Sobota 14. prosince 2019, svátek má Lýdie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Karel Podhajský

narozen:24. 1. 1973
občanství:ČR
současné mužstvo:ukončil kariéru
přišel:z klubu Hradec Kr.
v mužstvu:od 1. 9. 2010
herní post:brankář
odehráno v lize:161
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Začínal v Polici n. Metují, odtud zamířil do Hradce Králové, na vojně byl ve Znojmě, dva roky působil ve Slušovicích, pak se vrátil do Hradce Králové. Od jara 2000 byl rok a půl v Jablonci, další rok hostoval v Hradci Králové, pak zase rok v Jablonci a od srpna 2002 je v Hradci. V roce 2009 ukončil kariéru, stal se v Hradci Králové trenérem brankářů a vedoucím mužstva.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Jablonec1. 7. 199612. 9. 2001
FC Hradec Králové12. 9. 200110. 6. 2002
FK Jablonec10. 6. 200223. 8. 2002
FC Hradec Králové23. 8. 20021. 9. 2010
ukončil kariéru1. 9. 2010doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1996 - 12.9.2001FK Jablonec1080121201800010
2001/2002 12.9.2001 - 10.6.2002FC Hradec Králové207023230100010
2002/2003 10.6.2002 - 23.8.2002FK Jablonec0000200000
2002/2003 23.8.2002 - 1.9.2010FC Hradec Králové198022220100030
2010/20110000100000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz