Diskuze

Brazílie je prvním čtvrtfinalistou, přes Chile postoupila na penalty

Fotbalová Brazílie jásá. Po dramatickém zápase proti Chile se stala prvním čtvrtfinalistou mistrovství světa, které sama pořádá. Utkání skončilo v normální hrací době i po prodloužení 1:1. Penaltový rozstřel vyhrál domácí tým 3:2.

P86e85t33r 64M50ü20l24l95e29r

29. 6. 2014 10:51

proti Kolumbii to budou mít určitě ještě složitější pokud se nezlepší.....

možnosti

Cilskej brankář byl taky moc moc dobrej.

1 0
možnosti

Pěkný zápas a obrovská smůla Chile.Ta poslední rána měl být gól a ne břevno.Rozhodující je však konečný výsledek.Tak že gratulace Brazílii.;-(

0 0
možnosti

I Brazilci mohli jít kolikrát do vedení. A objektivně řečeno, Chile už v nastavení nestíhala a modlila se za penalty, nastřelené břevno byla jejich jediná šance. Smůly i štěstí měli oba celky v celém zápase stejně... každý chvilku tahal pilku.

0 0
možnosti

víc štěstí jak rozumu, tak snad jim stopku vystaví Kolumbie :-)

1 0
možnosti

Tak lepší vyhrál

1 1
možnosti

Všichni jsou na větvi z rozhodčího, který v prvním poločase odpustil Chile dvě žluté karty a v druhém Brazílii jednu červenou... Mínusy sem;-D

2 0
možnosti

ale zrovna tohle vždy záleží na citu rozhodčího a někteří (hlavně ti angličtí) kartama rádi šetří. Tady je hlavně důležitý že dost s přehledem posuzoval fauly a simulace a nepřipouštěl žádné debaty, ať pískl cokoliv a z drtivé většiny vše správně, nikdo s hráčů ani nepípl a atmosféra žlutého stadionu na něj neměla ale vůůbec žádný vliv. Ta odhalená ruka při gólu Hulka už je takový bonus na celkově dobrém výkonu.

7 0
možnosti

Zas nuda Brazilie.Přepnu to na ulici..................

0 0
možnosti

mohlo by se zdat, ze zvladli prve play off a ted uz si jdou pro pohar, avsak ten ceka na jinej tym a ja verim v jeden! Ten co hraje jako tym a hraci hraji pro tym.

0 1
možnosti

Tak zrovna chile se prezentovalo celkem tymovym vykonem ve všech utkanich.

Kolumbie tam chybí Radamel Falcao,jedna šance jeden gol s neuprosnou pravidelností,to je hrač co v utkaní kde jsou 3 šance chybí.