Krmenčík v 59. minutě vystřídal jiného útočníka Badjiho a následně asistoval u trefy Langa. Bruggy se dál drží na prvním místě tabulky s tříbodovým náskokem na druhé Charleroi, které má ale dvě utkání k dobru.
Výsledky 13. kola: Standard Lutych - Eupen 2:2, Ostende - Antverpy 1:1, Waasland-Beveren - Cercle Bruggy 0:2, FC Bruggy - Kortrijk 1:0, Beerschot - Anderlecht 2:1, Waregem - Mechelen 1:2, Charleroi - Gent 0:1, Genk - Mouscron 4:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 13 | 8 | 2 | 3 | 29:11 | 26 |
2. | Genk | 13 | 7 | 4 | 2 | 26:17 | 25 |
3. | Beerschot | 13 | 8 | 1 | 4 | 35:31 | 25 |
4. | Charleroi | 12 | 7 | 2 | 3 | 21:11 | 23 |
5. | Standard Lutych | 13 | 6 | 5 | 2 | 17:12 | 23 |
6. | Antverpy | 13 | 6 | 4 | 3 | 23:17 | 22 |
7. | Anderlecht | 13 | 5 | 6 | 2 | 23:18 | 21 |
8. | Cercle Bruggy | 12 | 6 | 0 | 6 | 19:18 | 18 |
9. | Lovaň | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:19 | 18 |
10. | Ostende | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:13 | 16 |
11. | Gent | 13 | 5 | 1 | 7 | 21:20 | 16 |
12. | Kortrijk | 13 | 4 | 4 | 5 | 18:20 | 16 |
13. | Eupen | 12 | 2 | 7 | 3 | 13:19 | 13 |
14. | Mechelen | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:22 | 12 |
15. | Waregem | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:28 | 11 |
16. | St. Truiden | 11 | 2 | 3 | 6 | 12:21 | 9 |
17. | Waasland-Beveren | 11 | 1 | 2 | 8 | 14:29 | 5 |
18. | Mouscron | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:18 | 3 |
Nizozemská liga
Výsledky 9. kola: Tilburg - Venlo 2:1, Groningen - Arnhem 1:1, Zwolle - Utrecht 1:1, Ajax Amsterdam - Almelo 5:0, Sittard - Feyenoord Rotterdam 1:3, Sparta Rotterdam - Haag 6:0, Twente Enschede - PSV Eindhoven 1:1, Waalwijk - Heerenveen 1:1, Alkmaar - Emmen 1:0
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterdam | 9 | 8 | 0 | 1 | 37:5 | 24 |
2. | Arnhem | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:6 | 22 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 9 | 6 | 3 | 0 | 22:10 | 21 |
4. | PSV Eindhoven | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:6 | 20 |
5. | Twente Enschede | 9 | 5 | 3 | 1 | 21:9 | 18 |
6. | Heerenveen | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:12 | 17 |
7. | Alkmaar | 8 | 3 | 5 | 0 | 19:12 | 14 |
8. | Groningen | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:11 | 14 |
9. | Utrecht | 8 | 2 | 4 | 2 | 9:12 | 10 |
10. | Sparta Rotterdam | 9 | 2 | 3 | 4 | 15:17 | 9 |
11. | Zwolle | 9 | 1 | 5 | 3 | 10:15 | 8 |
12. | Tilburg | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 |
13. | Almelo | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | 8 |
14. | Venlo | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:28 | 8 |
15. | Waalwijk | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:16 | 6 |
16. | Haag | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:26 | 4 |
17. | Emmen | 9 | 0 | 3 | 6 | 11:22 | 3 |
18. | Sittard | 9 | 0 | 3 | 6 | 12:25 | 3 |
Druhá anglická liga
Výsledky 12. kola: Bournemouth - Reading 4:2,Barnsley - Nottingham 2:0, Bristol - Derby 1:0, Luton - Blackburn 1:1, Middlesbrough - Norwich 0:1, Millwall - Cardiff 1:1, Preston - Sheffield Wednesday 1:0, QPR - Watford 1:1, Stoke - Huddersfield 4:3, Swansea - Rotherham 1:0, Wycombe - Brentford 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Norwich | 12 | 7 | 3 | 2 | 14:8 | 24 |
2. | Bournemouth | 12 | 6 | 5 | 1 | 19:11 | 23 |
3. | Bristol | 12 | 7 | 2 | 3 | 16:11 | 23 |
4. | Swansea | 12 | 6 | 4 | 2 | 14:7 | 22 |
5. | Watford | 12 | 6 | 4 | 2 | 15:10 | 22 |
6. | Reading | 12 | 7 | 1 | 4 | 19:16 | 22 |
7. | Stoke | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:15 | 21 |
8. | Middlesbrough | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:6 | 18 |
9. | Millwall | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:9 | 18 |
10. | Luton | 12 | 5 | 3 | 4 | 10:12 | 18 |
11. | Brentford | 12 | 4 | 5 | 3 | 17:12 | 17 |
12. | Preston | 12 | 5 | 1 | 6 | 16:14 | 16 |
13. | Barnsley | 12 | 4 | 4 | 4 | 14:13 | 16 |
14. | Blackburn | 12 | 4 | 3 | 5 | 22:15 | 15 |
15. | Cardiff | 12 | 3 | 5 | 4 | 13:12 | 14 |
16. | Huddersfield | 12 | 4 | 2 | 6 | 15:17 | 14 |
17. | Birmingham | 12 | 3 | 5 | 4 | 9:11 | 14 |
18. | QPR | 12 | 3 | 5 | 4 | 12:16 | 14 |
19. | Rotherham | 12 | 3 | 3 | 6 | 10:13 | 12 |
20. | Nottingham | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:14 | 12 |
21. | Coventry | 12 | 2 | 3 | 7 | 12:23 | 9 |
22. | Wycombe | 12 | 2 | 2 | 8 | 6:19 | 8 |
23. | Sheffield Wednesday | 12 | 3 | 3 | 6 | 6:11 | 6 |
24. | Derby | 12 | 1 | 3 | 8 | 5:17 | 6 |
Poznámka: Sheffieldu bylo odečeteno šest bodů kvůli porušení finančních pravidel.
Polská liga
Výsledky 10. kola: Zaglebie Lubin - Mielec 2:2, Warta Poznaň - Wisla Krakov 2:1, Gdaňsk - Vratislav 3:2, Zabrze - Gliwice 1:2, Lech Poznaň - Čenstochová 3:3, Cracovia Krakov - Legia Varšava 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Legia Varšava | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:9 | 22 |
2. | Čenstochová | 10 | 6 | 3 | 1 | 23:12 | 21 |
3. | Zabrze | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:10 | 17 |
4. | Gdaňsk | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:13 | 16 |
5. | Štětín | 8 | 4 | 3 | 1 | 10:5 | 15 |
6. | Zaglebie Lubin | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:9 | 15 |
7. | Vratislav | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:12 | 14 |
8. | Warta Poznaň | 10 | 4 | 1 | 5 | 8:10 | 13 |
9. | Bialystok | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:13 | 11 |
10. | Lech Poznaň | 9 | 2 | 4 | 3 | 17:16 | 10 |
11. | Wisla Krakov | 10 | 2 | 4 | 4 | 15:14 | 10 |
12. | Cracovia Krakov | 10 | 3 | 5 | 2 | 14:13 | 9 |
13. | Plock | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:12 | 9 |
14. | Bielsko-Biala | 9 | 1 | 3 | 5 | 10:22 | 6 |
15. | Mielec | 10 | 1 | 3 | 6 | 10:22 | 6 |
16. | Gliwice | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:15 | 5 |
Poznámka: Cracovii Krakov bylo odečteno 5 bodů za korupci v sezoně 2003/2004.
Ruská liga
Výsledky 15. kola: FK Krasnodar - Tambov 1:0, Groznyj - Petrohrad 2:2, Lokomotiv Moskva - Tula 1:0, Spartak Moskva - Dynamo Moskva 1:1, CSKA Moskva - Soči 1:1, Volgograd - Jekatěrinburg 0:0, Kazaň - FK Rostov 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 15 | 10 | 2 | 3 | 28:11 | 32 |
2. | Petrohrad | 15 | 9 | 4 | 2 | 32:12 | 31 |
3. | Spartak Moskva | 15 | 8 | 5 | 2 | 25:16 | 29 |
4. | Dynamo Moskva | 15 | 8 | 3 | 4 | 21:12 | 27 |
5. | FK Rostov | 15 | 8 | 2 | 5 | 18:15 | 26 |
6. | Soči | 15 | 6 | 6 | 3 | 23:21 | 24 |
7. | Groznyj | 15 | 7 | 3 | 5 | 19:18 | 24 |
8. | Lokomotiv Moskva | 15 | 7 | 3 | 5 | 16:16 | 24 |
9. | FK Krasnodar | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:18 | 21 |
10. | Kazaň | 15 | 6 | 3 | 6 | 21:22 | 21 |
11. | Jekatěrinburg | 15 | 3 | 7 | 5 | 11:15 | 16 |
12. | Tula | 15 | 3 | 4 | 8 | 17:27 | 13 |
13. | Tambov | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:18 | 12 |
14. | Chimki Moskva | 14 | 3 | 3 | 8 | 15:25 | 12 |
15. | Volgograd | 15 | 1 | 5 | 9 | 7:23 | 8 |
16. | Ufa | 14 | 1 | 4 | 9 | 8:27 | 7 |
Slovenská liga
Výsledky 14. kola: Michalovce - Senica 0:1 (32. Piroška), Sereď - Ružomberok 0:0, Žiar nad Hronom - Trnava 3:3 (17. Chríbik, 69. Petrák, 80. Bimenyimana - 51. Yao, 61. Vlasko, 90.+2 Savvidis), Žilina - Trenčín 2:0 (15. Bernát, 59. Kurminowski), Nitra - Dunajská Streda 0:1 (50. Divkovič), Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:1 (17. De Marco, 66. Strelec - 56. Ďubek)
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 14 | 10 | 2 | 2 | 34:9 | 32 |
2. | Dunajská Streda | 13 | 10 | 2 | 1 | 35:15 | 32 |
3. | Žilina | 14 | 8 | 1 | 5 | 35:22 | 25 |
4. | Trnava | 14 | 6 | 2 | 6 | 18:17 | 20 |
5. | Zlaté Moravce | 14 | 5 | 4 | 5 | 26:18 | 19 |
6. | Nitra | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:25 | 18 |
7. | Ružomberok | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:21 | 17 |
8. | Sereď | 13 | 3 | 6 | 4 | 16:22 | 15 |
9. | Senica | 14 | 4 | 3 | 7 | 15:26 | 15 |
10. | Michalovce | 14 | 3 | 3 | 8 | 12:31 | 12 |
11. | Žiar nad Hronom | 14 | 1 | 8 | 5 | 17:23 | 11 |
12. | Trenčín | 14 | 2 | 5 | 7 | 16:28 | 11 |