Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Bydlení na mistrovství Češi stále hledají

14 2005
Praha - Čeští fotbalisté zatím stále ještě nevědí, kde bude v příštím roce jejich přechodný domov po dobu světového šampionátu v Německu. "Pořadatelé nás ujistili, že máme na výběr ubytovacího objektu dost času," hlásil ve středu odpoledne z okolí Hamburku tiskový mluvčí české reprezentace Lukáš Tuček.

Čtrnáctý prosinec byl původně termínem, do kterého jednotlivé výpravy měly vybrané ubytování nahlásit.

"Ale nejsme sami, kdo si ještě nevybral," připomněl Tuček, že ještě dalších sedm účastníků šampionátu také ještě nejvhodnější hotel hledá. "Přece nikdo někoho z mistrovství nevyloučí jen proto, že zatím nenašel vyhovující ubytování."

Vedle Tučka vybírá v Německu ubytovací kapacity také vedoucí reprezentačního mužstva Jaroslav Dudl. Oba mají přesné instrukce od trenéra Karla Brücknera.

"Zatím jezdíme od města k městu, od hotelu k hotelu, ale najít ideální místo se pořád ještě nepovedlo. A dnes to rozhodně nebude," pokračoval Tuček, který společně s Dudlem probere v úvahu připadající místa na páteční schůzce s Brücknerem.

"Před páteční poradou výběr navštívených míst zúžíme a hotely, které se trenérovi budou zamlouvat, si Brückner pojede prohlédnout osobně.

Není tajemstvím, že Češi hledají ubytování v klidnějším místě, dál od městských center.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze