13 2015
Ve 14. kole fotbalového přeboru Středočeského kraje smetli hráči Ostré jednoznačně 6:0 Rakovník. Domácí se díky vysoké výhře udrželi v kontaktu s čelem tabulky – na vedoucí Hostouň ztrácí pouhé čtyři body. Podívejte se na video.

Poslední domácí zápas podzimu se Ostré vydařil na výbornou. Do vedení šla v 19. minutě zásluhou Lukáše Müllera, jenž využil přesného centru z pravé strany.

O tři minuty později ze domácí znovu radovali. Standardní situaci z poloviny hřiště zahráli znamenitě: po secvičeném signálu přistál míč na hlavě Martina Kouby, který si v šanci dokázal poradit – 2:0.

Ještě do přestávky přidal dvě branky Josef Petlička. Další signál z přímého kopu vyšel znovu perfektně a Petlička jej spolehlivě proměnil – 3:0. Druhou trefu zaznamenal po dlouhém autu z levé strany.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

„Po prvním poločase bylo, jak se říká, skoro hotovo, ale nic jsme si nepřipouštěli,“ popisoval pro klubový web střelec Petlička. „Chtěli jsme si s chutí zahrát a vsítit další branky,“ ubezpečoval autor jedenácti gólů v probíhající sezoně přeboru Středočeského kraje.

To se povedlo, po hodině hry přidal svou druhou branku Müller, jenž po centru z levé strany nadvakrát překonal hostujícího brankáře. Na konečných 6:0 uzavřel povedenou rybičkou Petr Vobořil.

Výsledky 14. kola: Jíloviště - Vraný 2:1 (0:0), Ostrá - SK Rakovník 6:0 (4:0), ČLU Beroun - Hostouň 2:0 (0:0), Tuchlovice - Vykáň 2:1 (0:1), Rejšice - Poříčí n/S. 1:3 (0:3), Dobříš - Velvary 3:1 (1:0), Lhota - Sázava 3:0 (2:0), Mnich. Hradiště - Semice 2:1 np (1:1).