Diskuze

Stramaccioniho potěšil úvod a tři body. Druhá půle se mi nelíbila, řekl

Když po pěti minutách u lavičky slavil vedoucí gól, asi netušil, že ve druhé půli ještě prožije krušné chvilky. Andrea Stramaccioni, trenér fotbalové Sparty, nakonec dovedl svůj tým v jarní ligové premiéře k vítězství 2:0 nad Libercem, ale po pauze sparťané vypadli ze hry a dlouho si koledovali o vyrovnání.

No, viděl jsem jen druhý poločas, taky mě za Spartu - bohužel - nelíbil. A ten Stanciu mne v něm nepřesvědčil. Zlatý Rosa.

0 0
možnosti

První poločas skutečně naznačil výrazné zlepšení, ten druhý zas upadl do podprůměru. Liberec se představil jako kvalitní mužstvo a výhra nad ním se cení, i když ji Sparta bránila do poslední minuty. Penalta byla 100%, jak ji může někdo z řad antisparťanů zpochybňovat, to je opravdu mimo veškeré chápání...

8 0
možnosti

Samozřejmě, výsledek se počítá. Tu pencli bych v daný moment (cca půl minuty do konce) už ani nepískal. Ten zákrok se mi zdál spíš takový nemotorný než hrubý úmysl. Co mě ale víc mrzelo, byl ten mizerný výkon Sparty ve druhé půlce. Snad se to zlepší.

0 0
možnosti

J14a24n 41A50n97d50r60á77š

19. 2. 2018 9:58

No Lafata vypadal dost nastvane, ze ho Kanga nepustil na penaltu...potom jen tak mavnul rukou na Kangu at si to treba sezere :-)

možnosti

Benevento si poradí.Místo šestky dá pětku,desítku nechá vpravo a osmičku nalevo.Jinak to byl tedy válec!Ohromný progres od podzimu,tetelili se strachy až do konce.Za ty prachy,dobrý.

5 9
možnosti

No, nevím. Hrál pátý se čtvrtým a Liberec se půl hodiny nedostal pořádně za půlku. Jestli v tom nevidíte progres proti podzimu, tak holt nevidíte. Že nepřidali druhý gól vedlo nakonec k tomu, že ve druhé půli zalezli. Liberec neměl co ztratit, tak riskoval a určitě to nejsou nějací nazdárci, když byli před Spartou.

15 1
možnosti

v češtine je pre to pekný výraz - mluvka (dúfam že je to ok)

2 6
možnosti

jo, je to o.k. - aby tě neznervóznily ty mínusy ...

3 0
možnosti

Ale bylo vidět že manšaft na to má a umí to ! Práce s balonem , žádná simulace , dravost v první půli byla v naší lize nevídaná ! Bude to dobrý R^

16 0
možnosti

Takovych polocasu uz na podzim par bylo, takove svetelko nadeje, ktere zahy zhasl dalsi zapas. Az uvidim 3 dobre zapasy v rade, pak zacnu videt nadeji :-)

2 0
možnosti

To mně taky ne.

Ale chápu první zápas, nepřišel druhý gól a mužstvo zalezlo a bálo se o výsledek.

I tak Liberec až na jeden závar nic neměl.