Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Brückner dodatečně nominoval Sionka

11 2003
Praha - Nominace fotbalové reprezentace na sobotní přípravný zápas s Kanadou se pořád mění. Poté, co se od pondělí omluvili kvůli zranění čtyři hráči, trenér Karel Brückner dodatečně pozval záložníky sparťana Libora Sionka a Petra Voříška z Teplic. V úterý ráno z kádru na Kanadu vypadli zranění Šmicer,Lokvenc a Holeňák, už o den dřív Rosický s Jiránkem.

Až nezvykle vysoký počet hráčů pozval Brückner na přípravný zápas s Kanadou. Jenže z původní dvaadvacetičlenné nominace zbylo jen sedmnáct hráčů. Brückner vzápětí potíže řešil nominací Sionka a Voříška.

Národní mužstvo v závěrečném zápase roku určitě v nejsilnější sestavě nenastoupí. Už dřív pro přípravu vypadli dlouhodobě zraněný Baroš a Grygera, který se ve stejném termínu žení.

V pondělí se omluvil Rosický kvůli potížím se zády a Jiránek kvůli bolavým tříslům.

Vladimír Šmicer, který delší dobu překonává bolesti v achilovce. Liverpoolský záložník využil přestávky v anglické lize a zranění se rozhodl léčit u mnichovského specialisty.

V pátek u doktora Müller-Wohlfahrta se má hlásit i Vratislav Lokvenc, který má stejné zdravotní problémy jako Šmicer.

Holeňák, který si v pondělní dohrávce se Slavií natáhl stehenní sval, na pražský sraz přijede, ale po lékařské prohlídce ho nejspíš pošlou domů. "Na hraní to nevypadá," poznamenal.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze