Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Zápas s Nizozemskem láká nejvíc

29 2003
Praha - Internetový server Českomoravského fotbalového svazu během prvních šesti hodin po zahájení předprodeje vstupenek na zápasy české reprezentace na mistrovství Evropy 2004 v Portugalsku zaznamenal na 700 objednávek. Zatím byl největší zájem o utkání s Nizozemskem.

ČTK informaci poskytl Vít Pavlusek z tiskového oddělení fotbalového svazu.

"Podobně je na tom utkání s Německem, nejméně lidí se zajímalo o vstupní duel proti Lotyšsku," charakterizoval priority fanoušků Pavlusek.

Takřka nulový je prý dosud zájem o lístky na další zápasy Brücknerova týmu v případě postupu. "Jinou možnost, než si předem objednat lístky na další zápasy Čechů, však diváci nedostanou," vysvětlil Pavlusek.

Možnost objednání vstupenek na stránce fotbal.cz/vstupenkyEURO2004 potrvá až do 30. ledna. Poté bude systém uzavřen a dojde k rozdělení lístků. Pokud objednávky překročí kvóty stanovené pro Českou republiku, bude výběr proveden losem.

O přidělování vstupenek na další zápasy se bude rozhodovat na základě objednávek až během šampionátu podle místa, kde Češi budou své případné další utkání hrát.

Autor:


DUMREALIT
Nový obor podnikání - majitel nové pobočky

DUMREALIT
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Najdete na iDNES.czmobilní verze