Utkání 3. kvalifikační skupiny mistrovství Evropy hráčů do 21 let

Česko - Severní Irsko 4:0, konec zápasu.
90
Skončil druhý poločas. Česko - Severní Irsko 4:0.
79
Piták měl dvě výborné možnosti, první střelu vykopl z branky obránce, druhou mu chytil gólman.
78
Střídání Severního Irska: Graham nahradil Boylea.
75
Střídání Severního Irska: Holmese nahradil Hawe.
74
Nádherná akce českého týmu: Piták zasprintoval po pravé straně, přihrál Kaufamnovi, který dal vedle Jarolímovi, jenž střelou ze 16 metrů těsně minul.
69
Utkání sleduje 852 diváků.
68
Zápas proměnil domácí tým v úvodu druhé půle v exhibici. Po vystřídání tří hráčů se nebezpečí pro soupeřovou branku zmírnilo.
66
Střídání Česka: Kobylíka nahradil Piták.
65
Čech vyrazil s velkými obtížemi střelu McCanna z trestného kopu.
64
Střídání Severního Irska: Scates nahradil Tonera.
60
Střídání Česka: Zelenku nahradil Jarolím.
59
Vachoušek střílí gól! Zelenka poslal kolmicí dopředu Urbánka, který přihrál po zemi před branku, kde se nadvakrát prosadil Vachoušek. Česko - Severní Irsko 4:0.
56
Střídání Česka: Kováč nahradil Jiránka.
54
Kobylík střílí gól! Kobylík si na půlce narazil s Voříškem, vyslal dopředu Vachouška, který mu hned míč vrátil patičkou a zblízka prostřelil gólmana. Česko - Severní Irsko 3:0.
51
Urbánek se probil přes tři hráče, v pokutovém území si dal míč mezi další dva beky, ale z 8 metrů přestřelil.
48
Kaufman střílí gól! Urbánek obešel Holmese, z brankové čáry přihrál zpět Kaufmana, který střílel do prázdné branky. Česko - Severní Irsko 2:0.
46
Obě mužstva pokračují v nezměněných sestavách.
46
Začal druhý poločas utkání, Česko - Severní Irsko 1:0.
45
Skončil první poločas utkání, Česko - Severní Irsko 1:0
44
Kaufman pálil ze 14 metrů, ale míč stačil v poslední chvíli zblokovat obráncena roh.
42
Zelenka narazil míč Urbánkovi, ale obránce ho vytlačil ze střeleckého úhlu.
38
Český tým není tak nebezpečný jako v úvodu zápasu, přesto s přehledem kontroluje zápas. Snaží se o nápadité kombinace, ale důrazný soupeř je často překazí.
34
První střela hostující týmu na branku, gólman Čech však neměl s ranou Holmese problémy.
25
Nádherná akce Voříška se Zelenkou, kteří vyškolili hostující obranu. Zelenka pak přihrál na malém vápně Vachouškovi, který střílel těsně vedle.
23
Kaufman střílí gól! Vachoušek nádherně uvolnil Kaufmana, který běžel sám na brankáře a střelu umístil podél něj k tyči. Česko - Severní Irsko 1:0.
21
Tlak českých fotbalistů slábne, soupeři se daří kouskovat hru a dobře bránit.
15
Hraje se výhraně na půli hostující týmu, který s vypětím všech sil odolává českým nájezdům.