Los soutěže

divize D 2000/2001

1. kolo (Ne 30. července - 0:00)
SvitavySparta Brno 1:3
ČAFC Židenice BrnoNapajedla 1:1
Hulín Slavia Třebíč 3:2
Zlín B Bystrc1:0
KroměřížZnojmo1:2
Třebíč BSlavkov u Brna 1:1
Slušovice MSK Břeclav1:1
Dolní Němčí Slavičín 0:4
2. kolo (Ne 6. srpna - 0:00)
Sparta Brno Slavičín 2:1
MSK BřeclavDolní Němčí 4:2
Slavkov u Brna Slušovice 2:2
ZnojmoTřebíč B3:0
BystrcKroměříž3:2
Slavia Třebíč Zlín B 0:0
Napajedla Hulín 2:3
SvitavyČAFC Židenice Brno2:0
3. kolo (Ne 13. srpna - 0:00)
ČAFC Židenice BrnoSparta Brno 1:3
Hulín Svitavy2:0
Zlín B Napajedla 0:1
KroměřížSlavia Třebíč 2:0
Třebíč BBystrc0:1
Slušovice Znojmo2:2
Dolní Němčí Slavkov u Brna 4:2
Slavičín MSK Břeclav4:1
4. kolo (Ne 20. srpna - 0:00)
Sparta Brno MSK Břeclav2:2
Slavkov u Brna Slavičín 0:1
ZnojmoDolní Němčí 7:1
BystrcSlušovice 0:0
Slavia Třebíč Třebíč B2:3
Napajedla Kroměříž0:0
SvitavyZlín B 1:5
ČAFC Židenice BrnoHulín 0:2
5. kolo (Ne 27. srpna - 0:00)
Hulín Sparta Brno 3:2
Zlín B ČAFC Židenice Brno3:0
KroměřížSvitavy2:1
Třebíč BNapajedla 3:0
Slušovice Slavia Třebíč 1:1
Dolní Němčí Bystrc3:3
Slavičín Znojmo5:1
MSK BřeclavSlavkov u Brna 1:0
6. kolo (Ne 3. září - 0:00)
Sparta Brno Slavkov u Brna 4:1
ZnojmoMSK Břeclav1:0
BystrcSlavičín 3:1
Slavia Třebíč Dolní Němčí 2:0
Napajedla Slušovice 3:0
SvitavyTřebíč B0:0
ČAFC Židenice BrnoKroměříž0:5
Hulín Zlín B 2:0
7. kolo (Ne 10. září - 0:00)
Zlín B Sparta Brno 2:1
KroměřížHulín 1:0
Třebíč BČAFC Židenice Brno3:2
Slušovice Svitavy2:0
Dolní Němčí Napajedla 1:1
Slavičín Slavia Třebíč 3:3
MSK BřeclavBystrc2:0
Slavkov u Brna Znojmo0:2
8. kolo (Ne 17. září - 0:00)
Sparta Brno Znojmo1:1
BystrcSlavkov u Brna 2:1
Slavia Třebíč MSK Břeclav2:1
Napajedla Slavičín 2:0
SvitavyDolní Němčí 3:0
ČAFC Židenice BrnoSlušovice 0:1
Hulín Třebíč B1:0
Zlín B Kroměříž0:1
9. kolo (Ne 24. září - 0:00)
KroměřížSparta Brno 4:2
Třebíč BZlín B 1:0
Slušovice Hulín 1:0
Dolní Němčí ČAFC Židenice Brno1:1
Slavičín Svitavy4:0
MSK BřeclavNapajedla 3:0
Slavkov u Brna Slavia Třebíč 0:2
ZnojmoBystrc3:0
10. kolo (Ne 1. října - 0:00)
Sparta Brno Bystrc0:1
Slavia Třebíč Znojmo2:1
Napajedla Slavkov u Brna 2:0
SvitavyMSK Břeclav0:2
ČAFC Židenice BrnoSlavičín 0:1
Hulín Dolní Němčí 2:0
Zlín B Slušovice 3:1
KroměřížTřebíč B1:0
11. kolo (Ne 8. října - 0:00)
Třebíč BSparta Brno 1:2
Slušovice Kroměříž0:3
Dolní Němčí Zlín B 2:2
Slavičín Hulín 1:2
MSK BřeclavČAFC Židenice Brno0:1
Slavkov u Brna Svitavy1:1
ZnojmoNapajedla 1:0
BystrcSlavia Třebíč 3:3
12. kolo (Ne 15. října - 0:00)
Sparta Brno Slavia Třebíč 1:2
Napajedla Bystrc3:0
SvitavyZnojmo0:1
ČAFC Židenice BrnoSlavkov u Brna 2:2
Hulín MSK Břeclav1:1
Zlín B Slavičín 3:0
KroměřížDolní Němčí 5:0
Třebíč BSlušovice 0:1
13. kolo (Ne 22. října - 0:00)
Slušovice Sparta Brno 0:0
Dolní Němčí Třebíč B1:1
Slavičín Kroměříž1:4
MSK BřeclavZlín B 3:2
Slavkov u Brna Hulín 1:2
ZnojmoČAFC Židenice Brno4:0
BystrcSvitavy2:1
Slavia Třebíč Napajedla 2:0
14. kolo (Ne 29. října - 0:00)
Sparta Brno Napajedla 3:3
SvitavySlavia Třebíč 1:0
ČAFC Židenice BrnoBystrc2:1
Hulín Znojmo7:2
Zlín B Slavkov u Brna 4:0
KroměřížMSK Břeclav1:0
Třebíč BSlavičín 2:0
Slušovice Dolní Němčí 1:3
15. kolo (Ne 5. listopadu - 0:00)
Dolní Němčí Sparta Brno 2:2
Slavičín Slušovice 1:0
MSK BřeclavTřebíč B4:3
Slavkov u Brna Kroměříž1:3
ZnojmoZlín B 2:1
BystrcHulín 2:1
Slavia Třebíč ČAFC Židenice Brno2:1
Napajedla Svitavy5:0
16. kolo (Ne 11. března - 0:00)
Sparta Brno Svitavy1:0
Napajedla ČAFC Židenice Brno3:1
Slavia Třebíč Hulín 0:1
BystrcZlín B 0:2
ZnojmoKroměříž1:3
Slavkov u Brna Třebíč B3:2
MSK BřeclavSlušovice 1:1
Slavičín Dolní Němčí 2:1
17. kolo (Ne 18. března - 0:00)
Slavičín Sparta Brno 2:1
Dolní Němčí MSK Břeclav1:0
Slušovice Slavkov u Brna 0:0
Třebíč BZnojmo2:0
KroměřížBystrc3:1
Zlín B Slavia Třebíč 0:0
Hulín Napajedla 3:0
ČAFC Židenice BrnoSvitavy0:0
18. kolo (Ne 25. března - 0:00)
Sparta Brno ČAFC Židenice Brno1:1
SvitavyHulín 1:1
Napajedla Zlín B 5:2
Slavia Třebíč Kroměříž1:1
BystrcTřebíč B1:4
ZnojmoSlušovice 1:0
Slavkov u Brna Dolní Němčí 0:1
MSK BřeclavSlavičín 0:3
19. kolo (Ne 1. dubna - 0:00)
MSK BřeclavSparta Brno 0:0
Slavičín Slavkov u Brna 0:1
Dolní Němčí Znojmo0:0
Slušovice Bystrc7:0
Třebíč BSlavia Třebíč 0:4
KroměřížNapajedla 2:1
Zlín B Svitavy1:1
Hulín ČAFC Židenice Brno2:1
20. kolo (Ne 8. dubna - 0:00)
Sparta Brno Hulín 3:2
ČAFC Židenice BrnoZlín B 3:2
SvitavyKroměříž2:1
Napajedla Třebíč B2:1
Slavia Třebíč Slušovice 1:2
BystrcDolní Němčí 1:3
ZnojmoSlavičín 3:1
Slavkov u Brna MSK Břeclav0:0
21. kolo (Ne 15. dubna - 0:00)
Slavkov u Brna Sparta Brno 0:2
MSK BřeclavZnojmo1:2
Slavičín Bystrc3:0
Dolní Němčí Slavia Třebíč 1:2
Slušovice Napajedla 1:1
Třebíč BSvitavy1:0
KroměřížČAFC Židenice Brno2:1
Zlín B Hulín 0:1
22. kolo (Ne 22. dubna - 0:00)
Sparta Brno Zlín B 1:6
Hulín Kroměříž0:0
ČAFC Židenice BrnoTřebíč B2:0
SvitavySlušovice 0:0
Napajedla Dolní Němčí 3:1
Slavia Třebíč Slavičín 3:1
BystrcMSK Břeclav0:3
ZnojmoSlavkov u Brna 2:1
23. kolo (Ne 29. dubna - 0:00)
ZnojmoSparta Brno 1:0
Slavkov u Brna Bystrc0:1
MSK BřeclavSlavia Třebíč 1:1
Slavičín Napajedla 2:2
Dolní Němčí Svitavy1:0
Slušovice ČAFC Židenice Brno4:1
Třebíč BHulín 2:1
KroměřížZlín B 6:0
24. kolo (Ne 6. května - 0:00)
Sparta Brno Kroměříž2:2
Zlín B Třebíč B3:0
Hulín Slušovice 2:0
ČAFC Židenice BrnoDolní Němčí 2:2
SvitavySlavičín 4:0
Napajedla MSK Břeclav0:0
Slavia Třebíč Slavkov u Brna 4:3
BystrcZnojmo1:3
25. kolo (Ne 13. května - 0:00)
BystrcSparta Brno 2:0
ZnojmoSlavia Třebíč 1:0
Slavkov u Brna Napajedla 1:2
MSK BřeclavSvitavy2:0
Slavičín ČAFC Židenice Brno3:2
Dolní Němčí Hulín 1:0
Slušovice Zlín B 3:2
Třebíč BKroměříž1:2
26. kolo (Ne 20. května - 0:00)
Sparta Brno Třebíč B1:0
KroměřížSlušovice 4:0
Zlín B Dolní Němčí 3:1
Hulín Slavičín 4:0
ČAFC Židenice BrnoMSK Břeclav1:1
SvitavySlavkov u Brna 3:1
Napajedla Znojmo2:2
Slavia Třebíč Bystrc2:2
27. kolo (Ne 27. května - 0:00)
Slavia Třebíč Sparta Brno 1:0
BystrcNapajedla 4:2
ZnojmoSvitavy0:2
Slavkov u Brna ČAFC Židenice Brno1:2
MSK BřeclavHulín 1:2
Slavičín Zlín B 0:3
Dolní Němčí Kroměříž1:4
Slušovice Třebíč B1:0
28. kolo (Ne 3. června - 0:00)
Sparta Brno Slušovice 4:1
Třebíč BDolní Němčí 2:2
KroměřížSlavičín 3:1
Zlín B MSK Břeclav3:1
Hulín Slavkov u Brna 4:1
ČAFC Židenice BrnoZnojmo0:4
SvitavyBystrc4:0
Napajedla Slavia Třebíč 2:3
29. kolo (Ne 10. června - 0:00)
Napajedla Sparta Brno 5:0
Slavia Třebíč Svitavy0:0
BystrcČAFC Židenice Brno2:1
ZnojmoHulín 4:1
Slavkov u Brna Zlín B 1:3
MSK BřeclavKroměříž1:2
Slavičín Třebíč B4:1
Dolní Němčí Slušovice 6:4
30. kolo (Ne 17. června - 0:00)
Sparta Brno Dolní Němčí 2:2
Slušovice Slavičín 0:0
Třebíč BMSK Břeclav2:2
KroměřížSlavkov u Brna 5:1
Zlín B Znojmo0:0
Hulín Bystrc7:0
ČAFC Židenice BrnoSlavia Třebíč 0:2
SvitavyNapajedla 1:0
Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Kroměříž30234375:2473
2.Hulín30203762:2963
3.Znojmo30195657:3462
4.Třebíč30149749:3551
5.Zlín B301451156:3847
6.Napaj.301281053:4144
7.Slavičín301331449:5142
8.Sparta B301091146:5039
9.Slušov.309111037:4238
10.Břeclav309101139:3837
11.Bystrc301141536:6737
12.Svitavy30971429:3834
13.D.Němčí308101244:6534
14.Třebíč B30951636:4732
15.Židenice30571829:6022
16.Slavkov 30262226:6412

Najdete na iDNES.cz