9 2013
Až se bude hlasovat o nejhezčí gól podzimní části fotbalové ligy, boleslavská branka proti Plzni bude určitě hodně vysoko. Poslední dva doteky rychlé akce totiž byly patičkou, které vyšachovaly obranu úřadujícího českého mistra.

Byl to překvapivý úvod. Boleslav rychle zaútočila po pravé straně, odkud mířil centr na Štohanzla, jenž chytrou patičkou poslal míč na úplně volného Nešpora.

A ten? Neměl už moc možností, a tak zkusil stejný způsob jako před chvilkou jeho spoluhráč - patičkou nasměroval míč k pravé tyči plzeňského brankáře Kozáčika. Pak už jen mrknul na čárového rozhodčího, jestli nestál v ofsajdu, a běžel slavit.

Gól po dvou patičkách! Běžela teprve 4. minuta zápasu a Mladá Boleslav vedla nad favoritem 1:0. Plzeň však vyrovnala jen o sedm minut později a po přestávce díky Čišovskému strhla vedení na svou stranu.

1. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 8:1 12
2. SK Sigma Olomouc 4 3 0 1 7:3 9
3. SK Slavia Praha 4 2 2 0 3:0 8
4. AC Sparta Praha 4 2 2 0 4:2 8
5. FC Slovan Liberec 4 2 1 1 6:3 7
6. Bohemians Praha 1905 4 1 3 0 3:2 6
7. Fastav Zlín 4 2 0 2 3:3 6
8. 1. FC Slovácko 4 1 2 1 6:4 5