Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Felipe Melo

narozen:26.08.1983
občanství:Brazílie
výška:183 cm
současné mužstvo:Palmeiras
přišel:z klubu Inter Milán
v mužstvu:od 08.01.2017
herní post:záložník
odehráno v reprezentaci:22
vstřeleno v reprezentaci:2
Přestupy
klubpříchododchod
Fiorentina1.7.20081.7.2009
Juventus1.7.20098.8.2011
Galatasaray8.8.201130.6.2012
Juventus30.6.201210.8.2012
Galatasaray10.8.201230.6.2013
Juventus30.6.20137.8.2013
Galatasaray7.8.201331.8.2015
Inter Milán31.8.20158.1.2017
Palmeiras8.1.2017doposud
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Viktoria Plzeň16151034:546
2.SK Slavia Praha1695227:732
3.SK Sigma Olomouc1695223:1032
4.FC Slovan Liberec1693424:1630
5.AC Sparta Praha1684421:1228
6.FK Teplice1665520:1723
7.Bohemians Praha 19051657415:1422
8.FK Jablonec1656521:2021
9.Fastav Zlín1655618:2320
10.Dukla Praha1654718:2919
11.FK Mladá Boleslav1652919:2917
12.Zbrojovka Brno1643912:2315
13.MFK Karviná16421016:2514
14.1. FC Slovácko1626813:2312
15.FC Baník Ostrava1625921:3211
16.FC Vysočina Jihlava16311215:3210


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze