8 2016
Šlágr mezi Slovanem Velvary a lídrem Sokolem Hostouň ovládli po jediné brance z rohu domácí fotbalisté. I přes prohru v 19. kole přeboru Středočeského kraje ovšem zůstávají hosté na prvním místě tabulky. Sázava se sice na půdě Rejšice dostala do vedení pohlednou akcí, během níž byly k vidění patičky, nakonec přesto domácím podlehla 1:2. Podívejte se na video.

Vedoucí celek tabulky Sokol Hostouň zavítal v rámci 19. kola na hřiště Slovanu Velvary. Souboj čtvrtého s prvním ovšem nepřinesl žádné brankové hody. O hubené výhře 1:0 rozhodl v 61. minutě Milan Vošmera svým prvním gólem v sezoně, když si dobře naskočil na roh a hlavou zavěsil.

Trenér hostí Martin Čurda okomentoval vyrovnané utkání pro web Hostouně slovy: „Ve velmi kvalitním zápase se utkala dvě mužstva, která po právu patří k ozdobám krajského přeboru. Nemyslím si, že bychom byli horším týmem. O výsledku zápasu rozhodla jedna skvěle zahraná standardní situace domácího celku. Jsem velmi rád, jak hráči zvládli těžké situace v zápase, i když jsme ze zápasu vyšli bodově naprázdno.“

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

V dalším zápase mezi Rejšicí a Kavalier Sázavou se do vedení dostali překvapivě hosté, kterým patří poslední příčka v tabulce. Ve 49. minutě otevřel skóre po krásné akci Antonín Keltner. Hráči ze Sázavy přešli pohlednou kombinací i díky nahrávce patičkou až před branku domácích, kam dostal znovu patičkou přihrávku zmíněný Keltner, který před prázdnou brankou nezaváhal.

Neuběhlo ovšem ani deset minut a domácí fotbalisté průběh zápasu dvěma góly otočili a nakonec zvítězili 2:1. Sázava tak zůstává nadále poslední.

Výsledky 19. kola: Vykáň - Jíloviště 2:1 (0:1), Poříčí n/S. - Semice 1:0 np (0:0), Velvary - Hostouň 1:0 (0:0), Dobříš - SK Rakovník 2:1 np (1:1), Rejšice - Sázava 2:1 (0:0), Tuchlovice - Vraný 1:2 np (1:1), ČLU Beroun - Ostrá 1:3 (0:1), Mnich. Hradiště - Lhota 3:1 (2:0).