7 2013
4. a 6. minuta. Dva góly Spytihněvi v rychlém sledu v úvodních minutách zápasu rozhodly utkání na hřišti Fryštáku. Spytihněv se tak posunula na páté místo tabulky přeboru Zlínského kraje a na vedoucí Luhačovice už ztrácí jen šest bodů. Podívejte se na video.

První trefa Spytihněvi přišla v závěru čtvrté minuty. Jeden z hostujících hráčů si na pravé straně hřiště delší dobu zpracovával míč a hledal, komu by přihrál.

Všichni jeho blízcí spoluhráči ale byli pečlivě hlídáni, a proto po otočce s balónem nakonec zvolil centr do šestnáctky na nabíhajícího Horsáka, jenž si sklepl míč a pravou nohou prudce vystřelil ke vzdálenější tyči - 0:1.

A za dvě minuty vedli hosté už o dvě branky. Po volném přímém kopu se dostal k balónu Barot, který míč lehce tečoval hlavou, až se odrazil od vnitřní tyče do sítě.

"Hosté byli jasně lepší. Mnohem lépe si poradili s podmáčeným terénem a vytvářeli si další šance, zejména Horsák byl dvakrát blízko další vstřelené brance," dodává referát z utkání na klubovém webu Fryštáku.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Domácí se sice nevzdávali, v 59. minutě alespoň snížili zásluhou Lošťáka, ale více už nesvedli a prohráli pošesté v této sezoně.

Body ztratily i vedoucí Luhačovice, které podlehly poslední Chropyni 1:3. Naopak druhé Velké Karlovice zdolaly Morkovice 3:0 a na vedoucí celek tabulky zlínského přeboru ztrácí už jen tři body.

Výsledky 13. kola: Morkovice - V. Karlovice 0:3, Chropyně - Luhačovice 3:1, Rožnov p. R. - Provodov 1:2, Holešov - Boršice 3:2, Kateřinice - Vigantice 2:3, Fryšták - Spytihněv 1:2, Vizovice - Bystřice p. H. 0:7.

1. FK Luhačovice 13 9 1 3 31:20 28
2. FC V. Karlovice+Karolinka 13 8 1 4 21:19 25
3. FK Bystřice p.Hostýnem 13 7 3 3 34:17 24
4. Vigantice 12 7 2 3 24:19 23
5. Slovácká Sparta Spytihněv 13 7 1 5 26:16 22
6. SK Boršice 13 6 3 4 25:17 21
7. Sokol Kateřinice 13 6 2 5 29:22 20
8. FC Morkovice 13 5 1 7 18:22 16