Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Martín Cáceres

narozen:07.04.1987
občanství:Uruguay
výška:182 cm
současné mužstvo:Lazio Řím
přišel:z klubu Hellas Verona
v mužstvu:od 08.01.2018
herní post:obránce
odehráno v reprezentaci:75
vstřeleno v reprezentaci:4

Charakteristika

Uruguayský obránce Martín Cáceres má za sebou plnou řadu angažmá. V roce 2007 přestoupil do Villarrealu, odkud hostoval v Huelvě. Pak si ho vybrala Barcelona, ale kvůli velké konkurenci se neprosadil. A tak odešel na hostování do Juventusu a Sevilly, kam v roce 2011 přestoupil. O rok později se vrátil do Juventusu, kde ho kromě dobrých zápasů potkal i trest za dopravní nehodu v opilosti, kterou způsobil v době, kdy měl zakázané řízení. Na jaře 2016 se zranil, klub mu neprodloužil smlouvu a Cáceres zůstal až do února 2017 bez angažmá. Pak v rychlém sledu prostřídal Southampton, Veronu a od ledna 2018 je v Laziu.

Přestupy
klubpříchododchod
Barcelona1.7.20086.8.2009
Juventus6.8.200930.8.2010
Sevilla30.8.20108.2.2012
Juventus8.2.20121.7.2016
Southampton16.2.20174.8.2017
Hellas Verona4.8.20178.1.2018
Lazio Řím8.1.2018doposud
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Viktoria Plzeň25175345:1856
2.SK Slavia Praha25147442:1649
3.SK Sigma Olomouc25129431:1845
4.AC Sparta Praha251110437:2143
5.FC Slovan Liberec25126733:2642
6.FK Jablonec25118637:2541
7.Bohemians Praha 19052598827:2335
8.FK Teplice2589829:2933
9.Fastav Zlín25771124:3928
10.1. FC Slovácko25691021:2827
11.MFK Karviná25681128:3326
12.FK Mladá Boleslav25751327:3926
13.Dukla Praha25751326:4526
14.FC Vysočina Jihlava25741427:4425
15.FC Baník Ostrava25571330:4022
16.Zbrojovka Brno25551515:3520


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze