Týce skóroval v Parmě

24 2000
P r a h a - Góĺ Romana Týceho pomohl fotbalistům Mnichova 1860 k remíze v úvodním zápase 3. kola Poháru UEFA v Parmě. Bývalý kapitán reprezentační jedenadvacítky se v 77. minutě zmocnil míče, přehnal se kolem Cannavara a gólovou střelou snížil na 1:2 a korunoval svůj skvělý výkon. V poslední minutě vyrovnal Beierle zmrazil postupovou eufórii italského favorita, který už vedl 2:0 nečekanou remízu 2:2. Stejně remizoval také Liverpool v Řecku s Olympiakosem Pireus , když řekové vyrvonali v poslední minutě. Vladimír Šmicer vystřídal v anglickém týmu v 65. minutě Owena a mohl rozhodnout, ale tváří v tvář gólmanu Eleftheropulosovi poslal míč do tyče.

Na závěrečných 25 minut přišel na hřiště rovněž Marek Heinz, který v dresu Hamburku vystřídal Íránce Mahdavíkiu. Rovněž on měl blízko ke gólu: v poslední minutě vyslal ze sedmnácti metrů střelu na branku AS Řím, ale brankář Lupatelli jeho tečovaný pokus vyrazil. Domácí měli nepřeberné množství šancí, ale při hostech stálo neuvěřitelné štěstí.

Výsledky 3. kola Poháru UEFA najdete zde.

Vincenzo Montella z AS Řím nůžkami sbírá míč z hlavy Nica Jana Hoogmy z Mnichova 1860 ve 3. kole Poháru UEFA

1. FC Viktoria Plzeň 3 3 0 0 6:0 9
2. SK Slavia Praha 3 2 1 0 3:0 7
3. SK Sigma Olomouc 3 2 0 1 4:3 6
4. 1. FC Slovácko 3 1 2 0 6:3 5
5. Bohemians Praha 1905 3 1 2 0 3:2 5
AC Sparta Praha 3 1 2 0 3:2 5
7. MFK Karviná 3 1 1 1 4:3 4
FK Teplice 3 1 1 1 4:3 4