Jeho tým dál drží páté místo a hájí pozice zaručující účast v play off o postup do Premier League. Fotbalistům Derby se podařilo vyhrát podruhé za sebou poté, co v osmi předchozích zápasech body pokaždé ztratili.
Na Slovensku se v utkání prvního s druhým více dařilo Trnavě, která nad Slovanem Bratislava zvítězila 1:0 a navýšila svůj náskok na 10 bodů.
Anglie, 2. liga
Výsledky 41. kola: Barnsley - Sheffield United 3:2, Norwich - Aston Villa 3:1, Birmingham - Burton 1:1, Brentford - Ipswich 1:0, Derby - Bolton 3:0 (jeden gól Vydra), Hull - QPR 4:0, Leeds - Sunderland 1:1, Middlesbrough - Nottingham 2:0, Millwall - Bristol 2:0, Reading - Preston 1:0, Sheffield Wednesday - Fulham 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Wolverhampton | 41 | 27 | 8 | 6 | 74:36 | 89 |
2. | Cardiff | 40 | 24 | 8 | 8 | 62:34 | 80 |
3. | Fulham | 41 | 22 | 12 | 7 | 71:41 | 78 |
4. | Aston Villa | 41 | 21 | 10 | 10 | 65:40 | 73 |
5. | Derby | 40 | 18 | 14 | 8 | 60:38 | 68 |
6. | Middlesbrough | 41 | 19 | 9 | 13 | 58:39 | 66 |
7. | Millwall | 41 | 17 | 14 | 10 | 52:39 | 65 |
8. | Bristol | 41 | 16 | 14 | 11 | 56:47 | 62 |
9. | Sheffield United | 41 | 18 | 8 | 15 | 55:48 | 62 |
10. | Brentford | 41 | 16 | 13 | 12 | 57:47 | 61 |
11. | Preston | 41 | 15 | 15 | 11 | 49:43 | 60 |
12. | Norwich | 41 | 14 | 13 | 14 | 45:51 | 55 |
13. | Leeds | 41 | 15 | 9 | 17 | 53:57 | 54 |
14. | Ipswich | 41 | 15 | 8 | 18 | 49:52 | 53 |
15. | QPR | 41 | 13 | 11 | 17 | 49:61 | 50 |
16. | Sheffield Wednesday | 41 | 11 | 14 | 16 | 48:55 | 47 |
17. | Nottingham | 40 | 13 | 7 | 20 | 43:58 | 46 |
18. | Hull | 41 | 10 | 14 | 17 | 59:61 | 44 |
19. | Reading | 41 | 10 | 12 | 19 | 46:60 | 42 |
20. | Birmingham | 41 | 11 | 7 | 23 | 31:58 | 40 |
21. | Bolton | 41 | 9 | 12 | 20 | 34:62 | 39 |
22. | Barnsley | 40 | 8 | 13 | 19 | 42:60 | 37 |
23. | Sunderland | 41 | 6 | 14 | 21 | 44:73 | 32 |
24. | Burton | 41 | 7 | 11 | 23 | 30:72 | 32 |
Skotsko
Výsledky 33. kolo: Hamilton - Celtic Glasgow 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 33 | 22 | 9 | 2 | 64:21 | 75 |
2. | Glasgow Rangers | 33 | 19 | 5 | 9 | 67:38 | 62 |
3. | Aberdeen | 33 | 19 | 5 | 9 | 50:36 | 62 |
4. | Hibernian | 33 | 16 | 11 | 6 | 49:35 | 59 |
5. | Kilmarnock | 32 | 14 | 10 | 8 | 43:38 | 52 |
6. | Hearts | 33 | 11 | 13 | 9 | 35:30 | 46 |
7. | Motherwell | 33 | 10 | 8 | 15 | 36:43 | 38 |
8. | St. Johnstone | 33 | 10 | 8 | 15 | 32:47 | 38 |
9. | Hamilton | 32 | 8 | 6 | 18 | 42:58 | 30 |
10. | FC Dundee | 33 | 8 | 6 | 19 | 31:53 | 30 |
11. | Ross County | 33 | 6 | 8 | 19 | 38:57 | 26 |
12. | Partick Thistle | 33 | 6 | 7 | 20 | 26:57 | 25 |
Slovensko
Výsledky 4. kola (skupina o titul): Trnava - Slovan Bratislava 1:0 (56. Ofosu), Ružomberok - Žilina 1:2 (42. Gešnábel - 37. a 90.+2 Mráz), Trenčín - Dunajská Streda 1:3 (85. Čatakovič - 12. Davis, 51. Bayo, 76. Vida).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trnava | 26 | 18 | 3 | 5 | 37:18 | 57 |
2. | Dunajská Streda | 26 | 13 | 9 | 4 | 36:23 | 48 |
3. | Slovan Bratislava | 26 | 13 | 8 | 5 | 48:29 | 47 |
4. | Žilina | 26 | 14 | 2 | 10 | 47:41 | 44 |
5. | Trenčín | 26 | 11 | 6 | 9 | 62:40 | 39 |
6. | Ružomberok | 26 | 9 | 9 | 8 | 34:28 | 36 |
Výsledky 4. kola (skupina o udržení): Nitra - Podbrezová 0:0, Prešov - Zlaté Moravce 1:0 (86. Gatarič), Senica - Michalovce 0:2 (36. Kocelník, 90.+1 Kurmonowski).´
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Nitra | 26 | 9 | 10 | 7 | 21:18 | 37 |
2. | Michalovce | 26 | 8 | 7 | 11 | 25:27 | 31 |
3. | Podbrezová | 26 | 8 | 4 | 14 | 23:39 | 28 |
4. | Zlaté Moravce | 26 | 7 | 5 | 14 | 30:42 | 26 |
5. | Prešov | 26 | 4 | 8 | 14 | 16:46 | 20 |
6. | Senica | 26 | 3 | 7 | 16 | 20:48 | 16 |
Nizozemsko
Výsledky 30. kola: Breda - Arnhem 1:0, Alkmaar - PSV Eindhoven 2:3, Roda Kerkrade - Zwolle 3:2, Sparta Rotterdam - Venlo 3:2, Utrecht - Haag 3:3, Heerenveen - Groningen 1:1, Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 1:3, Ajax Amsterodam - Almelo 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 30 | 25 | 2 | 3 | 79:34 | 77 |
2. | Ajax Amsterdam | 30 | 22 | 4 | 4 | 80:28 | 70 |
3. | Alkmaar | 30 | 19 | 5 | 6 | 59:32 | 62 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 30 | 16 | 6 | 8 | 62:34 | 54 |
5. | Utrecht | 30 | 13 | 10 | 7 | 53:47 | 49 |
6. | Zwolle | 30 | 12 | 7 | 11 | 41:44 | 43 |
7. | Arnhem | 30 | 11 | 9 | 10 | 46:41 | 42 |
8. | Heerenveen | 30 | 10 | 10 | 10 | 42:47 | 40 |
9. | Haag | 30 | 11 | 7 | 12 | 37:45 | 40 |
10. | Excelsior Rotterdam | 30 | 11 | 5 | 14 | 37:47 | 38 |
11. | Almelo | 30 | 10 | 7 | 13 | 41:55 | 37 |
12. | Venlo | 30 | 7 | 13 | 10 | 33:43 | 34 |
13. | Groningen | 30 | 6 | 12 | 12 | 43:48 | 30 |
14. | Tilburg | 30 | 8 | 6 | 16 | 44:55 | 30 |
15. | Breda | 30 | 8 | 6 | 16 | 35:52 | 30 |
16. | Roda Kerkrade | 30 | 7 | 5 | 18 | 33:61 | 26 |
17. | Sparta Rotterdam | 30 | 6 | 6 | 18 | 29:59 | 24 |
18. | Twente Enschede | 30 | 4 | 8 | 18 | 33:55 | 20 |
Belgie
Výsledky 2. kola (skupina o titul): Genk - Standard Lutych 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 37 |
2. | Anderlecht | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 31 |
3. | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 28 |
4. | Charleroi | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 26 |
5. | Genk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 25 |
6. | Standard Lutych | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 25 |
Švýcarsko
Výsledky 28. kola: FC Curych - Grasshopper Curych 1:1, Thun - Lucern 1:0, Lausanne - Sion 0:2, Lugano - Basilej 0:1 (za hosty ČK Suchý), St. Gallen - Young Boys Bern 2:4.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Young Boys Bern | 28 | 20 | 5 | 3 | 68:30 | 65 |
2. | Basilej | 27 | 14 | 7 | 6 | 46:23 | 49 |
3. | St. Gallen | 28 | 13 | 3 | 12 | 43:51 | 42 |
4. | Lucern | 28 | 11 | 7 | 10 | 39:42 | 40 |
5. | FC Curych | 27 | 9 | 10 | 8 | 35:32 | 37 |
6. | Grasshopper Curych | 28 | 8 | 8 | 12 | 34:39 | 32 |
7. | Thun | 28 | 9 | 4 | 15 | 42:53 | 31 |
8. | Lausanne | 28 | 8 | 7 | 13 | 40:53 | 31 |
9. | Lugano | 28 | 9 | 4 | 15 | 27:43 | 31 |
10. | Sion | 28 | 7 | 7 | 14 | 38:46 | 28 |
Rakousko
Výsledky 29. kola: Sturm Štýrský Hradec - Austria Vídeň 0:2, Altach - Mödling 1:2, Rapid Vídeň - St. Pölten 2:1, Wolfsberg - Mattersburg 0:2, Linec - Salcburk 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 29 | 19 | 8 | 2 | 61:20 | 65 |
2. | Sturm Štýrský Hradec | 29 | 18 | 3 | 8 | 54:36 | 57 |
3. | Rapid Vídeň | 29 | 13 | 10 | 6 | 51:33 | 49 |
4. | Linec | 29 | 14 | 6 | 9 | 40:30 | 48 |
5. | Mödling | 29 | 14 | 4 | 11 | 51:49 | 46 |
6. | Austria Vídeň | 29 | 11 | 6 | 12 | 44:43 | 39 |
7. | Mattersburg | 29 | 10 | 8 | 11 | 43:46 | 38 |
8. | Altach | 29 | 8 | 7 | 14 | 29:38 | 31 |
9. | Wolfsberg | 29 | 4 | 8 | 17 | 20:48 | 20 |
10. | St. Pölten | 29 | 2 | 4 | 23 | 19:69 | 10 |
Polsko
Výsledky 30. kola: Bialystok - Plock 1:3 (za domácí gól Pospíšil), Cracovia Krakov - Zaglebie Lubin 2:2 (za hosty gól Mareš), Gdaňsk - Gdyně 4:2, Gliwice - Nieciecza 1:1, Legia Varšava - Štětín 3:0, Nový Sadec - Wisla Krakov 0:0, Poznaň - Zabrze 3:1, Vratislav - Kielce 1:1.
Poznámka: Gdaňsku byl odečten 1 bod za porušení licenčních podmínek.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Poznaň | 30 | 15 | 10 | 5 | 49:23 | 55 |
2. | Legia Varšava | 30 | 17 | 3 | 10 | 43:31 | 54 |
3. | Bialystok | 30 | 16 | 6 | 8 | 45:36 | 54 |
4. | Plock | 30 | 15 | 4 | 11 | 42:35 | 49 |
5. | Zabrze | 30 | 12 | 11 | 7 | 56:46 | 47 |
6. | Kielce | 30 | 11 | 12 | 7 | 44:37 | 45 |
7. | Wisla Krakov | 30 | 12 | 8 | 10 | 41:36 | 44 |
8. | Zaglebie Lubin | 30 | 10 | 13 | 7 | 39:33 | 43 |
9. | Gdyně | 30 | 10 | 10 | 10 | 38:32 | 40 |
10. | Cracovia Krakov | 30 | 10 | 9 | 11 | 40:40 | 39 |
11. | Vratislav | 30 | 7 | 10 | 13 | 35:48 | 31 |
12. | Štětín | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:48 | 31 |
13. | Gliwice | 30 | 6 | 12 | 12 | 28:38 | 30 |
14. | Gdaňsk | 30 | 7 | 10 | 13 | 39:51 | 30 |
15. | Nieciecza | 30 | 7 | 8 | 15 | 32:52 | 29 |
16. | Nový Sadec | 30 | 4 | 13 | 13 | 27:46 | 25 |
Rusko
Výsledky 25. kola: Chabarovsk - Perm 0:2, Kazaň - Groznyj 3:2, Petrohrad - FK Krasnodar 1:2, Tula - Ufa 2:1, Tosno - Jekatěrinburg 2:2, Lokomotiv Moskva - Rostov na Donu 1:0, Machačkala - Spartak Moskva 1:4.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Lokomotiv Moskva | 24 | 16 | 4 | 4 | 36:17 | 52 |
2. | Spartak Moskva | 25 | 14 | 8 | 3 | 45:26 | 50 |
3. | CSKA Moskva | 23 | 13 | 5 | 5 | 34:18 | 44 |
4. | FK Krasnodar | 25 | 13 | 5 | 7 | 38:27 | 44 |
5. | Petrohrad | 24 | 11 | 9 | 4 | 34:16 | 42 |
6. | Tula | 25 | 10 | 5 | 10 | 28:28 | 35 |
7. | Ufa | 25 | 9 | 7 | 9 | 27:29 | 34 |
8. | Kazaň | 25 | 8 | 7 | 10 | 27:23 | 31 |
9. | Jekatěrinburg | 25 | 6 | 12 | 7 | 28:28 | 30 |
10. | Perm | 24 | 7 | 7 | 10 | 16:22 | 28 |
11. | Dynamo Moskva | 23 | 6 | 9 | 8 | 22:22 | 27 |
12. | Rostov na Donu | 25 | 6 | 9 | 10 | 21:25 | 27 |
13. | Groznyj | 24 | 7 | 6 | 11 | 24:33 | 27 |
14. | Machačkala | 25 | 6 | 6 | 13 | 29:47 | 24 |
15. | Tosno | 25 | 6 | 6 | 13 | 22:42 | 24 |
16. | Chabarovsk | 25 | 2 | 7 | 16 | 16:44 | 13 |
Turecko
Výsledky 28. kola: Karabükspor - Antalyaspor 1:2, Trabzonspor - Kayserispor 4:0, Besiktas - Göztepe 5:1, Konyaspor - Sivasspor 5:0, Alanyaspor - Akhisar 3:1, Bursaspor - Kasimpasa 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basaksehir | 28 | 18 | 5 | 5 | 49:27 | 59 |
2. | Galatasaray | 27 | 18 | 3 | 6 | 63:29 | 57 |
3. | Besiktas | 28 | 16 | 8 | 4 | 53:24 | 56 |
4. | Fenerbahce | 27 | 14 | 9 | 4 | 54:30 | 51 |
5. | Trabzonspor | 28 | 12 | 9 | 7 | 50:39 | 45 |
6. | Kayserispor | 28 | 11 | 8 | 9 | 36:41 | 41 |
7. | Sivasspor | 28 | 12 | 5 | 11 | 37:43 | 41 |
8. | Göztepe | 28 | 11 | 7 | 10 | 40:46 | 40 |
9. | Kasimpasa | 28 | 10 | 7 | 11 | 44:46 | 37 |
10. | Malatyaspor | 28 | 10 | 7 | 11 | 33:37 | 37 |
11. | Akhisar | 28 | 9 | 7 | 12 | 38:45 | 34 |
12. | Antalyaspor | 28 | 9 | 7 | 12 | 35:48 | 34 |
13. | Bursaspor | 28 | 9 | 6 | 13 | 34:38 | 33 |
14. | Alanyaspor | 28 | 9 | 4 | 15 | 44:49 | 31 |
15. | Konyaspor | 28 | 7 | 7 | 14 | 31:36 | 28 |
16. | Osmanlispor | 27 | 7 | 7 | 13 | 38:45 | 28 |
17. | Genclerbirligi | 27 | 6 | 9 | 12 | 32:43 | 27 |
18. | Karabükspor | 28 | 3 | 3 | 22 | 19:64 | 12 |