13 2016
Ten, kdo tipoval, že bývalý účastník nejvyšší ligy Blšany bude v jarní části přeboru Ústeckého kraje suverénní, se značně zmýlil. Blšany se trápí, což potvrdilo 24. kolo soutěže, v němž podlehly venku Proboštovu poměrem 0:4. V dalším utkání rozstříleli fotbalisté Žatce Střekov vysoko 7:2. Podívejte se na video.

Naděje na vítězství se hostujícím Blšanům v utkání s Proboštovem začala vzdalovat brzy po začátku, už ve 13. minutě se trefil Adrian Memeti. Do poločasu to bylo 3:0 pro domácí, branky zaznamenali Josef Blažek a Jiří Petrik.

Definitivní tečku duelu pak dal v druhém poločase domácí Marek Šváb, který pečetil výhru Proboštova 4:0. Blšany se drží pouze díky lepšímu skóre na čtvrté příčce tabulky.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Fotbalisté Žatce si snad lepší první poločas v klání se Střekovem ani nemohli přát, po půli vedli 6:2. Domácí hráči přidali po přestávce ještě jeden gól a kvůli horšímu skóre se v tabulce nachází pod zmíněnými Blšany.

Výsledky 24. kola: Modlany - Neštěmice 1:0 (1:0), Krupka - Bílina 3:2 (1:1), Horní Jiřetín - Srbice 3:0 (2:0), Proboštov - Blšany 4:0 (3:0), Žatec - Střekov 7:2 (6:2), Modrá - Štětí 0:5 (0:1), LoKo Chomutov - Hrobce 0:2 (0:0), Postoloprty - Duchcov 3:0k.