2 2014
Souboj Davida s Goliášem? I tak mohl vypadat duel 8. kola přeboru Zlínského kraje mezi fotbalisty Vizovic a Vsetína. Hosté přijeli jako lídr tabulky a svou pozici také potvrdili. Podívejte se na video.

Z utkání se brzy stala jasná záležitost a vedoucí Vsetín si připsal už osmou výhru v řadě v nové sezoně, zatím neztratil jediný bod.

Klíčem k podlomení psychiky domácích Vizovic, které i po 8. kole mají na kontě stále pouhé tři body, se staly rohové kopy v prvním poločase. Po něm bylo skóre 0:2 a obě trefy hostů přišly po této standardní situaci.

Nejprve si ve 21. minutě naběhl na roh Kašpar a prudkou hlavičkou otevřel skóre utkání.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

O čtyři minuty později přišla stejná situace a opět z toho byl gól - jeden z hostujících hráčů promáchl, ale Jaroš skákavou střelou míč do branky dopravil.

Další trefy pak přišly v druhé půli. Válek přízemní střelou zužitkoval rozebrání vizovické obrany, Blažek předvedl ze středu hřiště pěkný slalom a Hořelica proměnil penaltu.

Střetnutí Davida s Goliášem dopadlo podle předpokladů.

Výsledky 8. kola: Baťov - Chropyně 3:2, Rožnov p. R. - Fryšták 1:0 na pen., Holešov - Kelč 3:0, Vigantice - Bystřice p. H. 3:2, Vizovice - Vsetín 0:5, Provodov - Luhačovice 3:0, Morkovice - Boršice 3:1.