16 2015
Desáté kolo přeboru Ústeckého kraje bylo opravdu bohaté na vstřelené branky. Kromě nadílek ve zmíněných městech padly například čtyři góly v Proboštově a Horním Jiřetíně. Překvapení kola se událo v Žatci, kde zatím suverénní fotbalisté Blšan prohráli 1:3. Podívejte se na video.

Výhru Krupky 5:1 nad hráči SK Hrobce řídil čtyřmi brankami Dominik Valenta, kterého jedním zásahem doplnil bývalý ligový fotbalista Emil Rilke.

„Dneska hrál výborně útok, hlavně střelci Valenta a Rilke,“ chválil domácí hráče pro fotbalunas.cz sekretář Krupky Jiří Penc.

Stejným výsledkem skončil i duel mezi Štětím a Neštěmicemi. Diváci čekali na branku až do 40. minuty, po centru do velkého vápna se prosadil Tomáš Belák. Ten otevřel i střelecký účet druhého poločasu, když z úhlu zvyšoval na 2:0.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Zbylé zásahy si domácí nechali na závěrečnou čtvrthodinku. Jiří Šimral dorážel do prázdné branky, z hranice pokutového kopu se prosadil dvě minuty před koncem Vladimír Kucler a hned po něm zakončil pěknou kombinaci Lukáš Stejskal.

Výsledky 10. kola: Štětí - Neštěmice 5:1 (1:0,) Modlany - Střekov 5:1 (1:0), Žatec - Blšany 3:1 (1:1), Proboštov - Srbice 4:0 (2:0), Horní Jiřetín - Duchcov 4:1 (3:1), Postoloprty - Bílina 1:2 (1:2), Krupka - Hrobce 5:1 (3:1), Modrá - LoKo Chomutov 1:2 np (1:1).