Ivo Zbožínek

narozen:24. 5. 1977
občanství:ČR
současné mužstvo:Prostějov
přišel:z klubu Brno
v mužstvu:od 1. 1. 2012
herní post:obránce
odehráno v lize:159
vstřeleno v lize:12

Charakteristika

Odchovanec Prostějova, do Blšan přišel v roce 2000. V zimě 2002 zamířil druholigové Jihlavy, v létě se vrátil do Blšan a vzápětí přestoupil do Prostějova. Od roku 2003 působil v Drnovicích, v lednu 2004 si ho vybral Synot. Po roce se vrátil do Drnovic, ale od zimy 2006 působil ve Zlíně. V červenci 2011 odešel na půl roku do druholigového Brna, v zimě pak zamířil do Prostějova.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Chmel Blšany1. 7. 20001. 1. 2002
FC Vysočina Jihlava1. 1. 200225. 5. 2002
1.SK Prostějov25. 5. 20021. 7. 2002
FK Chmel Blšany1. 7. 200210. 7. 2002
1.SK Prostějov10. 7. 200230. 6. 2003
1.FK Drnovice30. 6. 20031. 1. 2004
1. FC Slovácko1. 1. 200431. 1. 2005
1.FK Drnovice31. 1. 200615. 3. 2006
FC FASTAV Zlín15. 3. 20061. 7. 2011
Zbrojovka Brno1. 7. 20111. 1. 2012
1.SK Prostějov1. 1. 2012doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.2000 - 1.1.2002FK Chmel Blšany854209111000020
2001/2002119014140210040
2003/2004 1.1.2004 - 31.1.20051. FC Slovácko315431400000
2004/20050000400000
2005/2006 15.3.2006 - 1.7.2011FC FASTAV Zlín90010100120000
2006/2007253829281030060
2007/2008270030300050030
2008/2009234127261000090
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz