3:1, HUŠBAUER PODRUHÉ. Sparťanský záložník Josef Hušbauer (vlevo) v 66. minutě napřáhnul asi z dvaceti metrů, míč byl tečován, sáhl si na něj dokonce i brankář Baníku Ostrava Michal Bárta. Ale nakonec míč skončil v síti a Sparta vedla 3:1. | foto:  Michal Sváček, MAFRA

1 2013
Měla velkou převahu, kterou korunovala čtyřmi góly. Sparta porazila Baník Ostrava a dál zůstává bez porážky. Podívejte se na všechny důležité momenty 7. kola fotbalové ligy.

Viktoria Plzeň - Olomouc 3:2

První gól ve 49. vteřině, druhý v 9. minutě a plzeňští fotbalisté směřovali k jasnému vítězství. Přestože Olomouc nakonec zápas přeci jen zdramatizovala, úřadující mistr nakonec vyhrál 3:2.

Sparta - Baník Ostrava 4:1

Vítězství se nerodilo lehce, ale nakonec Sparta porazila Ostravu vysoko 4:1. Dvěma góly se blýskl Josef Hušbauer a další hvězdou zápasu byl Bořek Dočkal, který přihrál na dvě branky.

Jihlava - Slavia 2:1

Slavia prohrála 1:2 v Jihlavě. Na Vysočině přitom po gólu Škutky vedla, ale po přestávce skóre otočili Vaculík, jenž se trefil z penalty, a Kopic.

Mladá Boleslav - Teplice 1:0

Doposud neporažené Teplice skončily poprvé bez bodu. Nezvládly zápas v Mladé Boleslav, kde už ve 4. minutě rozhodl o výsledku 1:0 Fabián.

Bohemians - Znojmo 2:0

Znojemští fotbalisté zůstávají jediným týmem v Gambrinus lize, který ještě nevyhrál. Tentokrát prohráli bitvu nováčků, když na hřišti Bohemians Praha 1905 padli po výsledku 0:2.

Příbram - Dukla Praha 0:2

Čtyři zápasy čekali fotbalisté Dukly Praha na vítězství. Dočkali se ho v 7. ligovém kole, ve kterém vyhráli 2:0 na hřišti Příbrami. V prvním poločase se trefil Hlinka, po přestávce pojistil vedení Kalouda.

Zbrojovka Brno - Slovácko 0:2

Zbrojovka Brno prožívá těžké období. Po pondělní porážce s Baníkem Ostrava probíhaly v klubu pohovory, ovšem kýžený efekt se nedostavil. Brňané prohráli se Slováckem 0:2 a připsali si už pátou porážku za sebou.