Zápasy 3. kola Poháru ČMFS.
90.
Zápas v Jihlavě skončil vítězstvím Brna 2:0.
59.
Obrovskou chybu udělal v 59. minutě při rozehrávce domácí brankář Tulis, čehož využil brněnský Kalouda; Brno v Jihlavě vede 2:0.

26.
V Jihlavě se ve 26. minutě prosadil hostující Hanák, brněnský tým na Vysočině vede 1:0.
Penalty v Chomutově: brankář Zaťko proměnil pokutový kop a rozhodl: Chomutov postupuje. Chomutov - Most 0:0, 5:4 na penalty.
90.
Náchod - Žižkov 1:4, konec.
Penalty v Chomutově: na rozhodující penaltu nikdo z domácích nespěchá.
Penalty v Chomutově: Schut z Mostu vyrovnal na 4:4.
90.
Příbram - Plzeň 0:1, konec.
Penalty v Chomutově: Domácí Jančárek s přehledem proměnil. 4:3
90.
Třeboň - Jablonec 0:2, konec.
Penalty v Chomutově: za Most kopal Prášil k tyči 3:3.
Penalty v Chomutově: Strouhal s pomocí tyče dal, domácí vedou 3:2.
90.
Cheb - Č. Budějovice 0:1, konec.
Penalty v Chomutově: Jedinák z Mostu neproměnil, slabou špatně umístěnou střelu brankář chytil. Zůstává stav 2:2.
90.
Břeclav - Bohemians 1905 0:1, konec.
90.
HFK Olomouc - Teplice 2:1, konec.
Penalty v Chomutově: Eiselt nechytateltně do šibenice - 2:2.
Penalty v Chomutově: Webster z Mostu k levé tyči na 2:1.
Penalty v Chomutově: za domácí Doksanský vyrovnal na 1:1.
90.
Penalty v Chomutově: Andrei z Mostu k pravé tyči proměnil.
90.
Chomutov - Most 0:0, rozhodnou penalty.
90.
Utkání v Rýmařově skončilo, Liberec zde vyhrál 4:0.
85.
Hostující Bartek se dostal pět minut před koncem k míči na malém vápně a pohodlně skóroval do odkryté domácí branky; Bohemians 1905 vedou v Břeclavi 1:0.
První zápas 3. kola už skončil, v Třinci se hrálo už od 16 hodin a domácí vyřadili exligové Slovácko. Po bezbrankovém stavu vyhrál Třinec 5:4 na penalty.
76.
Po přihrávce Lattmanna se v 76. minutě prosadil pohotovým skluzem Nezmar; Liberec v Rýmařově vede 4:0.
75.
Přesnou střelou z dálky skóroval hostující Stožický, Jablonec v Třeboni vede 2:0.
70.
Hostující Kalod se v 70. minutě prosadil tvrdou přízemní střelou ze sedmnácti metrů; Žižkovští v Náchodě vedou 4:1.
66.
Po chybě domácích ve středu pole se v 66. minutě dostal k sólu Švancara, náchodského gólmana si položil a skóroval; Žižkov v Náchodě vede 3:1.