2 2014
Fotbalisté Blšan se ne a ne dostat z výsledkové mizérie, kterou prochází v přeboru Ústeckého kraje. V duelu 8. kole prohráli na hřišti Modlan vysoko 2:6. Podívejte se na video.

Hosté přitom měli v sestavě legendárního kanonýra Horsta Siegla i jeho syna. Přesto to nepomohlo, ač exligový klub vstřelil dva góly, když se pokaždé trefil Lukáš Prückner.

Jeho branky ale nenesly naději, jen snad mírné odpuštění. Prückner ve 40. minutě snižoval na 1:3, v 89. minutě pak na 2:6.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Tabulku vede s jednobodovým náskokem Litvínov před Horním Jiřetínem.

Výsledky 8. kola (6. hraného): Hrobce - Štětí 2:7, Kadaň - Louny 3:0, Bílina - Rumburk 6:0, Modlany - Blšany 6:2, Hor. Jiřetín - Děčín 2:1, Litvínov - Vilémov 6:1, Spořice - Modrá 3:0, Proboštov - Neštěmice 3:1.