Ne 11. listopadu - 13:30)
Chropyně MSK Břeclav4:3
Zlín B Hulín 1:2
BystrcDolní Němčí 2:0
Slušovice Brumov1:2
ZnojmoMutěnice1:0
Slavičín Napajedla 2:0
RousínovDrnovice B0:3
Slavia Třebíč Svitavy1:1
16. kolo (Ne 17. března - 15:00)
MSK BřeclavSvitavy0:1
Slavia Třebíč Drnovice B1:0
RousínovNapajedla 0:1
Slavičín Mutěnice0:2
ZnojmoBrumov2:1
Slušovice Dolní Němčí 0:1
BystrcHulín 2:0
Zlín B Chropyně 4:3
17. kolo (Ne 24. března - 15:00)
Zlín B MSK Břeclav0:1
Chropyně Bystrc1:2
Hulín Slušovice 1:1
Dolní Němčí Znojmo0:2
BrumovSlavičín 1:4
MutěniceRousínov0:0
Napajedla Slavia Třebíč 0:0
Drnovice BSvitavy1:2
18. kolo (Ne 31. března - 16:00)
MSK BřeclavDrnovice B4:1
SvitavyNapajedla 3:0
Slavia Třebíč Mutěnice4:2
RousínovBrumov0:0
Slavičín Dolní Němčí 1:0
ZnojmoHulín 2:1
Slušovice Chropyně 3:1
BystrcZlín B 0:1
19. kolo (Ne 7. dubna - 16:00)
BystrcMSK Břeclav3:0
Zlín B Slušovice 3:0
Chropyně Znojmo0:1
Hulín Slavičín 3:2
Dolní Němčí Rousínov0:1
BrumovSlavia Třebíč 1:0
MutěniceSvitavy4:0
Napajedla Drnovice B1:2
20. kolo (Ne 14. dubna - 16:00)
MSK BřeclavNapajedla 3:0
Drnovice BMutěnice4:2
SvitavyBrumov0:1
Slavia Třebíč Dolní Němčí 3:2
RousínovHulín 0:1
Slavičín Chropyně 3:1
ZnojmoZlín B 1:1
Slušovice Bystrc0:0
21. kolo (Ne 21. dubna - 16:30)
Slušovice MSK Břeclav0:1
BystrcZnojmo6:2
Zlín B Slavičín 2:0
Chropyně Rousínov4:0
Hulín Slavia Třebíč 2:1
Dolní Němčí Svitavy3:0
BrumovDrnovice B0:0
MutěniceNapajedla 0:0
22. kolo (Ne 28. dubna - 16:30)
MSK BřeclavMutěnice2:2
Napajedla Brumov3:1
Drnovice BDolní Němčí 1:1
SvitavyHulín 1:1
Slavia Třebíč Chropyně 2:2
RousínovZlín B 0:6
Slavičín Bystrc2:0
ZnojmoSlušovice 5:2
23. kolo (Ne 5. května - 16:30)
ZnojmoMSK Břeclav1:0
Slušovice Slavičín 0:0
BystrcRousínov4:1
Zlín B Slavia Třebíč 0:2
Chropyně Svitavy2:3
Hulín Drnovice B2:2
Dolní Němčí Napajedla 1:0
BrumovMutěnice1:3
24. kolo (Ne 12. května - 16:30)
MSK BřeclavBrumov3:0
MutěniceDolní Němčí 3:1
Napajedla Hulín 2:1
Drnovice BChropyně 3:4
SvitavyZlín B 0:1
Slavia Třebíč Bystrc1:1
RousínovSlušovice 0:1
Slavičín Znojmo1:5
25. kolo (Ne 19. května - 16:30)
Slavičín MSK Břeclav1:1
ZnojmoRousínov3:0
Slušovice Slavia Třebíč 2:3
BystrcSvitavy2:1
Zlín B Drnovice B2:0
Chropyně Napajedla 3:2
Hulín Mutěnice2:4
Dolní Němčí Brumov2:1
26. kolo (Ne 26. května - 16:30)
MSK BřeclavDolní Němčí 4:3
BrumovHulín 3:0
MutěniceChropyně 3:3
Napajedla Zlín B 1:2
Drnovice BBystrc0:1
SvitavySlušovice 1:2
Slavia Třebíč Znojmo0:3
RousínovSlavičín 1:2
27. kolo (Ne 2. června - 16:30)
RousínovMSK Břeclav1:0
Slavičín Slavia Třebíč 6:1
ZnojmoSvitavy5:0
Slušovice Drnovice B2:1
BystrcNapajedla 3:2
Zlín B Mutěnice0:0
Chropyně Brumov2:1
Hulín Dolní Němčí 2:1
28. kolo (Ne 9. června - 16:30)
MSK BřeclavHulín 4:2
Dolní Němčí Chropyně 1:0
BrumovZlín B 0:2
MutěniceBystrc5:0
Napajedla Slušovice 3:0
Drnovice BZnojmo2:1
SvitavySlavičín 1:1
Slavia Třebíč Rousínov12:0
29. kolo (Ne 16. června - 16:30)
Slavia Třebíč MSK Břeclav7:1
RousínovSvitavy5:1
Slavičín Drnovice B1:2
ZnojmoNapajedla 2:0
Slušovice Mutěnice0:2
BystrcBrumov3:0
Zlín B Dolní Němčí 0:2
Chropyně Hulín 2:1
30. kolo (St 1. května - 16:30)
MSK BřeclavChropyně 4:0
Hulín Zlín B 1:5
Dolní Němčí Bystrc6:0
BrumovSlušovice 2:1
MutěniceZnojmo4:0
Napajedla Slavičín 3:1
Drnovice BRousínov1:1
SvitavySlavia Třebíč 1:3
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Znojmo30206459:2766
2.Zlín B30185758:2659
3.Mutěnice30169568:4057
4.Bystrc301310747:3649
5.Třebíč301371066:4646
6.Slavičín30129947:4545
7.Drno. B301271156:4543
8.Slušov.301161337:4239
9.Napaj.301161336:4639
10.Brumov301071339:4837
11.Hulín301061445:5436
12.Svitavy308101224:4134
13.Břeclav30961547:6333
14.D.Němčí30951644:4932
15.Chropyně30941754:7331
16.Rousínov30471925:7119

Najdete na iDNES.cz