Luboš Kozel

narozen:16. 3. 1971
občanství:ČR
herní post:obránce
odehráno v lize:158
vstřeleno v lize:10

Charakteristika

Nejprve v Divišově, přes Vlašim zamířil do Benešova, odkud v lednu 1994 přestoupil do Slavie. Po šesti letech přestoupil společně se sparťanem Slončíkem do maďarské Dózsy Ujpest. Po roce byl zpět, s Bohemians sestoupil z ligy, v létě 2003 přestoupil do Plzně, v prosinci téhož roku aktivní kariéru ukončil kvůli stálým zdravotním potížím a začal pracovat jako trenér. Nejsilnější byl na místě libera, zvládl i roli předstopera; výborná poziční hra; jeho kariéru ovlivnily tři operace kolena, je jedním z největších smolařů domácího fotbalu.

Přestupy
klubpříchododchod
SK Slavia Praha1. 7. 199410. 1. 2002
Dósza Ujpest10. 1. 200226. 1. 2003
Bohemians Praha 190526. 1. 20031. 7. 2003
FC Viktoria Plzeň1. 7. 20031. 1. 2004
Dukla Praha14. 12. 20091. 7. 2009
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1994 - 10.1.2002SK Slavia Praha84410100000040
2001/2002705880000021
2002/2003 26.1.2003 - 1.7.2003Bohemians Praha 190590010100200020
2003/2004 1.7.2003 - 1.1.2004FC Viktoria Plzeň693981110020
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz