Nizozemské Zwolle, kterému patří třetí místo v tabulce, sice od 19. minuty vedlo po gólu Lama, nakonec ale utkání prohrálo. O třech bodech pro Cambuur rozhodl proměněný pokutový kop v 89. minutě.
Český útočník Tomáš Necid, který je kmenovým hráčem ruské CSKA Moskva, odehrál celý zápas, do listiny střelců se ovšem nezapsal. Letos má zatím na kontě osm gólů, naposledy skóroval v minulém kole.
Nizozemsko
Výsledky 17. kola: Heerenveenn - Den Haag 0:0, Leeuwarden - Zwolle 2:1, Dordrecht - Groningen 1:1, PSV Eindhoven - Deventer 5:0, Alkmaar - Utrecht 0:3, Arnhem - Almelo 3:0, Breda - Feyenoord Rotterdam 0:1, Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterodam 0:2, Twente Enschede - Tilburg 3:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 17 | 14 | 1 | 2 | 48:14 | 43 |
2. | Ajax Amsterodam | 17 | 12 | 3 | 2 | 43:17 | 39 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 17 | 9 | 4 | 4 | 30:15 | 31 |
4. | Zwolle | 17 | 9 | 2 | 6 | 31:21 | 29 |
5. | Twente Enschede | 17 | 7 | 7 | 3 | 31:21 | 28 |
6. | Alkmaar | 17 | 8 | 4 | 5 | 26:25 | 28 |
7. | Leeuwarden | 17 | 7 | 5 | 5 | 27:25 | 26 |
8. | Groningen | 17 | 6 | 6 | 5 | 19:24 | 24 |
9. | Utrecht | 17 | 7 | 2 | 8 | 30:33 | 23 |
10. | Arnhem | 17 | 5 | 7 | 5 | 35:27 | 22 |
11. | Heerenveen | 17 | 5 | 7 | 5 | 21:21 | 22 |
12. | Tilburg | 17 | 6 | 2 | 9 | 25:29 | 20 |
13. | Excelsior Rotterdam | 17 | 3 | 8 | 6 | 23:36 | 17 |
14. | Haag | 17 | 3 | 7 | 7 | 22:29 | 16 |
15. | Almelo | 17 | 5 | 1 | 11 | 27:36 | 16 |
16. | Deventer | 17 | 4 | 4 | 9 | 22:36 | 16 |
17. | Breda | 17 | 3 | 4 | 10 | 16:37 | 13 |
18. | Dordrecht | 17 | 1 | 4 | 12 | 12:42 | 7 |
Belgie
Výsledky 20. kola: Waasland-Beveren - Anderlecht 0:2, Charleroi - Lierse 6:0, Ostende - Cercle Bruggy 2:0, Westerlo - Mechelen 1:1, Mouscron-Péruwelz - Waregem 0:1, Standard Lutych 1:2, FC Bruggy - Genk 4:1, Lokeren - Kortrijk 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 20 | 11 | 8 | 1 | 48:21 | 41 |
2. | Anderlecht | 20 | 10 | 7 | 3 | 35:24 | 37 |
3. | Kortrijk | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:28 | 34 |
4. | Genk | 20 | 8 | 8 | 4 | 26:20 | 32 |
5. | Gent | 20 | 8 | 7 | 5 | 29:19 | 31 |
6. | Charleroi | 20 | 9 | 4 | 7 | 34:26 | 31 |
7. | Standard Lutych | 20 | 9 | 3 | 8 | 32:32 | 30 |
8. | Lokeren | 20 | 7 | 8 | 5 | 29:22 | 29 |
9. | Ostende | 20 | 8 | 4 | 8 | 27:28 | 28 |
10. | Waregem | 20 | 7 | 4 | 9 | 26:31 | 25 |
11. | Mouscron-Péruwelz | 20 | 6 | 5 | 9 | 30:32 | 23 |
12. | Westerlo | 20 | 5 | 8 | 7 | 32:41 | 23 |
13. | Mechelen | 20 | 5 | 7 | 8 | 23:29 | 22 |
14. | Waasland-Beveren | 20 | 6 | 2 | 12 | 20:33 | 20 |
15. | Cercle Bruggy | 20 | 4 | 5 | 11 | 13:30 | 17 |
16. | Lierse | 20 | 3 | 5 | 12 | 20:41 | 14 |
Portugalsko
Výsledky 14. kola: Estoril - Guimaraes 1:0, FC Porto - Setúbal 4:0, Arouca - Marítimo 1:0, Coimbra - Penafiel 1:1, Moreirense - Boavista Porto 1:0, Benfica Lisabon - Gil Vicente 1:0, Nacional Funchal - Sporting Lisabon 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Benfica Lisabon | 14 | 12 | 1 | 1 | 31:7 | 37 |
2. | FC Porto | 14 | 9 | 4 | 1 | 31:7 | 31 |
3. | Guimaraes | 14 | 8 | 4 | 2 | 22:10 | 28 |
4. | Sporting Lisabon | 14 | 7 | 6 | 1 | 26:12 | 27 |
5. | Braga | 13 | 7 | 4 | 2 | 22:8 | 25 |
6. | Pacos Ferreira | 13 | 6 | 4 | 3 | 18:14 | 22 |
7. | Belenenses | 13 | 6 | 3 | 4 | 15:15 | 21 |
8. | Moreirense | 14 | 5 | 5 | 4 | 12:12 | 20 |
9. | Rio Ave | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:15 | 19 |
10. | Estoril | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:21 | 18 |
11. | Marítimo | 14 | 5 | 1 | 8 | 19:19 | 16 |
12. | Boavista Porto | 14 | 4 | 1 | 9 | 9:26 | 13 |
13. | Nacional Funchal | 14 | 3 | 3 | 8 | 11:16 | 12 |
14. | Arouca | 14 | 3 | 3 | 8 | 8:21 | 12 |
15. | Penafiel | 14 | 3 | 2 | 9 | 11:27 | 11 |
16. | Setúbal | 14 | 3 | 2 | 9 | 8:25 | 11 |
17. | Coimbra | 14 | 1 | 7 | 6 | 9:19 | 10 |
18. | Gil Vicente | 14 | 0 | 6 | 8 | 8:23 | 6 |
Skotsko
Výsledky 17. kola: Aberdeen - Kilmarnock 1:0, Partick Thistle - FC Dundee 1:1, Ross County - Hamilton 0:1, St. Johnstone - Inverness 1:0, St. Mirren - Motherwell 0:1, Dundee United - Celtic Glasgow 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 17 | 12 | 2 | 3 | 34:12 | 38 |
2. | Dundee United | 17 | 11 | 1 | 5 | 30:20 | 34 |
3. | Aberdeen | 17 | 11 | 1 | 5 | 26:17 | 34 |
4. | Hamilton | 17 | 10 | 3 | 4 | 30:18 | 33 |
5. | Inverness | 17 | 10 | 2 | 5 | 24:18 | 32 |
6. | St. Johnstone | 17 | 8 | 2 | 7 | 15:17 | 26 |
7. | FC Dundee | 17 | 5 | 6 | 6 | 22:22 | 21 |
8. | Kilmarnock | 17 | 6 | 3 | 8 | 17:22 | 21 |
9. | Partick Thistle | 17 | 5 | 5 | 7 | 23:20 | 20 |
10. | Motherwell | 17 | 4 | 2 | 11 | 12:27 | 14 |
11. | Ross County | 17 | 2 | 3 | 12 | 17:37 | 9 |
12. | St. Mirren | 17 | 2 | 2 | 13 | 11:31 | 8 |
Turecko
Výsledky 14. kola: Erciyesspor - Fenerbahce 0:1, Genclerbirligi - Konyaspor 5:0, Sivasspor - Basaksehir 0:2, Eskisehirspor - Karabükspor 1:1, Galatasaray - Mersin 3:2, Balikesirspor - Kasimpasa 5:3, Bursaspor - Trabzonspor 3:3, Besiktas - Akhisar 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Besiktas | 14 | 10 | 2 | 2 | 23:12 | 32 |
2. | Galatasaray | 14 | 10 | 1 | 3 | 23:17 | 31 |
3. | Fenerbahce | 14 | 9 | 3 | 2 | 22:13 | 30 |
4. | Basaksehir | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:5 | 24 |
5. | Trabzonspor | 14 | 5 | 7 | 2 | 26:22 | 22 |
6. | Mersin | 14 | 6 | 3 | 5 | 21:18 | 21 |
7. | Bursaspor | 14 | 5 | 5 | 4 | 26:17 | 20 |
8. | Genclerbirligi | 14 | 5 | 5 | 4 | 22:16 | 20 |
9. | Kasimpasa | 14 | 5 | 4 | 5 | 23:26 | 19 |
10. | Akhisar | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:19 | 17 |
11. | Konyaspor | 14 | 4 | 4 | 6 | 12:20 | 16 |
12. | Karabükspor | 14 | 4 | 3 | 7 | 19:19 | 15 |
13. | Gaziantepspor | 13 | 4 | 3 | 6 | 13:18 | 15 |
14. | Erciyesspor | 14 | 2 | 8 | 4 | 17:16 | 14 |
15. | Eskisehirspor | 14 | 2 | 7 | 5 | 16:21 | 13 |
16. | Rizespor | 13 | 2 | 4 | 7 | 12:22 | 10 |
17. | Sivasspor | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:24 | 10 |
18. | Balikesirspor | 14 | 2 | 2 | 10 | 15:31 | 8 |
Druhá anglická liga
Výsledky 22. kola: Derby - Norwich 2:2, Blackburn - Charlton 2:0, Blackpool - Bournemouth 1:6, Cardiff - Brentford 2:3, Fulham - Sheffield Wednesday 4:0, Huddersfield - Birmingham 0:1, Ipswich - Middlesbrough 2:0, Reading - Watford 0:1, Wigan - Rotherham 1:2, Wolverhampton - Brighton 1:1, Nottingham - Leeds 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bournemouth | 22 | 12 | 6 | 4 | 50:25 | 42 |
2. | Ipswich | 22 | 11 | 8 | 3 | 34:20 | 41 |
3. | Brentford | 22 | 12 | 4 | 6 | 37:29 | 40 |
4. | Middlesbrough | 22 | 11 | 6 | 5 | 35:17 | 39 |
5. | Derby | 22 | 11 | 6 | 5 | 40:23 | 39 |
6. | Watford | 22 | 11 | 5 | 6 | 39:23 | 38 |
7. | Norwich | 22 | 9 | 7 | 6 | 37:26 | 34 |
8. | Blackburn | 22 | 9 | 7 | 6 | 34:31 | 34 |
9. | Nottingham | 22 | 7 | 10 | 5 | 32:27 | 31 |
10. | Wolverhampton | 22 | 8 | 7 | 7 | 25:32 | 31 |
11. | Cardiff | 22 | 8 | 6 | 8 | 29:30 | 30 |
12. | Charlton | 22 | 6 | 12 | 4 | 23:24 | 30 |
13. | Fulham | 22 | 8 | 4 | 10 | 35:39 | 28 |
14. | Sheffield Wednesday | 22 | 6 | 10 | 6 | 16:21 | 28 |
15. | Birmingham | 22 | 7 | 7 | 8 | 24:32 | 28 |
16. | Bolton | 22 | 7 | 5 | 10 | 23:28 | 26 |
17. | Reading | 22 | 7 | 4 | 11 | 26:37 | 25 |
18. | Leeds | 22 | 6 | 6 | 10 | 25:32 | 24 |
19. | Rotherham | 22 | 5 | 9 | 8 | 18:27 | 24 |
20. | Huddersfield | 22 | 6 | 6 | 10 | 27:39 | 24 |
21. | Millwall | 22 | 5 | 8 | 9 | 23:32 | 23 |
22. | Brighton | 22 | 3 | 10 | 9 | 22:30 | 19 |
23. | Wigan | 22 | 3 | 8 | 11 | 22:30 | 17 |
24. | Blackpool | 22 | 2 | 7 | 13 | 17:39 | 13 |
Druhá německá liga
Výsledky 19. kola: Düsseldorf - Union Berlín 1:0, Heidenheim - Braunschweig 0:1, Karlsruhe - FSV Frankfurt 4:1, Norimberk - Fürth 0:0, St. Pauli - Aalen 3:1, Bochum - Aue 1:1, Darmstadt - Ingolstadt 2:2, Kaiserslautern - Sandhausen 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ingolstadt | 19 | 11 | 7 | 1 | 32:14 | 40 |
2. | Karlsruhe | 19 | 9 | 6 | 4 | 28:16 | 33 |
3. | Darmstadt | 19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 33 |
4. | Braunschweig | 19 | 10 | 3 | 6 | 28:20 | 33 |
5. | Kaiserslautern | 19 | 8 | 8 | 3 | 27:19 | 32 |
6. | Düsseldorf | 19 | 8 | 7 | 4 | 29:22 | 31 |
7. | Lipsko | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:11 | 28 |
8. | Norimberk | 19 | 8 | 3 | 8 | 21:28 | 27 |
9. | Heidenheim | 19 | 6 | 7 | 6 | 28:20 | 25 |
10. | Union Berlín | 19 | 6 | 6 | 7 | 22:29 | 24 |
11. | Bochum | 19 | 4 | 11 | 4 | 28:28 | 23 |
12. | Fürth | 19 | 5 | 8 | 6 | 22:23 | 23 |
13. | FSV Frankfurt | 19 | 6 | 3 | 10 | 24:33 | 21 |
14. | Sandhausen | 19 | 5 | 5 | 9 | 15:25 | 20 |
15. | Aalen | 19 | 4 | 5 | 10 | 15:25 | 17 |
16. | Mnichov 1860 | 18 | 4 | 4 | 10 | 23:30 | 16 |
17. | St. Pauli | 19 | 4 | 4 | 11 | 22:39 | 16 |
18. | Aue | 19 | 3 | 5 | 11 | 16:29 | 14 |