• 0
One-man show Víta Kaly byla poslední kapitolou cesty Hrobců k triumfu ve fotbalovém přeboru Ústeckého kraje. Jistotu jim ve 28. kole dalo vítězství 5:3 nad Bílinou, které zajistil čtyřmi zásahy v prvním poločase právě Kala, nejlepší klubový kanonýr. Podívejte se na video.

Hrobce mají dvě kola před koncem šestibodový náskok na druhé Louny. Ty ale lídra už nemohou předstihnout, neboť s ním v sezoně dvakrát prohrály. Domácí v utkání s Bílinou ukázali, proč jsou po právu králi soutěže. Už o poločase vedli 4:0 a všechny jejich góly vsítil jediný hráč.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Vít Kala se díky svému počinu dostal na hranici 24 branek v sezoně, lepší je pouze František Tůma, který v dresu soupeře vstřelil dvě ze tří branek a má jich celkově 26. Hrobce v sezoně prohrály pouze třikrát a dostaly se přes hranici sto gólů.

Výsledky 28. kola: Hrobce - Bílina 5:3 (4:0), Modlany - Horní Jiřetín 1:2 (1:1), Louny - Srbice 4:1 (2:1), Brná - Krupka 2:3 (1:2), Žatec - Neštěmice 6:2 (4:1), Vilémov - Litvínov 4:1 (1:0), Litoměřicko B - Kadaň 3:1 (2:0).