Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Slovan porazil Žilinu, APOEL Nikósie přišel o vedení v lize

POVEDENÝ ZÁPAS. Kehinde Fatai předvedl proti APOEL Nikósie dobrý výkon. Spartě pomohl gólem k vítězství 2:0. | foto:  Michal Šula, MAFRA

6 2015
Poslední soupeř fotbalistů Sparty v základní skupině Evropské ligy APOEL Nikósie prohrál v kyperské lize s Apollonem Limassol 0:1 a přišel o první místo v tabulce. O bod ho přeskočila Famagusta. O výsledku rozhodl v 58. minutě Guie.

Kypr

Trenér APOEL Nikósie Temur Kecbaja nasadil sestavu: Waterman - Artymatas, Sérgio, Morais, Carlao - Guilherme, Vinicius (78. Piatkowski) - De Vincenti, Makrides (46. Štilič), Charalambidis (46. Vander) - Cavenaghi.

Sparta už má v Evropské lize postup ze skupiny jistý, na Kypru bude hrát 10. prosince. V prvním vzájemném utkání doma Pražané zvítězili 2:0.

Rakousko

Výsledky 19. kola: Wolfsberg - Austria Vídeň 2:0, Grödig - Altach 0:3, Rapid Vídeň - Ried 2:1, Sturm Štýrský Hradec - Mödling 1:1, Mattersburg - Salcburk 0:0.
.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Austria Vídeň 19 10 5 4 33:27 35
2. Salcburk 19 9 7 3 42:23 34
3. Rapid Vídeň 19 11 1 7 40:26 34
4. Mödling 19 7 7 5 24:29 28
5. Sturm Štýrský Hradec 19 7 5 7 24:24 26
6. Mattersburg 19 7 3 9 25:36 24
7. Grödig 19 6 5 8 26:28 23
8. Altach 19 7 1 11 23:28 22
9. Wolfsberg 19 5 4 10 18:23 19
10. Ried 19 5 4 10 22:33 19

Slovensko

Výsledky 19. kola: Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:0 (22. Ljubičič, 77. Brašeň), Ružomberok - Podbrezová 3:2 (21. a 86. Daghbašjan, 51. Lupták - 56. Sabler, 61. Viazanko), Senica - Michalovce 1:1 (37. Klec - 33. Kunca), Trnava - Trenčín 1:1 (42. Harba z pen. - 61. Wesley), Slovan Bratislava - Žilina 2:1 (40. Milinkovič, 77. Priskin - 50. Haskič).
.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Trenčín 19 15 3 1 43:14 48
2. Slovan Bratislava 19 12 5 2 29:14 41
3. Myjava 19 11 2 6 26:24 35
4. Žilina 19 10 3 6 39:25 33
5. Dunajská Streda 19 8 4 7 27:22 28
6. Trnava 19 8 4 7 24:24 28
7. Senica 19 7 4 8 23:27 25
8. Ružomberok 19 6 6 7 25:27 24
9. Zlaté Moravce 19 5 4 10 28:37 19
10. Michalovce 19 4 3 12 20:36 15
11. Podbrezová 19 3 4 12 26:37 13
12. Skalica 19 2 4 13 17:40 10

Skotsko

Výsledky 17. kola: FC Dundee - Aberdeen 0:2, Kilmarnock - Dundee United 1:1, Ross County - St. Johnstone 2:3, utkání Celtic Glasgow - Hamilton, Hearts - Inverness a Partick Thistle - Motherwell byla odložena kvůli nezpůsobilé hrací ploše.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Celtic Glasgow 16 12 3 1 41:12 39
2. Aberdeen 17 11 2 4 27:18 35
3. Hearts 16 9 4 3 29:17 31
4. St. Johnstone 17 9 3 5 35:26 30
5. Hamilton 16 6 4 6 21:22 22
6. Ross County 17 6 3 8 25:25 21
7. FC Dundee 17 4 8 5 22:27 20
8. Inverness 16 4 5 7 17:22 17
9. Partick Thistle 16 4 5 7 17:23 17
10. Kilmarnock 17 4 5 8 18:30 17
11. Motherwell 16 4 3 9 13:23 15
12. Dundee United 17 2 3 12 13:33 9

Nizozemsko

Výsledky 15. kola: Excelsior Rotterdam - Twente Enschede 1:1, Arnhem - PSV Eindhoven 0:1, Graafschap - Utrecht 0:1, Ajax Amsterdam - Heerenveen 5:2, Tilburg - Leeuwarden 3:0, Feyenoord Rotterdam - Almelo 3:0, Nijmegen - Zwolle 2:2, Roda Kerkrade - Groningen 0:0.

Tabulka

Tým Z V R P S B
1. Ajax Amsterdam 15 12 2 1 43:9 38
2. Feyenoord Rotterdam 15 11 2 2 35:14 35
3. PSV Eindhoven 15 10 4 1 38:16 34
4. Almelo 15 8 2 5 24:20 26
5. Groningen 15 7 4 4 19:19 25
6. Arnhem 15 7 3 5 29:15 24
7. Nijmegen 15 7 3 5 19:15 24
8. Zwolle 15 6 4 5 24:21 22
9. Utrecht 15 6 4 5 25:23 22
10. Alkmaar 15 5 3 7 20:24 18
11. Heerenveen 15 4 5 6 23:27 17
12. Excelsior Rotterdam 15 4 5 6 18:25 17
13. Haag 15 3 7 5 20:25 16
14. Roda Kerkrade 15 3 6 6 11:26 15
15. Tilburg 15 3 5 7 20:22 14
16. Twente Enschede 15 2 4 9 16:35 10
17. Leeuwarden 15 0 7 8 15:41 7
18. Graafschap 15 1 2 12 13:35 5
Autor:


Kurzy

AnglieNěmeckoŠpanělskoItálieFrancie
19. 8.Swansea - Manchester U.10.34.91.35
19. 8.Southampton - West Ham1.73.845.1
19. 8.Bournemouth - Watford1.973.63.9
19. 8.Burnley - W.B.A.2.563.13
19. 8.Leicester - Brighton1.743.84.95
19. 8.Liverpool - Crystal P.1.375.058.7
19. 8.Stoke - Arsenal4.43.71.84
20. 8.Huddersfield - Newcastle2.453.23.1
20. 8.Tottenham - Chelsea2.083.443.7
21. 8.Manchester C. - Everton1.295.810.6
18. 8.Bayern - Leverkusen1.246.913.5
19. 8.Wolfsburg - Dortmund4.13.951.85
19. 8.Mainz - Hannover1.983.54
19. 8.Hoffenheim - Bremen1.783.954.45
19. 8.Hertha - Stuttgart2.13.473.63
19. 8.Hamburg - Augsburg2.183.333.54
19. 8.Schalke - RB Leipzig2.833.342.56
20. 8.Freiburg - Frankfurt2.543.232.94
20. 8.M´gladbach - 1.FC Köln1.973.534
25. 8.1.FC Köln - Hamburg1.93.54.16
18. 8.Leganes - Alaves2.13.274.05
18. 8.Valencia - Las Palmas1.823.94.5
19. 8.Vigo - S.Sebastian2.433.43
19. 8.Girona - Atl.Madrid7.74.31.47
19. 8.FC Sevilla - Espanyol1.663.955.45
20. 8.Bilbao - Getafe1.54.357
20. 8.FC Barcelona - Betis Sevilla1.188.214
20. 8.La Coruňa - Real Madrid9.35.551.33
21. 8.Levante - Villarreal3.253.232.35
21. 8.Malaga - Eibar2.233.33.43
19. 8.Juventus - Cagliari1.158.521
19. 8.Verona - Napoli7.64.851.43
20. 8.Bergamo - AS Roma3.23.432.3
20. 8.Udinese - Chievo2.13.33.85
20. 8.Inter Milano - Fiorentina1.564.26.2
20. 8.Sassuolo - FC Genoa2.183.43.5
20. 8.Lazio Roma - Spal1.295.710.9
20. 8.Crotone - AC Milan5.74.11.6
20. 8.Bologna - FC Torino3.23.332.33
20. 8.Sampdoria - Benevento1.683.735.6
18. 8.Metz - Monaco9.65.651.34
19. 8.Lyon - Bordeaux1.644.25.25
19. 8.Rennes - Dijon1.623.955.9
19. 8.Nice - Guingamp1.983.34.3
19. 8.Montpellier - Strasbourg1.873.64.45
19. 8.Troyes - Nantes2.563.22.95
19. 8.St.Etienne - Amiens1.553.957.1
20. 8.Lille - Caen1.653.95.65
20. 8.Marseille - Angers1.633.955.85
20. 8.Paris SG - Toulouse1.0813.531
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost




Mužstvo Z V R P S B
1. Manchester United 1 1 0 0 4:0 3
2. Huddersfield Town F.C. 1 1 0 0 3:0 3
3. Manchester City 1 1 0 0 2:0 3
Tottenham Hotspur 1 1 0 0 2:0 3
5. Arsenal FC 1 1 0 0 4:3 3
6. Burnley 1 1 0 0 3:2 3
7. Bournemouth 1 1 0 0 1:0 3
Everton FC 1 1 0 0 1:0 3
9. Liverpool FC 1 0 1 0 3:3 1
Watford 1 0 1 0 3:3 1
11. Southampton FC 1 0 1 0 0:0 1
Swansea 1 0 1 0 0:0 1
13. Leicester City 1 0 0 1 3:4 0
14. Chelsea FC 1 0 0 1 2:3 0
15. Stoke City 1 0 0 1 0:1 0
West Bromwich Albion 1 0 0 1 0:1 0
17. Brighton 1 0 0 1 0:2 0
Newcastle United 1 0 0 1 0:2 0
19. Crystal Palace 1 0 0 1 0:3 0
20. West Ham United 1 0 0 1 0:4 0
Mužstvo Z V R P S B
1. FC Augsburg 0 0 0 0 0:0 0
Bayern Mnichov 0 0 0 0 0:0 0
Borussia Dortmund 0 0 0 0 0:0 0
Eintracht Frankfurt 0 0 0 0 0:0 0
SC Freiburg 0 0 0 0 0:0 0
Hamburk SV 0 0 0 0 0:0 0
Hannover 0 0 0 0 0:0 0
Hertha Berlín 0 0 0 0 0:0 0
Hoffenheim 0 0 0 0 0:0 0
1. FC Köln 0 0 0 0 0:0 0
Bayer Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0
FSV Mohuč 05 0 0 0 0 0:0 0
Borussia Mönchengladbach 0 0 0 0 0:0 0
RB Lipsko 0 0 0 0 0:0 0
FC Schalke 04 0 0 0 0 0:0 0
VfB Stuttgart 0 0 0 0 0:0 0
Werder Brémy 0 0 0 0 0:0 0
VfL Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0
Mužstvo Z V R P S B
1. Alavés 0 0 0 0 0:0 0
Atlético Madrid 0 0 0 0 0:0 0
FC Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
Betis Sevilla 0 0 0 0 0:0 0
Athletic Club Bilbao 0 0 0 0 0:0 0
CD Leganes 0 0 0 0 0:0 0
Celta Vigo 0 0 0 0 0:0 0
Sociedad Deportiva Eibar 0 0 0 0 0:0 0
Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
FC Girona 0 0 0 0 0:0 0
Getafe 0 0 0 0 0:0 0
Deportivo La Coruňa 0 0 0 0 0:0 0
Las Palmas 0 0 0 0 0:0 0
UD Levante 0 0 0 0 0:0 0
Málaga 0 0 0 0 0:0 0
Real Madrid 0 0 0 0 0:0 0
San Sebastian 0 0 0 0 0:0 0
FC Sevilla 0 0 0 0 0:0 0
FC Valencie 0 0 0 0 0:0 0
FC Villarreal 0 0 0 0 0:0 0
Mužstvo Z V R P S B
1. AC Milán 0 0 0 0 0:0 0
AS Řím 0 0 0 0 0:0 0
Benevento 0 0 0 0 0:0 0
Atalanta Bergamo 0 0 0 0 0:0 0
FC Boloňa 0 0 0 0 0:0 0
US Cagliari 0 0 0 0 0:0 0
AC Chievo Verona 0 0 0 0 0:0 0
Crotone 0 0 0 0 0:0 0
CFC Janov 1893 0 0 0 0 0:0 0
FC Turín 0 0 0 0 0:0 0
ACF Fiorentina 0 0 0 0 0:0 0
Hellas Verona 0 0 0 0 0:0 0
Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
Juventus Turín 0 0 0 0 0:0 0
Lazio Řím 0 0 0 0 0:0 0
SSC Neapol 0 0 0 0 0:0 0
Sampdoria Janov 0 0 0 0 0:0 0
Sassuolo Calcio 0 0 0 0 0:0 0
SPAL Ferrara 0 0 0 0 0:0 0
Udinese Calcio 0 0 0 0 0:0 0
Mužstvo Z V R P S B
1. Olympique Lyon 2 2 0 0 6:1 6
2. Paříž St.Germain 2 2 0 0 5:0 6
3. AS Monako 2 2 0 0 7:3 6
4. Olympique de Marseille 2 2 0 0 4:0 6
5. St Etienne 2 2 0 0 2:0 6
6. Angers SCO 2 1 1 0 4:2 4
Girondins Bordeaux 2 1 1 0 4:2 4
8. Troyes 2 1 1 0 3:2 4
9. OSC Lille Métropole 2 1 0 1 3:3 3
FC Toulouse 2 1 0 1 3:3 3
11. Montpellier 2 1 0 1 1:1 3
12. Guingamp 2 1 0 1 3:4 3
Racing Štrasburk 2 1 0 1 3:4 3
14. Stade Rennes 2 0 1 1 2:3 1
15. O.G.C. Nice 2 0 0 2 1:3 0
16. SM Caen 2 0 0 2 0:2 0
17. Méty 2 0 0 2 1:5 0
18. Amiens 2 0 0 2 0:4 0
FC Nantes 2 0 0 2 0:4 0
20. FCO Dijon 2 0 0 2 1:7 0

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze