Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Vrba s Anži poprvé zvítězil, soupeři Plzně i Sparty prohráli

Pavel Vrba vede první trénink v Rusku | foto: Anži Machačkala

14 2016
Nedávný trenér české reprezentace Pavel Vrba během svého ruského angažmá v Anži Machačkala poprvé vyhrál. Soupeř Plzně v boji o Ligu mistrů - Razgrad - podlehl na hřišti Levski Sofie. Dánské Sönderjyske, které ve čtvrtek hraje se Spartou o Evropskou ligu, prohrálo s Bröndby Kodaň 0:4.

Anglie, 2. liga

Český obránce Daniel Pudil odehrál celé utkání za Sheffield Wednesday, který remizoval v Norwichi.

Výsledky 2. kola: Aston Villa - Rotherham 3:0, Barnsley - Derby 2:0, Brentford - Ipswich 2:0, Burton - Bristol 1:2, Leeds - Birmingham 1:2, Newcastle - Huddersfield 1:2, Preston - Fulham 1:2, Wigan - Blackburn 3:0, Wolverhampton - Reading 2:0, Norwich - Sheffield Wednesday 0:0, Cardiff - QPR 0:2.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. QPR 2 2 0 0 5:0 6
2. Bristol 2 2 0 0 4:2 6
3. Huddersfield 2 2 0 0 4:2 6
4. Fulham 2 2 0 0 3:1 6
5. Norwich 2 1 1 0 4:1 4
6. Brighton 2 1 1 0 3:0 4
7. Wolverhampton 2 1 1 0 4:2 4
8. Birmingham 2 1 1 0 2:1 4
9. Sheffield Wednesday 2 1 1 0 1:0 4
10. Wigan 2 1 0 1 4:2 3
11. Aston Villa 2 1 0 1 3:1 3
12. Brentford 2 1 0 1 3:2 3
13. Ipswich 2 1 0 1 4:4 3
14. Barnsley 2 1 0 1 4:4 3
15. Reading 2 1 0 1 1:2 3
16. Nottingham 2 1 0 1 4:6 3
17. Cardiff 2 0 1 1 0:2 1
18. Derby 2 0 1 1 0:2 1
19. Rotherham 2 0 1 1 2:5 1
20. Burton 2 0 0 2 4:6 0
21. Newcastle 2 0 0 2 1:3 0
22. Preston 2 0 0 2 1:3 0
23. Leeds 2 0 0 2 1:5 0
24. Blackburn 2 0 0 2 1:7 0

Bulharsko

Soupeř Plzně v boji o Ligu mistrů nemá za sebou vydařenou generálku na úvodní středeční zápas. Bulharský šampion Ludogorec Razgrad ve šlágru prohrál na hřišti Levski Sofie 0:1, když ve vyhecovaném utkání inkasoval v poslední minutě.

Razgrad inkasoval v nastaveném čase od záložníka Kraeva a nenavázal na úvodní ligovou výhru 4:1 nad Botevem Plovdiv. Hráči Ludogorce vyšli střelecky naprázdno v prvním soutěžním duelu této sezony. Trenér Georgi Dermendžiev postavil tuto sestavu: Stojanov - Cicinho, Palomino, Moti, Natanael - Djakov, Anicet (82. Juninho Quixadá) - Jonathan Cafu, Marcelinho, Wanderson - Keserü (70. Vura).

Dánsko

Hostující Sönderjyske nalomily dva slepené góly po půlhodině hry. Ani po změně stran se jim nepovedlo s výsledkem nic udělat, neboť za celý zápas ani jednou nevystřelili mezi tři tyče. Naopak za Bröndby se dvakrát trefil finský reprezentant Teemu Pukki.

Sönderjyske, které v nové ligové sezoně ještě nevyhrálo a po pěti zápasech má skóre 3:9, nastoupilo v sestavě: Skender - Pedersen, Kanstrup, Maak (46. Hedegaard), Dal Hende - Romer - Klove (46. Ritter), Guira (64. Mattila), Madsen, Absalonsen - Uhre.

Výsledky 5. kola: Odense - Nordsjaelland 3:1, Bröndby Kodaň - Sönderjyske 4:0.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. FC Kodaň 5 4 1 0 15:2 13
2. Bröndby Kodaň 5 3 2 0 15:5 11
3. Randers 5 3 1 1 6:4 10
4. Midtjylland 5 2 2 1 13:8 8
5. Lyngby 5 2 2 1 7:5 8
6. Aalborg 4 2 2 0 6:4 8
7. Aarhus 5 2 2 1 7:6 8
8. Odense 5 1 4 0 7:5 7
9. Horsens 5 0 4 1 7:8 4
10. Viborg 5 1 1 3 3:8 4
11. Nordsjaelland 5 1 0 4 6:13 3
12. Sönderjyske 5 0 2 3 3:9 2
13. Silkeborg 5 0 2 3 3:12 2
14. Esbjerg 4 0 1 3 3:12 1

Rakousko

Výsledky 4. kola: Ried - Salcburk 0:2, Altach - St. Pölten 3:1, Mattersburg - Wolfsberg 3:1, Rapid Vídeň - Mödling 4:0, Sturm Štýrský Hradec - Austria Vídeň 3:1.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Altach 4 4 0 0 7:2 12
2. Rapid Vídeň 4 3 0 1 13:2 9
3. Sturm Štýrský Hradec 4 3 0 1 8:3 9
4. Salcburk 4 2 1 1 6:4 7
5. Austria Vídeň 4 2 0 2 7:9 6
6. Wolfsberg 4 1 1 2 3:5 4
7. Mattersburg 4 1 0 3 4:7 3
8. St. Pölten 4 1 0 3 4:8 3
9. Mödling 4 1 0 3 3:8 3
10. Ried 4 1 0 3 1:8 3

Slovensko

Výsledky 5. kola: Dunajská Streda - Trenčín 2:3 (81. a 85. Szarka - 1. Lawrence, 4. Janga, 69. Bala), Podbrezová - Michalovce 1:0 (77. Krivák), Ružomberok - Slovan Bratislava 3:2 (42. a 56. Mareš, 30. Maslo - 82. Priskin, 90. De Kamps), Trnava - Prešov 2:0 (26. Halilovič, 90.+2 Tambe), Zlaté Moravce - Senica 0:1 (72. Turyna), Žilina - Myjava 1:0 (53. Vavro).

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Žilina 5 4 1 0 12:5 13
2. Podbrezová 5 3 2 0 5:1 11
3. Ružomberok 5 3 1 1 10:7 10
4. Senica 5 3 0 2 7:4 9
5. Slovan Bratislava 5 3 0 2 9:9 9
6. Trnava 5 2 2 1 7:5 8
7. Myjava 5 2 1 2 4:5 7
8. Trenčín 5 2 0 3 7:8 6
9. Michalovce 5 1 2 2 2:4 5
10. Zlaté Moravce 5 1 1 3 6:6 4
11. Dunajská Streda 5 0 1 4 7:11 1
12. Prešov 5 0 1 4 0:11 1

Rusko

Trenér Pavel Vrba slaví první vítězství v ruské lize. Fotbalisté Machačkaly ve 3. kole doma udolali Arsenal Tula 1:0 gólem Majevského z nastavení první půle, když předtím přečkali i soupeřův pokutový kop. S čtyřmi body je Machačkala na 10. místě tabulky.

Celek bývalého reprezentačního trenéra se v úvodu sezony potkal s oběma nejlepšími týmy minulého ročníku CSKA Moskva a Rostovem a s CSKA vydoloval bod za bezbrankovou remízu. Až proti Tule se dočkal prvního gólu v sezoně a hned přinesl tři body.

Výsledky 3. kola: Jekatěrinburg - CSKA Moskva 0:1, Samara - FK Krasnodar 1:1, Kazaň - Spartak Moskva 1:1, Tomsk - Ufa 1:0, Machačkala - Tula 1:0, Groznyj - Lokomotiv Moskva 1:1..

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. FK Krasnodar 3 2 1 0 8:1 7
2. Spartak Moskva 3 2 1 0 6:1 7
3. CSKA Moskva 3 2 1 0 2:0 7
4. Petrohrad 3 1 2 0 3:2 5
5. Perm 2 1 1 0 2:0 4
6. Jekatěrinburg 3 1 1 1 2:1 4
7. Rostov na Donu 3 1 1 1 3:3 4
8. Machačkala 3 1 1 1 1:2 4
9. Tomsk 3 1 1 1 3:5 4
10. Groznyj 3 1 1 1 2:5 4
11. Lokomotiv Moskva 3 0 3 0 3:3 3
12. Tula 3 1 0 2 1:5 3
13. Kazaň 3 0 2 1 1:2 2
14. Samara 3 0 1 2 1:3 1
15. Ufa 3 0 1 2 0:3 1
16. Orenburg 2 0 0 2 0:2 0

Belgie

Před prvním utkáním s pražskou Slavií o postup do Evropské ligy fotbalisté Anderlechtu v novém ročníku belgické soutěže poprvé ztratili body. V třetím kole remizovali bez branek na hřišti St. Truidenu, který hrál od 84. minuty v deseti bez vyloučeného Jorgeho Pulida.

V sestavě Anderlechtu už chyběla jedna z dosavadních opor Steven Defour. Belgický reprezentační záložník, který v minulosti hrál i za FC Porto, posílí nováčka anglické ligy Burnley.

Trenér René Weiler nasadil sestavu: Roef - Appiah, De Maio, Nuytinck, N’Sakala (29. Praet) - Tielemans, Dendocker - Hanni (81. Hassan) - Chipciu, Sylla (66. Teodorczyk), Acheampong.

Výsledky 3. kola: St. Truiden - Anderlecht 0:0, Charleroi - Gent 1:1, Mechelen - Kortrijk 0:0, Westerlo - Eupen 1:2, Genk - Waasland-Beveren 2:2, Waregem - Standard Lutych 1:0, FC Bruggy - Lokeren 1:0, Ostende - Mouscron-Péruwelz 2:1.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Waregem 3 3 0 0 6:0 9
2. Anderlecht 3 2 1 0 7:2 7
3. Charleroi 3 2 1 0 3:1 7
4. FC Bruggy 3 2 0 1 3:1 6
5. Ostende 3 2 0 1 4:3 6
6. Gent 3 1 2 0 3:2 5
7. Standard Lutych 3 1 1 1 4:3 4
8. Genk 3 1 1 1 4:4 4
9. Mechelen 3 1 1 1 2:2 4
10. St. Truiden 3 1 1 1 1:2 4
11. Lokeren 3 1 0 2 3:2 3
12. Eupen 3 1 0 2 2:6 3
13. Kortrijk 3 0 2 1 2:6 2
14. Waasland-Beveren 3 0 1 2 2:5 1
15. Westerlo 3 0 1 2 3:7 1
16. Mouscron-Péruwelz 3 0 0 3 2:5 0

Nizozemsko

V sestavě Ajaxu chyběl český záložník Václav Černý, který remízový duel s Kerkrade sledoval z lavičky náhradníků.

Výsledky 2. kola: Excelsior Rotterdam - Groningen 2:0, Ajax Amsterodam - Roda Kerkrade 2:2, Arnhem - Haag 1:2, Zwolle - Sparta Rotterdam 0:3, Almelo - Tilburg 3:1, Deventer - Nijmegen 2:2, Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 2:0, PSV Eindhoven - Alkmaar 1:0.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Feyenoord Rotterdam 2 2 0 0 7:0 6
2. Haag 2 2 0 0 5:1 6
3. Excelsior Rotterdam 2 2 0 0 4:1 6
4. PSV Eindhoven 2 2 0 0 3:1 6
5. Ajax Amsterdam 2 1 1 0 5:3 4
6. Almelo 2 1 1 0 4:2 4
7. Arnhem 2 1 0 1 5:3 3
8. Sparta Rotterdam 2 1 0 1 4:3 3
9. Heerenveen 2 0 2 0 4:4 2
10. Nijmegen 2 0 2 0 3:3 2
11. Roda Kerkrade 2 0 2 0 3:3 2
12. Utrecht 2 0 1 1 3:4 1
13. Alkmaar 2 0 1 1 2:3 1
14. Deventer 2 0 1 1 2:5 1
15. Zwolle 2 0 1 1 1:4 1
16. Twente Enschede 2 0 0 2 1:4 0
17. Tilburg 2 0 0 2 2:7 0
18. Groningen 2 0 0 2 0:7 0
Autoři: ,


Kurzy

AnglieNěmeckoŠpanělskoItálieFrancie
19. 8.Swansea - Manchester U.9.94.751.37
19. 8.Bournemouth - Watford1.973.63.9
19. 8.Burnley - W.B.A.2.563.13
19. 8.Leicester - Brighton1.743.84.95
19. 8.Liverpool - Crystal P.1.375.18.7
19. 8.Southampton - West Ham1.73.835.15
19. 8.Stoke - Arsenal4.353.671.86
20. 8.Huddersfield - Newcastle2.443.23.1
20. 8.Tottenham - Chelsea2.083.443.7
21. 8.Manchester C. - Everton1.295.810.6
18. 8.Bayern - Leverkusen1.236.713.5
19. 8.Wolfsburg - Dortmund4.13.951.85
19. 8.Mainz - Hannover23.463.95
19. 8.Hoffenheim - Bremen1.773.954.5
19. 8.Hertha - Stuttgart2.13.473.6
19. 8.Hamburg - Augsburg2.183.333.54
19. 8.Schalke - RB Leipzig2.83.342.56
20. 8.Freiburg - Frankfurt2.543.22.94
20. 8.M´gladbach - 1.FC Köln1.973.534
25. 8.1.FC Köln - Hamburg1.93.54.16
18. 8.Leganes - Alaves2.13.23.95
18. 8.Valencia - Las Palmas1.823.84.4
19. 8.Vigo - S.Sebastian2.43.42.97
19. 8.Girona - Atl.Madrid7.74.351.47
19. 8.FC Sevilla - Espanyol1.663.955.45
20. 8.Bilbao - Getafe1.54.357
20. 8.FC Barcelona - Betis Sevilla1.19813.5
20. 8.La Coruňa - Real Madrid9.25.51.33
21. 8.Levante - Villarreal3.253.232.35
21. 8.Malaga - Eibar2.233.33.43
19. 8.Juventus - Cagliari1.158.521
19. 8.Verona - Napoli7.64.851.43
20. 8.Bergamo - AS Roma3.23.432.3
20. 8.Lazio Roma - Spal1.295.710.9
20. 8.Sampdoria - Benevento1.683.735.6
20. 8.Crotone - AC Milan5.74.11.6
20. 8.Bologna - FC Torino3.23.332.33
20. 8.Sassuolo - FC Genoa2.183.43.5
20. 8.Udinese - Chievo2.13.33.85
20. 8.Inter Milano - Fiorentina1.564.26.2
18. 8.Metz - Monaco8.35.251.37
19. 8.Lyon - Bordeaux1.634.255.25
19. 8.St.Etienne - Amiens1.553.957.1
19. 8.Rennes - Dijon1.623.95.9
19. 8.Nice - Guingamp23.34.3
19. 8.Montpellier - Strasbourg1.863.64.45
19. 8.Troyes - Nantes2.563.22.95
20. 8.Lille - Caen1.653.95.65
20. 8.Marseille - Angers1.633.955.85
20. 8.Paris SG - Toulouse1.0813.531
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost




Mužstvo Z V R P S B
1. Manchester United 1 1 0 0 4:0 3
2. Huddersfield Town F.C. 1 1 0 0 3:0 3
3. Manchester City 1 1 0 0 2:0 3
Tottenham Hotspur 1 1 0 0 2:0 3
5. Arsenal FC 1 1 0 0 4:3 3
6. Burnley 1 1 0 0 3:2 3
7. Bournemouth 1 1 0 0 1:0 3
Everton FC 1 1 0 0 1:0 3
9. Liverpool FC 1 0 1 0 3:3 1
Watford 1 0 1 0 3:3 1
11. Southampton FC 1 0 1 0 0:0 1
Swansea 1 0 1 0 0:0 1
13. Leicester City 1 0 0 1 3:4 0
14. Chelsea FC 1 0 0 1 2:3 0
15. Stoke City 1 0 0 1 0:1 0
West Bromwich Albion 1 0 0 1 0:1 0
17. Brighton 1 0 0 1 0:2 0
Newcastle United 1 0 0 1 0:2 0
19. Crystal Palace 1 0 0 1 0:3 0
20. West Ham United 1 0 0 1 0:4 0
Mužstvo Z V R P S B
1. FC Augsburg 0 0 0 0 0:0 0
Bayern Mnichov 0 0 0 0 0:0 0
Borussia Dortmund 0 0 0 0 0:0 0
Eintracht Frankfurt 0 0 0 0 0:0 0
SC Freiburg 0 0 0 0 0:0 0
Hamburk SV 0 0 0 0 0:0 0
Hannover 0 0 0 0 0:0 0
Hertha Berlín 0 0 0 0 0:0 0
Hoffenheim 0 0 0 0 0:0 0
1. FC Köln 0 0 0 0 0:0 0
Bayer Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0
FSV Mohuč 05 0 0 0 0 0:0 0
Borussia Mönchengladbach 0 0 0 0 0:0 0
RB Lipsko 0 0 0 0 0:0 0
FC Schalke 04 0 0 0 0 0:0 0
VfB Stuttgart 0 0 0 0 0:0 0
Werder Brémy 0 0 0 0 0:0 0
VfL Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0
Mužstvo Z V R P S B
1. Alavés 0 0 0 0 0:0 0
Atlético Madrid 0 0 0 0 0:0 0
FC Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
Betis Sevilla 0 0 0 0 0:0 0
Athletic Club Bilbao 0 0 0 0 0:0 0
CD Leganes 0 0 0 0 0:0 0
Celta Vigo 0 0 0 0 0:0 0
Sociedad Deportiva Eibar 0 0 0 0 0:0 0
Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
FC Girona 0 0 0 0 0:0 0
Getafe 0 0 0 0 0:0 0
Deportivo La Coruňa 0 0 0 0 0:0 0
Las Palmas 0 0 0 0 0:0 0
UD Levante 0 0 0 0 0:0 0
Málaga 0 0 0 0 0:0 0
Real Madrid 0 0 0 0 0:0 0
San Sebastian 0 0 0 0 0:0 0
FC Sevilla 0 0 0 0 0:0 0
FC Valencie 0 0 0 0 0:0 0
FC Villarreal 0 0 0 0 0:0 0
Mužstvo Z V R P S B
1. AC Milán 0 0 0 0 0:0 0
AS Řím 0 0 0 0 0:0 0
Benevento 0 0 0 0 0:0 0
Atalanta Bergamo 0 0 0 0 0:0 0
FC Boloňa 0 0 0 0 0:0 0
US Cagliari 0 0 0 0 0:0 0
AC Chievo Verona 0 0 0 0 0:0 0
Crotone 0 0 0 0 0:0 0
CFC Janov 1893 0 0 0 0 0:0 0
FC Turín 0 0 0 0 0:0 0
ACF Fiorentina 0 0 0 0 0:0 0
Hellas Verona 0 0 0 0 0:0 0
Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
Juventus Turín 0 0 0 0 0:0 0
Lazio Řím 0 0 0 0 0:0 0
SSC Neapol 0 0 0 0 0:0 0
Sampdoria Janov 0 0 0 0 0:0 0
Sassuolo Calcio 0 0 0 0 0:0 0
SPAL Ferrara 0 0 0 0 0:0 0
Udinese Calcio 0 0 0 0 0:0 0
Mužstvo Z V R P S B
1. Olympique Lyon 2 2 0 0 6:1 6
2. Paříž St.Germain 2 2 0 0 5:0 6
3. AS Monako 2 2 0 0 7:3 6
4. Olympique de Marseille 2 2 0 0 4:0 6
5. St Etienne 2 2 0 0 2:0 6
6. Angers SCO 2 1 1 0 4:2 4
Girondins Bordeaux 2 1 1 0 4:2 4
8. Troyes 2 1 1 0 3:2 4
9. OSC Lille Métropole 2 1 0 1 3:3 3
FC Toulouse 2 1 0 1 3:3 3
11. Montpellier 2 1 0 1 1:1 3
12. Guingamp 2 1 0 1 3:4 3
Racing Štrasburk 2 1 0 1 3:4 3
14. Stade Rennes 2 0 1 1 2:3 1
15. O.G.C. Nice 2 0 0 2 1:3 0
16. SM Caen 2 0 0 2 0:2 0
17. Méty 2 0 0 2 1:5 0
18. Amiens 2 0 0 2 0:4 0
FC Nantes 2 0 0 2 0:4 0
20. FCO Dijon 2 0 0 2 1:7 0

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze