Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Jaromír Jindráček

narozen:1. 2. 1970
občanství:ČR
současné mužstvo:Bohemians / Střížkov
přišel:z klubu Bohemians / Střížkov
pozice:hlavní trenér

Charakteristika

Podstatnou část své hráčské kariéry prožil ve Slavii, první ligu hrál také za Č. Budějovice a Cheb. Později pokračoval v nižších soutěžích, stále ještě hraje divizi za Jirny. V létě 2009 nastoupil jako asistent ve střížkovských Bohemians Praha, v srpnu po vyhazovu Roberta Žáka povýšil do pozice hlavního kouče. Od léta 2011 do března 2012 dělal asistenta Františku Barátovi, pak opět vedl tým jako hlavní kouč.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Bohemians Praha (Střížkov)1. 7. 20071. 7. 2009
FK Bohemians Praha (Střížkov)1. 7. 200917. 8. 2009
FK Bohemians Praha (Střížkov)17. 8. 20091. 7. 2011
FK Bohemians Praha (Střížkov)1. 7. 201128. 3. 2012
FK Bohemians Praha (Střížkov)28. 3. 2012doposud

Najdete na iDNES.cz