Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


ANKETA: Kdo by proti Emirátům měl být v základní sestavě

V takové sestavě čeští fotbalisté na turnaji v Emirátech určitě nenastoupí. | foto:  Michal Růžička, MAFRA

13 2009
Většina stabilních fotbalistů národnímu mužstvu chybí, kdo by tedy v neděli na turnaji ve Spojených arabských emirátech proti domácímu výběru měl nastoupit v základní sestavě?

Vybírat můžete z dvacetičlenné nominace, která je premiérovou nového kouče Michala Bílka.

ANKETA

Kdo by měl proti Emirátům nastoupit v základní sestavě?

Turnaj v Al Ainu je nejen první akcí Bílka, ale také tam budě pět fotbalistů debutovat. Ondřej Kušnír, Jan Blažek, Mario Holek, Mario Lička a Michal Švec ještě za národní tým nikdy nenastoupili.

Navíc až na Davida Rozehnala a Jaroslava Plašila má většina hráčů současného kádru s reprezentačním dresem minimální zkušenosti.

Brankáře můžete volit mezi Jaroslavem Drobným a Tomášem Grigarem, oba zatím nasbírali jen jediný start.

Do obrany je šest kandidátů. Na místa krajních beků připadají v úvahu Ondřej Kušnír, David Limberský. Na pozice stoperů Roman Hubník, David Rozehnal, Jan Šimůnek a dodatečně nominovaný Jan Rajnoch.

Do zálohy můžete vybírat ze sedmi jmen. Martin Fillo, Daniel Pudil, Mario Lička mohou nastoupit na krajích. Marek Matějovský, Jaroslav Plašil, Michal Švec a Mario Holek ve středu pole.

Do útoku se počítá s Tomášem Necidem, Michalem Papadopulosem, Jan Blažkem, Lukášem Magerou a Adamem Hloušek. Ten však může nastoupit i na levém kraji zálohy.

Kdo by měl být v základní sestavě?

ANKETA

Kdo by měl proti Emirátům nastoupit v základní sestavě?

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze