TURECKO
Výsledky 29. kola: Eskisehirspor - Konyaspor 1:2, Rizespor - Osmanlispor 0:1, Antalyaspor - Galatasaray 4:2, Sivasspor - Besiktas 1:2, Basaksehir - Gaziantepspor 4:1, Kasimpasa - Kayserispor 1:2, Bursaspor - Akhisar 0:2, Fenerbahce - Mersin 4:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Besiktas | 29 | 22 | 3 | 4 | 63:29 | 69 |
2. | Fenerbahce | 29 | 19 | 7 | 3 | 48:22 | 64 |
3. | Konyaspor | 29 | 16 | 8 | 5 | 36:29 | 56 |
4. | Basaksehir | 29 | 13 | 9 | 7 | 47:32 | 48 |
5. | Osmanlispor | 29 | 12 | 8 | 9 | 43:29 | 44 |
6. | Akhisar | 29 | 11 | 10 | 8 | 36:33 | 43 |
7. | Kasimpasa | 29 | 12 | 7 | 10 | 35:33 | 43 |
8. | Galatasaray | 29 | 10 | 11 | 8 | 56:45 | 41 |
9. | Bursaspor | 29 | 12 | 2 | 15 | 36:46 | 38 |
10. | Trabzonspor | 28 | 11 | 4 | 13 | 33:38 | 37 |
11. | Antalyaspor | 29 | 9 | 9 | 11 | 44:47 | 36 |
12. | Genclerbirligi | 28 | 10 | 5 | 13 | 31:35 | 35 |
13. | Gaziantepspor | 29 | 8 | 8 | 13 | 27:42 | 32 |
14. | Rizespor | 29 | 7 | 10 | 12 | 35:38 | 31 |
15. | Kayserispor | 29 | 6 | 11 | 12 | 21:28 | 29 |
16. | Sivasspor | 29 | 5 | 9 | 15 | 26:41 | 24 |
17. | Eskisehirspor | 29 | 6 | 5 | 18 | 33:57 | 23 |
18. | Mersin | 29 | 5 | 6 | 18 | 28:54 | 21 |
RUSKO
Výsledky 24. kola: Saransk - Perm 1:1, Groznyj - FK Krasnodar 0:1, Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:1, Petrohrad - Spartak Moskva 5:2, Ufa - Machačkala 2:0, Dynamo Moskva - Samara 0:1, Kubaň Krasnodar - Rostov na Donu 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Rostov na Donu | 24 | 14 | 6 | 4 | 29:16 | 48 |
2. | CSKA Moskva | 24 | 14 | 5 | 5 | 40:24 | 47 |
3. | Petrohrad | 24 | 13 | 7 | 4 | 49:27 | 46 |
4. | FK Krasnodar | 24 | 12 | 7 | 5 | 42:22 | 43 |
5. | Lokomotiv Moskva | 24 | 12 | 7 | 5 | 37:27 | 43 |
6. | Groznyj | 24 | 9 | 11 | 4 | 32:23 | 38 |
7. | Spartak Moskva | 24 | 11 | 4 | 9 | 36:34 | 37 |
8. | Jekatěrinburg | 23 | 9 | 7 | 7 | 35:38 | 34 |
9. | Kazaň | 23 | 8 | 3 | 12 | 28:32 | 27 |
10. | Perm | 24 | 6 | 8 | 10 | 20:28 | 26 |
11. | Samara | 24 | 7 | 5 | 12 | 15:26 | 26 |
12. | Dynamo Moskva | 24 | 5 | 9 | 10 | 24:36 | 24 |
13. | Ufa | 24 | 5 | 8 | 11 | 20:33 | 23 |
14. | Kubaň Krasnodar | 24 | 3 | 11 | 10 | 30:35 | 20 |
15. | Saransk | 24 | 2 | 11 | 11 | 24:37 | 17 |
16. | Machačkala | 24 | 3 | 7 | 14 | 22:45 | 16 |
NIZOZEMSKO
Výsledky 31. kola: Graafschap - Twente Enschede 1:1, Arnhem - Almelo 1:1, Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 0:3, Alkmaar - Zwolle 5:1, Feyenoord Rotterdam - Groningen 1:1, Ajax Amsterdam - Utrecht 2:2, Nijmegen - Leeuwarden 2:1, Tilburg - Haag 0:2, Excelsior Rotterdam - Heerenveen 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterdam | 31 | 23 | 6 | 2 | 74:20 | 75 |
2. | PSV Eindhoven | 31 | 23 | 6 | 2 | 77:29 | 75 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 31 | 17 | 5 | 9 | 58:38 | 56 |
4. | Alkmaar | 31 | 15 | 5 | 11 | 61:50 | 50 |
5. | Utrecht | 31 | 14 | 8 | 9 | 53:42 | 50 |
6. | Almelo | 31 | 14 | 7 | 10 | 43:44 | 49 |
7. | Nijmegen | 31 | 13 | 7 | 11 | 36:37 | 46 |
8. | Arnhem | 31 | 12 | 9 | 10 | 52:31 | 45 |
9. | Zwolle | 31 | 13 | 5 | 13 | 51:49 | 44 |
10. | Haag | 31 | 10 | 11 | 10 | 45:45 | 41 |
11. | Groningen | 31 | 11 | 8 | 12 | 36:46 | 41 |
12. | Heerenveen | 31 | 11 | 8 | 12 | 44:56 | 41 |
13. | Twente Enschede | 31 | 11 | 6 | 14 | 45:58 | 36 |
14. | Roda Kerkrade | 31 | 7 | 10 | 14 | 30:50 | 31 |
15. | Excelsior Rotterdam | 31 | 6 | 8 | 17 | 30:56 | 26 |
16. | Tilburg | 31 | 5 | 10 | 16 | 31:49 | 25 |
17. | Graafschap | 31 | 4 | 7 | 20 | 35:61 | 19 |
18. | Leeuwarden | 31 | 3 | 8 | 20 | 30:70 | 17 |
BELGIE
Výsledky 3. kola skupiny o titul: Gent - Ostende 2:0, Waregem - Genk 1:2, Anderlecht - FC Bruggy 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 38 |
2. | Anderlecht | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 37 |
3. | Gent | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 34 |
4. | Genk | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 30 |
5. | Ostende | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:7 | 25 |
6. | Waregem | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 23 |
SLOVENSKO
Výsledky 27. kola: Zlaté Moravce - Podbrezová 0:0, Dunajská Streda - Trenčín 1:0 (60. Pačinda), Myjava - Michalovce 3:0 (18. a 81. Daniel, 72. Škutka), Ružomberok - Žilina 0:2 (10. a 23. Haskič), Trnava - Skalica 5:1 (29. z pen., 69. a 74. Depetris, 34. Jež, 80. Košťál - 32. Jakubek), Senica - Slovan Bratislava 1:3 (71. Leško - 25. Zreľák, 52. Saláta, 89. Crnkič).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trenčín | 27 | 21 | 3 | 3 | 58:22 | 66 |
2. | Slovan Bratislava | 27 | 18 | 6 | 3 | 41:17 | 60 |
3. | Myjava | 27 | 14 | 5 | 8 | 33:29 | 47 |
4. | Žilina | 27 | 13 | 4 | 10 | 55:35 | 43 |
5. | Trnava | 27 | 12 | 6 | 9 | 36:31 | 42 |
6. | Ružomberok | 27 | 11 | 7 | 9 | 37:35 | 40 |
7. | Dunajská Streda | 27 | 11 | 6 | 10 | 35:32 | 39 |
8. | Senica | 27 | 7 | 7 | 13 | 28:40 | 28 |
9. | Podbrezová | 27 | 6 | 6 | 15 | 32:42 | 24 |
10. | Zlaté Moravce | 27 | 5 | 9 | 13 | 32:51 | 24 |
11. | Michalovce | 27 | 5 | 5 | 17 | 25:49 | 20 |
12. | Skalica | 27 | 4 | 6 | 17 | 25:54 | 18 |
RAKOUSKO
Výsledky 31. kola: Salcburk - Ried 2:1, Mattersburg - Altach 0:0, Mödling - Grödig 1:1, Sturm Štýrský Hradec - Wolfsberg 1:0, Rapid Vídeň - Austria Vídeň 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 31 | 17 | 10 | 4 | 62:30 | 61 |
2. | Rapid Vídeň | 31 | 17 | 4 | 10 | 58:38 | 55 |
3. | Austria Vídeň | 31 | 13 | 8 | 10 | 45:45 | 47 |
4. | Sturm Štýrský Hradec | 31 | 12 | 9 | 10 | 38:33 | 45 |
5. | Mödling | 31 | 11 | 11 | 9 | 39:42 | 44 |
6. | Mattersburg | 31 | 10 | 8 | 13 | 37:53 | 38 |
7. | Altach | 31 | 11 | 4 | 16 | 35:42 | 37 |
8. | Wolfsberg | 31 | 9 | 9 | 13 | 28:32 | 36 |
9. | Ried | 31 | 9 | 7 | 15 | 33:47 | 34 |
10. | Grödig | 31 | 7 | 8 | 16 | 36:49 | 29 |
ŠVÝCARSKO
Výsledky 28. kola: Sion - Grasshopper Curych 2:1, FC Curych - Lucern 0:1, Lugano - Thun 2:1, Young Boys Bern - Vaduz 5:4 (za hosty první gól vlastní Lecjaks), St. Gallen - Basilej 0:7.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basilej | 28 | 22 | 3 | 3 | 76:27 | 69 |
2. | Young Boys Bern | 28 | 14 | 9 | 5 | 58:37 | 51 |
3. | Grasshopper Curych | 28 | 12 | 6 | 10 | 58:48 | 42 |
4. | Sion | 28 | 12 | 5 | 11 | 40:36 | 41 |
5. | Lucern | 28 | 10 | 7 | 11 | 38:42 | 37 |
6. | Thun | 28 | 9 | 6 | 13 | 35:42 | 33 |
7. | St. Gallen | 28 | 8 | 7 | 13 | 31:48 | 31 |
8. | FC Curych | 28 | 6 | 11 | 11 | 40:50 | 29 |
9. | Lugano | 28 | 7 | 6 | 15 | 36:64 | 27 |
10. | Vaduz | 28 | 4 | 12 | 12 | 33:51 | 24 |
PORTUGALSKO
Výsledky 30. kola: Arouca - Rio Ave 0:0, Estoril - Boavista Porto 1:0, Moreirense - Sporting Lisabon 0:1, Belenenses - Coimbra 1:1, Madeira - Pacos Ferreira 3:4, Marítimo - Guimaraes 3:0, Porto - Nacional Funchal 4:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Sporting Lisabon | 30 | 23 | 5 | 2 | 65:20 | 74 |
2. | Benfica Lisabon | 29 | 24 | 1 | 4 | 78:20 | 73 |
3. | FC Porto | 30 | 20 | 4 | 6 | 57:25 | 64 |
4. | Braga | 29 | 14 | 9 | 6 | 48:28 | 51 |
5. | Arouca | 30 | 11 | 13 | 6 | 39:34 | 46 |
6. | Rio Ave | 30 | 13 | 7 | 10 | 40:38 | 46 |
7. | Pacos Ferreira | 30 | 11 | 9 | 10 | 39:38 | 42 |
8. | Estoril | 30 | 12 | 6 | 12 | 35:36 | 42 |
9. | Nacional Funchal | 30 | 10 | 7 | 13 | 37:46 | 37 |
10. | Belenenses | 30 | 9 | 10 | 11 | 40:60 | 37 |
11. | Guimaraes | 30 | 8 | 11 | 11 | 38:48 | 35 |
12. | Marítimo | 30 | 10 | 5 | 15 | 42:55 | 35 |
13. | Setúbal | 29 | 6 | 11 | 12 | 37:50 | 29 |
14. | Moreirense | 30 | 7 | 8 | 15 | 33:48 | 29 |
15. | Boavista Porto | 30 | 6 | 8 | 16 | 21:36 | 26 |
16. | Madeira | 30 | 6 | 8 | 16 | 23:44 | 26 |
17. | Coimbra | 30 | 5 | 9 | 16 | 30:53 | 24 |
18. | Tondela | 29 | 5 | 5 | 19 | 26:49 | 20 |
DRUHÁ ANGLICKÁ LIGA
Výsledky 42. kola: Brighton - Fulham 5:0, Hull - Wolverhampton 2:1, Bolton - Middlesbrough 1:2, Birmingham - Burnley 1:2, Blackburn - Huddersfield 0:2, Brentford - Bristol 1:1, Cardiff - QPR 0:0, Charlton - Derby 0:1, Leeds - Reading 3:2, Preston - MK Dons 1:1, Rotherham - Nottingham 0:0, Sheffield Wednesday - Ipswich 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Middlesbrough | 42 | 26 | 7 | 9 | 59:27 | 85 |
2. | Burnley | 42 | 23 | 14 | 5 | 66:34 | 83 |
3. | Brighton | 42 | 22 | 15 | 5 | 63:39 | 81 |
4. | Hull | 41 | 21 | 10 | 10 | 58:30 | 73 |
5. | Derby | 42 | 20 | 13 | 9 | 61:38 | 73 |
6. | Sheffield Wednesday | 42 | 18 | 15 | 9 | 61:42 | 69 |
7. | Cardiff | 42 | 16 | 16 | 10 | 52:44 | 64 |
8. | Ipswich | 42 | 16 | 13 | 13 | 48:48 | 61 |
9. | Birmingham | 42 | 16 | 11 | 15 | 47:43 | 59 |
10. | Preston | 42 | 14 | 15 | 13 | 40:40 | 57 |
11. | QPR | 42 | 13 | 17 | 12 | 52:48 | 56 |
12. | Leeds | 42 | 13 | 15 | 14 | 44:52 | 54 |
13. | Brentford | 41 | 15 | 8 | 18 | 58:62 | 53 |
14. | Wolverhampton | 42 | 13 | 14 | 15 | 49:54 | 53 |
15. | Reading | 42 | 13 | 12 | 17 | 48:51 | 51 |
16. | Huddersfield | 42 | 13 | 10 | 19 | 56:59 | 49 |
17. | Bristol | 42 | 12 | 12 | 18 | 46:65 | 48 |
18. | Blackburn | 42 | 11 | 14 | 17 | 39:42 | 47 |
19. | Nottingham | 42 | 11 | 14 | 17 | 36:43 | 47 |
20. | Fulham | 42 | 11 | 14 | 17 | 63:72 | 47 |
21. | Rotherham | 42 | 13 | 8 | 21 | 51:64 | 47 |
22. | MK Dons | 42 | 9 | 11 | 22 | 35:60 | 38 |
23. | Charlton | 42 | 8 | 12 | 22 | 37:73 | 36 |
24. | Bolton | 42 | 4 | 14 | 24 | 39:78 | 26 |