POLSKO
Papadopulos otevřel skóre utkání na hřišti úřadujícího mistra Vratislavi v 31. minutě, až v předposlední minutě vedení pojistil Pawlowski. Levého svěřenci, kteří před týdnem dokázali otočit zápas z 0:2 na 3:2, tentokrát na obrat neměli a v tabulce jsou šestí.
"Velice důležité bylo, že jsme dali první gól, dalo nám to klid a především větší sebevědomí do zbytku zápasu. V druhém poločase jsme měli několik situací, kdy jsme měli přidat další. Nakonec udeřil krásně Pawlowski," řekl pro web svého klubu Hapal.
Dlouho očekávaná výhra prý jeho tým povzbudí. "Jsem šťastný, protože tlak na tým byl velký. Dnes se ukázalo, že naši hráči jsou schopní hrát dobře od začátku do konce. Oceňuji i fanoušky, kterých hodně přijelo," uvedl Hapal.
Levého zklamal hlavně úvod zápasu. "Nezačali jsme vůbec dobře. Příliš často jsme se s míčem vraceli až k brankáři, chyběla nám větší týmovost i napadání soupeře. Nakonec jsme nějaké šance měli, ale nemířili jsme přesně," řekl pro web Slasku.
Výsledky 9. kola: Vratislav - Zaglebie Lubin 0:2 (druhý gól Papadopulos), Legia Varšava - Gliwice 3:2, Kielce - Štětín 2:1, Belchatów - Polonia Varšava 0:5, Poznaň - Bialystok 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Legia Varšava | 9 | 6 | 3 | 0 | 22:9 | 21 |
2. | Polonia Varšava | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 17 |
3. | Poznaň | 9 | 5 | 2 | 2 | 13:6 | 17 |
4. | Zabrze | 8 | 4 | 4 | 0 | 15:7 | 16 |
5. | Widzew Lodž | 9 | 5 | 1 | 3 | 12:11 | 16 |
6. | Vratislav | 9 | 5 | 1 | 3 | 13:13 | 16 |
7. | Gdaňsk | 9 | 5 | 0 | 4 | 14:11 | 15 |
8. | Gliwice | 9 | 4 | 0 | 5 | 12:14 | 12 |
9. | Štětín | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:11 | 11 |
10. | Bialystok | 9 | 2 | 5 | 2 | 7:8 | 11 |
11. | Wisla Krakov | 9 | 3 | 2 | 4 | 8:12 | 11 |
12. | Kielce | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:13 | 11 |
13. | Chorzów | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:13 | 10 |
14. | Zaglebie Lubin | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | 5 |
15. | Belchatów | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:17 | 4 |
16. | Bielsko-Biala | 9 | 0 | 2 | 7 | 10:19 | 2 |
TURECKO
Český reprezentant Sivok uzavřel skóre zápasu v 53. minutě. Besiktas se dočkal vítězství po čtyřech utkáních, z nichž vytěžil jen bod.
9. kolo: Elazigspor - Eskisehirspor 1:1, Kasimpasa - Besiktas 1:3 (za hosty gól Sivok), Mersin - Büyüksehir 2:0, Galatasaray - Kayserispor 3:0, Sivasspor - Akhisar 1:2, Karabükspor - Genclerbirligi 0:0, Gaziantepspor - Orduspor 3:0, Trabzonspor - Bursaspor 0:1, Fenerbahce - Antalyaspor 1:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Galatasaray | 9 | 5 | 3 | 1 | 22:12 | 18 |
2. | Antalyaspor | 9 | 6 | 0 | 3 | 17:11 | 18 |
3. | Genclerbirligi | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:10 | 14 |
4. | Eskisehirspor | 9 | 4 | 2 | 3 | 17:13 | 14 |
5. | Orduspor | 9 | 3 | 5 | 1 | 12:10 | 14 |
6. | Kasimpasa | 9 | 4 | 1 | 4 | 14:10 | 13 |
7. | Bursaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:10 | 13 |
8. | Fenerbahce | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 13 |
9. | Trabzonspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 7:5 | 13 |
10. | Besiktas | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:13 | 12 |
11. | Sivasspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | 12 |
12. | Büyüksehir | 9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 11 |
13. | Gaziantepspor | 9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | 11 |
14. | Akhisar | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:12 | 10 |
15. | Karabükspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:17 | 9 |
16. | Mersin | 9 | 1 | 5 | 3 | 12:14 | 8 |
17. | Kayserispor | 9 | 2 | 1 | 6 | 8:19 | 7 |
18. | Elazigspor | 9 | 0 | 5 | 4 | 5:17 | 5 |
SLOVENSKO
14. kolo: Žilina - Slovan Bratislava 0:0, Myjava - Trnava 2:2 (48. a 72. Sládek - 59. Gašparík, 86. Janečka, za Trnavu ČK Koubský), Košice - Senica 2:2 (22. Novák, 42. Škutka - 9. Piroska z pen., 72. Varadi), Nitra - Zlaté Moravce 1:1 (69. Mikuš - 21. Hodek), Prešov - Trenčín 1:2 (11. Ševčuk - 56. Mondek, 86. Štefánik). Zápas Banská Bystrica - Ružomberok byl odložen.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 14 | 7 | 5 | 2 | 21:14 | 26 |
2. | Žilina | 14 | 5 | 8 | 1 | 20:10 | 23 |
3. | Senica | 14 | 7 | 2 | 5 | 20:14 | 23 |
4. | Zlaté Moravce | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:16 | 22 |
5. | Trenčín | 14 | 6 | 4 | 4 | 22:20 | 22 |
6. | Košice | 14 | 5 | 4 | 5 | 16:19 | 19 |
7. | Ružomberok | 13 | 4 | 5 | 4 | 13:16 | 17 |
8. | Myjava | 14 | 4 | 4 | 6 | 21:22 | 16 |
9. | Banská Bystrica | 13 | 3 | 6 | 4 | 12:12 | 15 |
10. | Prešov | 14 | 4 | 3 | 7 | 10:16 | 15 |
11. | Nitra | 14 | 3 | 4 | 7 | 17:24 | 13 |
12. | Trnava | 14 | 2 | 5 | 7 | 12:24 | 11 |
Poznámka: Nitře budou po skončení soutěže odečteny tři body.
NIZOZEMSKO
10. kolo: Utrecht - Groningen 1:0, Haag - Tilburg 2:0, Nijmegen - Roda Kerkrade 0:0, Venlo - Breda 1:4, Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterodam 2:2, Almelo - Heerenveen 6:3, Waalwijk - Twente Enschede 0:1, Zwolle - PSV Eindhoven 1:2, Arnhem - Alkmaar 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Twente Enschede | 10 | 8 | 1 | 1 | 21:6 | 25 |
2. | PSV Eindhoven | 10 | 8 | 0 | 2 | 33:9 | 24 |
3. | Arnhem | 10 | 6 | 3 | 1 | 19:9 | 21 |
4. | Ajax Amsterodam | 10 | 4 | 6 | 0 | 25:12 | 18 |
5. | Feyenoord Rotterdam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:13 | 18 |
6. | Utrecht | 10 | 5 | 3 | 2 | 12:8 | 18 |
7. | Almelo | 10 | 3 | 5 | 2 | 22:18 | 14 |
8. | Haag | 10 | 3 | 5 | 2 | 19:15 | 14 |
9. | Nijmegen | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:17 | 13 |
10. | Alkmaar | 10 | 3 | 3 | 4 | 16:19 | 12 |
11. | Groningen | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:20 | 11 |
12. | Heerenveen | 10 | 2 | 4 | 4 | 15:18 | 10 |
13. | Waalwijk | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:15 | 10 |
14. | Roda Kerkrade | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:16 | 9 |
15. | Zwolle | 10 | 2 | 2 | 6 | 7:17 | 8 |
16. | Breda | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:21 | 8 |
17. | Tilburg | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:19 | 6 |
18. | Venlo | 10 | 0 | 3 | 7 | 10:28 | 3 |
RUSKO
13. kolo: Lokomotiv Moskva - Perm 1:2, Kubaň Krasnodar - Rostov na Donu 1:0, Spartak Moskva - Saransk 2:0, Nižnij Novgorod - FK Krasnodar 1:1, Vladikavkaz - Petrohrad 2:3, Dynamo Moskva - Samara 1:0, Groznyj - CSKA Moskva 1:2, Kazaň - Machačkala 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 13 | 10 | 0 | 3 | 22:11 | 30 |
2. | Machačkala | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:14 | 29 |
3. | Petrohrad | 13 | 8 | 3 | 2 | 26:11 | 27 |
4. | Groznyj | 13 | 8 | 1 | 4 | 17:17 | 25 |
5. | Kubaň Krasnodar | 13 | 7 | 1 | 5 | 20:15 | 22 |
6. | Spartak Moskva | 13 | 7 | 1 | 5 | 23:20 | 22 |
7. | Lokomotiv Moskva | 13 | 6 | 3 | 4 | 20:15 | 21 |
8. | Kazaň | 13 | 7 | 0 | 6 | 19:14 | 21 |
9. | Perm | 13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 18 |
10. | FK Krasnodar | 13 | 4 | 4 | 5 | 21:19 | 16 |
11. | Dynamo Moskva | 13 | 5 | 0 | 8 | 13:21 | 15 |
12. | Samara | 13 | 3 | 4 | 6 | 15:22 | 13 |
13. | Vladikavkaz | 13 | 2 | 4 | 7 | 18:23 | 10 |
14. | Rostov na Donu | 13 | 2 | 4 | 7 | 10:20 | 10 |
15. | Nižnij Novgorod | 13 | 2 | 2 | 9 | 13:26 | 8 |
16. | Saransk | 13 | 2 | 2 | 9 | 14:28 | 8 |
SKOTSKO
11. kolo: Motherwell - Hibernian 0:4, Aberdeen - FC Dundee 2:0, Celtic Glasgow - Kilmarnock 0:2, Heart of Midlothian - Ross County 2:2, Inverness - St. Johnstone 1:1, St. Mirren - Dundee United 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 10 | 6 | 2 | 2 | 19:9 | 20 |
2. | Hibernian | 11 | 5 | 3 | 3 | 21:15 | 18 |
3. | Aberdeen | 11 | 4 | 6 | 1 | 14:9 | 18 |
4. | St. Johnstone | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:13 | 18 |
5. | Inverness | 11 | 3 | 6 | 2 | 23:19 | 15 |
6. | Kilmarnock | 11 | 4 | 3 | 4 | 16:13 | 15 |
7. | Heart of Midlothian | 11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 13 |
8. | Motherwell | 10 | 3 | 4 | 3 | 13:15 | 13 |
9. | Ross County | 11 | 2 | 6 | 3 | 13:15 | 12 |
10. | Dundee United | 9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | 12 |
11. | St. Mirren | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | 12 |
12. | FC Dundee | 11 | 1 | 1 | 9 | 4:22 | 4 |
PORTUGALSKO
7. kolo: Guimaraes - Setúbal 2:1, Beira Mar - Pacos Ferreira 0:2, Olhanense - Moreirense 2:2, Gil Vicente - Benfica Lisabon 0:3, Rio Ave - Nacional Funchal 2:1, Marítimo - Braga 0:2, Estoril - FC Porto 1:2, Sporting Lisabon - Coimbra 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Benfica Lisabon | 7 | 5 | 2 | 0 | 19:6 | 17 |
2. | FC Porto | 7 | 5 | 2 | 0 | 17:5 | 17 |
3. | Braga | 7 | 4 | 2 | 1 | 17:10 | 14 |
4. | Rio Ave | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:9 | 11 |
5. | Guimaraes | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:10 | 11 |
6. | Pacos Ferreira | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 10 |
7. | Gil Vicente | 7 | 2 | 3 | 2 | 6:8 | 9 |
8. | Coimbra | 7 | 1 | 5 | 1 | 9:8 | 8 |
9. | Marítimo | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:8 | 8 |
10. | Sporting Lisabon | 7 | 1 | 4 | 2 | 5:7 | 7 |
11. | Setúbal | 7 | 1 | 4 | 2 | 5:10 | 7 |
12. | Moreirense | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:11 | 6 |
13. | Olhanense | 7 | 1 | 3 | 3 | 12:14 | 6 |
14. | Estoril | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:13 | 6 |
15. | Nacional Funchal | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | 5 |
16. | Beira Mar | 7 | 0 | 3 | 4 | 7:16 | 3 |
BELGIE
12. kolo: Standard Lutych - Cercle Bruggy 2:1, Beerschot - Lovaň 1:3, Beveren - Waregem 0:2, Charleroi - Anderlecht 2:0, Gent - Mons 2:0, Mechelen - Lierse 3:0, Kortrijk - Genk 1:1, FC Bruggy - Lokeren 2:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 12 | 6 | 4 | 2 | 28:19 | 22 |
2. | Genk | 12 | 5 | 7 | 0 | 21:13 | 22 |
3. | Anderlecht | 12 | 6 | 4 | 2 | 20:12 | 22 |
4. | Waregem | 12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 22 |
5. | Kortrijk | 12 | 6 | 3 | 3 | 14:11 | 21 |
6. | Lovaň | 12 | 5 | 5 | 2 | 28:19 | 20 |
7. | Gent | 12 | 5 | 4 | 3 | 17:14 | 19 |
8. | Lokeren | 12 | 5 | 3 | 4 | 20:18 | 18 |
9. | Mechelen | 12 | 5 | 2 | 5 | 21:17 | 17 |
10. | Standard Lutych | 12 | 5 | 1 | 6 | 23:22 | 16 |
11. | Mons | 12 | 4 | 3 | 5 | 22:23 | 15 |
12. | Beerschot | 12 | 4 | 2 | 6 | 16:21 | 14 |
13. | Charleroi | 12 | 4 | 1 | 7 | 13:23 | 13 |
14. | Lierse | 12 | 1 | 7 | 4 | 11:17 | 10 |
15. | Beveren | 12 | 1 | 4 | 7 | 11:23 | 7 |
16. | Cercle Bruggy | 12 | 1 | 1 | 10 | 10:28 | 4 |
RAKOUSKO
13. kolo: Rapid Vídeň - Salcburk 2:0, Ried - Wiener Neustadt 3:1, Admira Vídeň - Austria Vídeň 4:6, Mattersburg - Wacker Innsbruck 1:2. Zápas Wolfsberg - Sturm Štýrský Hradec byl ukončen v 62. minutě za stavu 1:1 kvůli nepříznivému počasí.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Austria Vídeň | 13 | 9 | 2 | 2 | 24:10 | 29 |
2. | Salcburk | 13 | 8 | 3 | 2 | 28:16 | 27 |
3. | Rapid Vídeň | 13 | 8 | 2 | 3 | 20:7 | 26 |
4. | Sturm Štýrský Hradec | 12 | 5 | 3 | 4 | 17:16 | 18 |
5. | Ried | 13 | 5 | 2 | 6 | 18:16 | 17 |
6. | Admira Trenkwalder | 13 | 4 | 4 | 5 | 28:23 | 16 |
7. | Wolfsberg | 12 | 4 | 2 | 6 | 16:19 | 14 |
8. | Mattersburg | 13 | 4 | 2 | 7 | 16:24 | 14 |
9. | Wiener Neustadt | 13 | 2 | 4 | 7 | 11:27 | 10 |
10. | Wacker Innsbruck | 13 | 3 | 0 | 10 | 9:29 | 9 |