Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejlepší Darida s Bořilem. Fotbalisté se i po prohře dočkali pochvaly

PAN STŘELEC. Vladimír Darida se náramně trefil z dálky a v duelu s Německem vyrovnal na 1:1. A takhle branku slavil. | foto:  Michal Růžička, MAFRA

3 2017
Průměrný výkon, průměrné představení za poslední rok. Čeští fotbalisté si za výkon v pátečním utkání proti Německu (1:2) vysloužili od čtenářů iDNES.cz horší dvojku, známka má hodnotu přesně 2,67. Nejlepším hráčem byl v hlasování střelec gólu Darida, nejhůř dopadl Kopic.

Sedmý zápas kvalifikace o postup na mistrovství světa 2018 a třetí nejlepší hodnocení. Jen po dvou dosavadních vítězstvích nad Norskem a San Marinem byli čtenářů k reprezentantům shovívavější.

Známky za zápas proti Německu

I když Češi prohráli, tak výkon se jim líbil mnohem víc než po remízových zápasech se Severním Irskem, Ázerbájdžánem a v Norsku.

Čtenáři známkují jako ve škole, nejlepší je jednička, nejhorší pětka. Spoustu jedniček nasbírali střední záložník Vladimír Darida, autor překrásného gólu na 1:1, a nováček v obraně Jan Bořil.

Oba výrazně odskočili zbytku pole, jako jediní mají průměr lepší než dvě. Daridovi napsala jedničku víc než polovina, konkrétně 1869 z téměř tři a půl tisíce hodnotících. Bořil ji měl u 1650 čtenářů. U ostatních převažovaly dvojky a trojky, u Kopice čtyřka.

Češi pod Jarolímem

Hodnocení čtenářů od léta 2016

Česko - Arménie (3:0) průměrná známka 2,18 - příprava

Česko - Severní Irsko (0:0) 2,94 - kvalifikace

Německo - Česko (3:0) 3,70 - kvalifikace

Česko - Ázerbájdžán (0:0) 3,34 - kvalifikace

Česko - Norsko (2:1) 2,27 - kvalifikace

Česko - Dánsko (1:1) 2,59 - příprava

Česko - Litva (3:0) 2,54 - příprava

San Marino - Česko (0:6) 2,20 - kvalifikace

Belgie - Česko (2:1 2,51 - příprava

Norsko - Česko (1:1), 3,41 - kvalifikace

Česko - Německo (1:2) 2,67 - kvalifikace

Třetí nejlepší hráč podle čtenářů byl Tomáš Souček, za něj se v těsném zástupu zařadili Jankto, Vaclík, Suchý, Gebre Selassie, Krmenčík a Kalas. Ti všichni měli horší dvojku. Trojku hlasující dali střídajícímu Krejčímu a Novákovi, Kopic už byl hodnocený na tři minus.

Kliment a Zmrhal hráli příliš málo, aby byli do známkování zařazeni.

V pondělí čeká fotbalisty osmý kvalifikační zápas, v Severním Irsku musí vyhrát, aby si udrželi teoretickou naději na druhou příčku a tím i na baráž, dodatečný dvojzápas o postup.

Autor:






Nejčtenější

recepty-emimino-krupave-bramboraky
recepty-emimino-krupave-bramboraky

Víte, v čem je kouzlo křupavých bramboráčků? My ano!

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze